قرنطینه: Priti پاتل به رفتن پیش رو به 14 روز از خود انزوا برای ورود به انگلستان

خانه منشی, Priti پاتل تایید کرده به نمایندگان مجلس که قرنطینه طرح پیش خواهد رفت به عنوان در نظر گرفته شده.

شروع در 8 ژوئن, اکثر مسافران سفر به انگلستان از طریق هوا و دریا و راه آهن مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز. تعهد امر به بازگشت گردشگران داخلی و همچنین بازدید کنندگان خارجی به انگلستان است.

خانم پاتل گفت: “مسافران از خارج از کشور می تواند تبدیل به یک نسبت بالا از عفونت موارد است.

“بیایید پرتاب نمی دور پیشرفت ما در مقابله با این ویروس مرگبار است. ما آن را مدیون به هزاران نفر که فوت کرده اند.

“این اقدامات مطلع هستند با علم حمایت عمومی و حفظ خواهد کرد همه ما امن است.”

خانم پاتل گفت: این اقدامات می تواند مورد بررسی در آغاز هفته 28 ژوئن.

حرکت تقسیم کرده است دولت با وزیر حمل و نقل Grant Shapps, مخالفت با قرنطینه به دلیل آسیب آن می شود به شرکت های هواپیمایی و گسترده تر سفر میباشد.

معرفی اجباری خود انزوا دارای اثر فوری برای جلوگیری انگلیسی گردشگران داخلی از رفتن به خارج از کشور و پاک کردن ورودی گردشگری و سفر کسب و کار برای اوایل تابستان است.

زمانی که قرنطینه می آید تا برای بررسی “هوا-پل” ترتیبات به احتمال زیاد استفاده می شود برای توجیه لغو تعهد برای ورود از محبوب ترین مقصد تعطیلات.

وزیر خارجه پرتغال گفت: دولتی بحث در حال حاضر در جریان است.

سایه, صفحه اصلی, منشی, نیک توماس-Symonds گفت: دبیر خانه بود “پرسش های اساسی” پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا قرنطینه بود که معرفی شد خیلی دیر است.

“متاسفانه مانند بیش از حد از دست زدن به این بحران مدیریت از ورود به انگلستان است که فاقد فوریت و انسجام.

“چرا دولت تلف گرانبها هفته صحبت کردن در مورد امکان مرز محدودیت به جای در نظر گرفتن اقدامات موثر?”

دبیر خانه بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا مریم گلی, دولت مشاوران علمی گروه مشورت شده بود در حرکت است.

به تمسخر از نمایندگان مجلس Ms پاتل گفت که قرنطینه شده بود معرفی و در ماه مارس به دلیل شهروندان بریتانیایی در خارج از کشور را نداشته اند قادر به سفر به انگلستان است.

بن برادشاو کار و نماینده سابق وزیر فرهنگ گفت: “با توجه به آن هیچ پایه و اساسی در علم و تحمیل آسیب بیشتر به یک صنعت در حال حاضر بر روی زانو, آیا آن را نمی شود بهتر است فقط به رها کردن آن؟”

در حال حاضر تعداد مسافران آینده به بریتانیا – در حال حاضر حدود 7000 هر روز بیشتر به هیترو – انتظار می رود که رسید تقریبا به صفر در حالی که قرنطینه در نیروی باقی مانده است.

عمومی تقسیم شده است بر این موضوع. توییتر نظرسنجی انجام شده فقط قبل از اینکه دبیر خانه در اطلاعیه ای با بیش از 3000 خود انتخاب پاسخ دهندگان بود 51:49 برابر شده است.

از کسانی که در نفع سه نفر از پنج گفت: باید آن را اعمال می شود به تمام تازه واردان با هیچ معافیت.

از لیست معافیت در حال حاضر منتشر شده توسط دفتر خانه مستقل برآورد کرده است که دو میلیون نفر خواهد بود معاف موجب از مشاغل از جمله رانندگان اتوبوس دندانپزشکان و افسران پلیس.

انگلستان-محدود مسافران که مایل به جلوگیری از خود انزوا می توانید ترتیب برای ورود به بریتانیا قبل از قرنطینه آغاز می شود در 8 ژوئن و یا با استفاده از به اصطلاح “دوبلین دوج” توسط مسیریابی از طریق ایرلند.

بریتیش ایرویز ارائه شده است مسافران رزرو پرواز به انگلستان پس از قرنطینه تحمیل شده است فرصتی برای تغییر پرواز و بازگشت 11.59 ساعت 7 ژوئن بدون پرداخت اضافی. صنعت سفر کرده است, جهانی شانس حرکت می کند.

یک سخنگوی شرکت هواپیمایی رایان ایر گفت: “این 14 روز UK قرنطینه بی اثر است کاملا بی فایده و اثر داشته باشد در بریتانیا مسافران خواهد شد که تا حد زیادی آن را نادیده گرفت.

“در زمانی که علم پزشکی در سراسر اروپا و در کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا و ایتالیا و آلمان را با خیال راحت حذف همه ورودی بازدید کننده محدودیت های اعمال این کاملا معیوب قرنطینه در انگلستان کاملا بی فایده و زباله در کل از زمان.

“ما به همان اندازه اعتماد به نفس است که ورودی بازدید کنندگان به انگلستان نخواهد بود منصرف توسط این کاملا بی اثر و بی فایده قرنطینه اندازه گیری که هر دو Priti پاتل و Grant Shapps می دانم که نمی توان اجرا نمی شود و ای اداره است و هیچ پایه و اساس علمی حمایت از آن را ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>