عکس استر Tebeka

استر Tebeka راست و 15 ساله پدر Chaya در یک هواپیمای باری از ووهان چین.

Jarred ایوانز به کاوش در هر اینچ از نیروی هوایی بازداشتگاه که در آن او زندگی می کردند تحت قرنطینه فدرال برای گذشته هشت روز. او اندازه گیری آن دقیق طول: 0.45 مایل است. او اجرا را از طریق هر پله راهرو و پارکینگ ردیف صدها بار تلاش برای نگه داشتن در شکل و سالم ماندن.

“این همه در ذهن است. شما باید به ماندن ذهنی قوی” گفت: Evans, 27 که در حال بازی فوتبال آمریکایی حرفه ای در ووهان چین قبل از او یکی از 195 evacuees در حال حاضر زندگی می کنند در ماه مارس هوایی Reservebase در ریورساید کالیفرنیا.

دو بار در روز evacuees خود را متوسط بررسی توسط کادر پزشکی در دنده محافظ. آنها مجاز به ولگرد از یک پچ کوچک از زمین در یک پایگاه نظامی احاطه شده توسط سربازان مسلح. به طوری که آنها را در بر داشت راه های خلاق از پر کردن روز است.

“زمانی که مردم شنیدن قرنطینه آنها فکر می کنم از کتاب مکاشفات یوحنا انسان زنده فیلم هایی مانند “جنگ جهانی Z’ ” گفت: Matthew McCoy, 55, یکی دیگر از مهاجر. “اما واقعیت این است آن چیزی است که شما را از آن.”

در میان کشور فدرال قرنطینه در بیش از 50 سال کامل غریبه ها تبدیل شده اند به خواص است. بسیاری در مارس هوایی رزرو گروه آغاز شده ارائه کلاس در مناطق خود از تجربه و تخصص: بوکس کلاس های رهبری بوکس علاقه مندان است. یک سمینار در آماده سازی مالیات بر درآمد توسط یک حسابدار. زومبا کلاس از یک تمرین شیطان ، McCoy که مشغول به کار به عنوان یک پارک طراح در چین تجربه نقاشی های دیواری. بنابراین او برنامه ریزی یک کلاس برای کودکان در مورد نحوه ابله با گچ و با استفاده از این بازداشتگاه را در پیاده رو به عنوان بوم خود.

متی Mccoy در

AP

یک سلف-پرتره توسط Matthew McCoy با برخی از نزدیک به 200 همکار coronavirus evacuees از چین است.

از 195 evacuees در مارس هوایی رزرو Basewere در اول اجاره هواپیما از ووهان فرود در ایالات متحده در ژانویه. 29 و دورترین همراه در دولت آمریکا را موظف 14 روز حبس.

از پایه بازداشتگاه آنها را از نزدیک دنبال هرج و مرج آنها به دقت فرار در ووهان. عفونت تعداد در چین افزایش یافته است به 31,000 موارد — از جمله بیش از 4,800 مهم در نظر گرفته شده و 70 مورد جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه به تنهایی آوردن تلفات به حداقل 637. در میان تازه مرحوم شده بود دکتر لی Wenliang که صدا زنگ در مورد این بیماری در ماه دسامبر بازداشت شد تبدیل شدن به یک نماد دولت چین را شکست و در اوایل روز از وقوع.

روز چهارشنبه دو هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه تحویل داده 178 نفر به پایگاه نیروی هوایی تراویس در خارج از ساکرامنتو و 170 به Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو. دو هواپیما حامل حدود 300 مسافر رفتگان ووهان پنج شنبه و برنامه ریزی شده بودند برای رسیدن نامشخص مکان در ایالات متحده صبح روز جمعه وزارت امور خارجه, مقامات گفت.

که برای اولین بار بعد از ورود evacuees گزارش است که اغلب نامطلوب. تنها چند ساعت قبل از آنها فرود آمد بسیاری از evacuees توجه آنها ترس برای زندگی خود را در ووهان و مبارزه به شدت برای یک بلیط از هرج و مرج. آنها بازشماری مرور از طریق آخرالزمانی صحنه شهرستان از 11 میلیون نفر در کامل مستند با پست های بازرسی پلیس در هر چند کیلومتر می باشد.

Ilona و کلود Blouin شدند و در بازدید از پسر خود Craig, یک معلم ریاضی در ووهان – صرف یک هفته به دام افتاده در جان خود را از آپارتمان قبل از تامین امنیت یک نقطه در یکی از پروازها که وارد پنج شنبه.

آنها پرواز در یک هواپیمای باری با هیچ, ویندوز, قرمز مچبند اختصاص داده شده به هر مسافری با اشاره به دمای بدن خود را پس از سوار شدن به هواپیما و خدمه پرواز در لباس کامل منطبق مناسب.

نصف روز بعد از آنها پدید آمده در آفتابی شمال کالیفرنیا استقبال دوستانه پرسنل نظامی و همراهی به اتاق در چهار طبقه هتل در پایگاه نیروی هوایی تراویس rimmed توسط یک محیط حصار. به آنها داده می شود ماسک و دستورالعمل برای اقامت شش فوت دور از یکدیگر در همه زمان ها و به خوردن وعده های غذایی خود را در اتاق خود را برای کاهش خطر سرایت. کودکان در این گروه در حدود 20 در همه گفته شد نه به درآمیزند و به بازی فقط با خواهر و برادر.

با وجود محدودیت های طاقت فرسا احساس تسکین و قدردانی است.

“همه شد و خیلی خوشحالم که به خانه می آیند” گفت: Ilona, 59, یک مدیر بانک.

که اولین شب جمعه زن و شوهر رفت و زود به رختخواب درد و رنج از jetlag و از دست رفته شام. زمانی که آنها از خواب بیدار در سراسر نیمه شب آنها یافت پیتزا چپ برای آنها در جداول نزدیکی آسانسور. کلود 63 یک مهندس برای یک ماشین جزء شرکت بود که خیلی هیجان زده او برداشت یک جعبه کامل.

“قبل از همه این اتفاق افتاده است و ما حتی نمی لمس پیتزا” ایلونا گفت. “بیش از حد بسیاری از کربوهیدرات.”

عکس Ilona Blouin

Ilona و کلود Blouin take a selfie قبل از سوار شدن به تخلیه محموله هواپیما.

مواد غذایی نیز تبدیل به یک تمرکز استر Tebeka و 15-year-old daughter.

به عنوان ناظر یهودیان ارتدوکس نگه داشتن حلال در پایگاه هوایی رزرو مارس بوده است لجستیکی کابوس. با هیچ مواد غذایی حلال در دسترس در هیئت مدیره هواپیمای باری Tebeka و دختر خود را نمی خورند برای 40 ساعت و نمی تواند پیدا کردن چیزی برای خوردن در پایه یا زمانی که آنها فرود آمد در هفته گذشته.

“ما واقعا نمی تواند سرزنش پایگاه نیروی هوایی و یا کارکنان” Tebeka گفت. با توجه به شرایط آنها سپاسگزار حتی وجود داشته باشد. “دولت ایالات متحده شده است و بسیار بخشنده است . . . یکی از دلایل ما عاشق آمریکا و ما در کشور است و برای این کار است. آنها ما را نجات از ووهان.”

Tebeka شوهر سوار شش ساعت از خانه خود در پالو آلتو به همراه وعده های غذایی حلال برای آنها. “تلفن در اتاق من زنگ زد” به یاد می آورد Tebeka. “به من گفته شد خود به خود کاهش یافته غذایی او در بازدید از مرکز. من گفت: من دارم می آیم.’ “

Tebeka چپ بازداشتگاه تلاش برای پیدا کردن مرکز بازدید کنندگان و به زودی خودش را احاطه شده توسط ماشین ها و سربازان حمل اسلحه.

“آنها گفت: آیا شما نمی دانید این است که یک پایگاه نیروی هوایی? شما مجاز به راه رفتن در اطراف . . . آنها گفتند: برو عقب” Tebeka گفت. در نهایت کارکنان تحویل مواد غذایی حلال به طور مستقیم به اتاق خود.

یک سازمان غیر انتفاعی به نام پروژه قوی یک شنیده از خود گرفتاری و رفت اورژانس سفر خرید مواد غذایی با Tebeka را خاخام برای او به ارمغان بیاورد برقی کتری و حلال استیپلز.

اما شاید بیشتر پرخرج ستایش آیتم در میان مردم گیر در پایگاه هوایی رزرو مارس است کمی قهوه ساز غیر انتفاعی تهیه شده.

“به صداقت قهوه در بازداشتگاه بسیار بد است” گفت: McCoy در پارک طراح.

هنگامی که داوطلبان سعی در بهتر قهوه مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مداخله کرد و گفت: هر گونه محصولات به حال به طور جداگانه بسته بندی و توزیع برای جلوگیری از سرایت. جمعی قهوه قطعا از این سوال.

بنابراین داوطلبان زده در این ایده از یک برورز Keurig k-جام قهوه تلگراف.

“آن را مانند طعم fanciest لذیذ چیز شما تا کنون به حال,” McCoy گفت.

بسیاری از evacuees گفت: چیزی که به آنها کمک کرده است بسیاری است که مکالمات خود را با هر یک از دیگر.

“در ابتدا ما فقط گفتن ما فرار داستان — چگونه شما را مدیریت برای به دست آوردن این نوع از چیزی. اما این رو خیلی سریع گفت:” ایوانز بازیکن فوتبال. “سپس شما شروع به صحبت کردن در مورد که شما که در آن شما می آیند از آنچه شما آورده و شما را به ووهان در نیمه راه در سراسر جهان است. خیلی چیزهای سنگین است.”

عکس Jarred Evans

Jarred Evans, 27, حال بازی فوتبال آمریکایی حرفه ای در ووهان زمانی که coronavirus زده.

یک چیز Evans نشده گفت: هر کسی که در این گروه این است که گناه او احساس می کند.

“من می دانم که من یکی از آنهایی که خوش شانس. من چینی دوستان و هم تیمی های پشت در ووهان که من می دانم که نمی خواهید به قادر به خارج شدن مهم نیست چقدر بد این وضعیت می شود,” او گفت:. “این مردم هستند من دعوت به عروسی من, که من با بازی و قربانی برای. در اعماق قلب من, آره, من احساس می کنم فقط از سمت چپ آنها را پشت سر گذاشت.”

McCoy که اجرا می شود و قطار با Evans هر روز ساعت 5 گفت که او عمدا نگه می دارد خود را به عنوان مشغول به عنوان ممکن است برای نگه داشتن افکار مثبت قبل از هر چیز در ذهن او.

“این چیزی که من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم بیشتر از همه این است. در یک وضعیت مانند این می تواند به راحتی راه دیگر — رانده شوند با ترس و نگرانی. اما به عنوان یک گروه ما تصمیم به ماندن مثبت و مراقبت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

به تازگی, به عنوان آنها به شمارش پایین روز خود را برای آزادی این گروه در مورد ایجاد یک ویدیو با تمام درس های آنها را آموخته ایم را به دیگران فقط در حال حاضر فرود به شروع وقت خود را در قرنطینه.

“ما می خواهیم به آنها بگویید به هم بچسبند و وجود دارد برای هر یک از دیگر” McCoy گفت: “از آنجا که این تنها راهی است که شما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید.”

آلیس Crites و کارول Morello کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

می coronavirus شامل می شود ؟ گمنام پیچیده پاسخ.

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین به احتمال زیاد اجازه coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

متحده تقلا برای انجام مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سفر و قرنطینه سفارش

کلید شواهد برای coronavirus گسترش ناقص است به عنوان بهداشت عمومی تصمیمات برچسبها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im