استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش حداقل از 6000 شغل و حفظ 15,000 بیشتر کارکنان در تمدید کردند به عنوان بخشی از هزینه-طرح توجیهی برش و سعی کنید و شناور ماندن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هواپیمایی که در مورد استخدام 29,000 مردم گفت: برنامه ای برای کاهش هزینه ها و افزایش سرمایه نیز شامل پایه 100 هواپیما برای یک سال یا بیشتر و بلافاصله بازنشستگی آن شش باقی مانده بوئینگ 747 هواپیما.

آلن جویس مدیر اجرایی کوانتاس گفت: کاهش خطوط هوایی لازم بود به بریس برای چندین سال نرخ بسیار پایین تر درآمد و furloughed کارکنان در مواجهه طولانی وقفه به شرکت هواپیمایی مشاغل.

“اقداماتی که ما در حال گرفتن تاثیر بسیار زیادی بر روی هزاران نفر از مردم ما است. این چیزی است که وزن آن بسیار به شدت بر همه ما,” او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“این چیزی است که ما نمی تصمیم گیری در شرایط بسیار آسانی است. اما سقوط از میلیاردها دلار درآمد ما را با انتخاب کمی اگر ما برای نجات به عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است طولانی مدت است.”

آقای جویس گفت: اگر چه کوانتاس وارد شده بود همه گیر در یک موقعیت بهتر از بسیاری از خطوط هوایی و همچنان خوش بینانه در مورد آینده بحران “است که هنوز هم آمار ما بسیار بسیار سخت” و اضافه شده تاثیر خواهد “احساس می شود برای مدت زمان طولانی”.

او گفت که او انتظار می رود فقط 8,000 کارکنان به کار دوباره توسط ماه آینده و 15000 تا پایان سال است. با مسیرهای بین المللی باز دوباره بعد از دو سال آقای جویس گفت که او امیدوار نیروی کار را افزایش می دهد دوباره به 21,000.

این کار ضرر و زیان که شامل حداقل 1,450 از بیشتر شرکت های بزرگ نقش 1500 در عملیات زمینی از جمله چمدان دست زدن به 1050 کابین خدمه 630 در مهندسی و 220 خلبانان. برخی از پیمانکاران به خصوص در فن آوری اطلاعات نیز از کار.

خطوط هوایی برنامه ریزی شده به پشت تا 40 درصد از آن قبل از بحران داخلی پرواز ژوئیه اما مسیرهای بین المللی را بسیار طولانی را به بازگشت.

در یک طرح زمینه با بورس استرالیا کوانتاس گفت: این امر در کاهش هزینه های$15bn (حدود £8.3 میلیارد دلار) بیش از سه سال و افزایش سهام جدید از 1.9 میلیارد دلاری برای کمک به سرعت بخشیدن به خطوط هوایی را بازیابی و موقعیت آن را برای فرصت های جدید است.

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت می خواست برای کمک به سابق کوانتاس کارکنان مبتلا به “وحشتناک از دست دادن شغل” برای پیدا کردن کار جدید در بخش های دیگر اقتصاد است.

در مصاحبه با استرالیا پخش 9Nowآقای موریسون گفت: کاهش شد “کاملا ویرانگر”.

“من در کوانتاس فقط به عنوان Covid-19 شد افزایش و رفتم پایین وجود دارد برای تشکر از کارکنان برای کار شگفت انگیز آنها را در گرفتن استرالیایی از ووهان در چین … پس من سوخته توسط این و من می دانم که آنها خواهید بود سوخته,” او گفت:.

“حمایت ما در محل برای کارجویان است که دو برابر نرخ طبیعی و اشتغال برنامه ها و آموزش هایی که وجود دارد خواهد بود برای به دست آوردن آنها به مشاغل دیگر و من می دانم که کوانتاس خواهد انجام کار درست توسط آنها را بیش از حد.”

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات