Q&A: جادوگران مربی اسکات بروکس است که در کالیفرنیا مبارزه gophers و کار بر روی پازل

“من ترجیح می دهم راه رفتن در خیابان بوربن و به دنبال یک جای خوب برای دریافت برخی از beignets,” بروکس گفت: حمل و نقل خود را به نیواورلئان که در آن جادوگران برنامه ریزی شده بود به صورت پلیکان در روز دوشنبه.

بسیار شبیه بقیه NBA چهارم-سال جادوگران مربی شده است تنظیم به زندگی در تعلیق از بازی ها. بر خلاف بسیاری از مردم که در حال منزوی در خانه های خود بروکس بازگشت به خانه او بازدیدکننده داشته است تنها در صرفهجویی مصرف.

پس از سال 2016 بروکس خانواده شده است bicoastal. هنگامی که بروکس امضا پنج سال معامله به مربی جادوگران پسرش, شانس, آغاز شده بود, کالج در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دخترش, Lexi یک دانشجوی سال دوم دبیرستان. به جای اخلال Lexi معمول بروکس و همسرش شری تصمیم گرفت که او و بچه ها باقی خواهد ماند در کالیفرنیا و او را در واشنگتن زندگی می کنند.

(در حال حاضر شانس حضور جورج تاون قانون و زندگی با بروکس در واشنگتن; Lexi یک دانشجوی سال اول در USC.)

تا به حال همه گیر جهانی قطع نمی شود بروکس هنوز هم خواهد بود در واشنگتن است. این روزها بروکس تحقیق چگونه انسانی مبارزه gophers و تلاش برای تکرار شمار او آموخته است که در حال حاضر توقیف داغ ورزشگاه.

در اینجا چگونه بروکس است تنظیم و به قرنطینه و بودن با خانواده اش.

Q. چه روز خود را مانند امروز ؟

A. امروز من و همسرم در حال رفتن به رفتن به یک … مهد کودک. خرید برخی از پوشش زمین و پاک کردن برخی از حیاط جلویی که از دست رفته با توجه به gophers. [می خندد.] بنابراین من گوگل چگونه به خلاص شدن از gophers راه طبیعی و پس از آن من در تلاش برای کشف کردن اگر آن کار خواهد کرد. من واقعا نمی خواهید به آنها را بکشند. بنابراین ما در حال انجام آن است و ما قصد داریم به جای همه آسیب لاک پشت نقب زن انجام داده است به ما حیاط جلویی. [می خندد.] به طوری که آنچه من انجام و امروز به جای آماده شدن برای صهیون.

Q. آیا رشد یک قرنطینه ریش?

A. من نمی دانم اگر شما می خواهم به آن تماس بگیرید, ریش, اما موهای صورت. کمی تکه تکه و چند رنگ مختلف در حال حاضر.

پرسش: هنگامی که شما تصمیم به رفتن به کالیفرنیا?

A. من در سی امیدوار است که به نوعی برخی از راه این همه عبور و فصل خواهد شروع به بالا و ما می دانستیم که نیست در این مورد. ما امیدوار بودیم که ما را به یک توپ و یک سبد, یک مربی و یک بازیکن نوع تمرینات و سپس منتظر بودند که و … آنها اعلام [از] هیچ عمل یا تمرینات فردی. که زمانی که من تصمیم به پرش بر روی یک هواپیما و بازگشت به کالیفرنیا.

Q. آیا این عجیب و غریب در حال بازگشت به خانه ؟

A. خانه سی من در کالیفرنیا احتمالا شش هفته از یک سال و شاید هفت یا هشت تاپ. اما من اساسا در سی … بعد از این فصل وجود دارد قبل از پیش نویس تمرینات تابستانی لیگ تمرینات. سپس شما در لاس وگاس, به نظر می رسد برای چند هفته. بنابراین سی است, اگر چه من باید یک جایی در کالیفرنیا است. من به عقب و جلو.

Q. چگونه شما تنظیم شده است بدون روال عادی خود را?

A. آن قطعا متفاوت است چرا که وجود دارد هیچ ورزشی زندگی می کنند به تماشای. واضح است که این محور در سراسر زندگی من و بچه ها زندگی می کند و زندگی همسر من. بنابراین ما نیست که. در حال حاضر آن را فقط اتصال مجدد در راه است که ما استفاده می شود برای مدت زمان طولانی پیش زمانی که آن را فقط به هم خانواده است. در حال حاضر آن را Netflix و پازل. شب گذشته پسر من آموخت من و همسرم چگونه به بازی پوکر. … با ورزشگاه بسته شده و من سعی می کنم برای رفتن حافظه و در نهایت به عنوان یک نسخه بد از 20 دقیقه تمرین. و پس از آن در رفتن فوق العاده پیاده روی های طولانی اما من شناخته شده است به انجام این کار در سی به طوری که تغییر نکرده.

س: در طول سال زمانی که شما بازگشت به کالیفرنیا آیا شما به معرفی خودتان را به بچه های خود را پس از دور ؟

A. نکته جالب در حال حاضر با فن آوری ما … شما می توانید با افرادی که شما می خواهید برای اتصال با و آسان آن است. آن را به من اجازه داد تا به همیشه ماندن متصل با خانواده من روزانه. و حتی از طریق لرز از NBA فصل شما هنوز هم قادر به اتصال آیا آن را سریع دو دقیقه تماس FaceTime یک متن قبل از این بازی — شما همیشه می تواند انجام دهد که با بچه های خود را. هرگز از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من گم شده بود. … منظور من نبود از لحاظ جسمی اما من همیشه در اطراف و من احساس درگیر و من امیدوارم که آنها احساس کردند که در اطراف من بود. آخرین چیزی که من می خواستم انجام شد به رفتن را از طریق زندگی و خاطرات و تجربه و ارتباط با بچه های من. که فقط بخشی از یک پدر و مادر است. شما باید یک کار انجام دهید و شما باید آن را انجام دهد. مهم نیست که اگر شما یک مربی بسکتبال و یا شما یک معلم هستید, یک مامور اتش نشانی, شما هنوز هم می خواهید به صرف زمان و دور از خانواده و بچه های خود را. اما این نیز بخشی از رشد و توسعه و برای آنها قادر به توسعه به عنوان به خوبی.

س: در این فصل می ماند در ارتباط با شری در یک راه جالب درست است ؟

A. من یک اپل آی فون تماشا کنید. پسر من آن را برای کریسمس. نگه می دارد شما را در بررسی خود را ببینید, مراحل و ضربان قلب. همسر من به من به چالش کشیده به هفت چالش روز به 600 امتیاز در روز و شما را مجبور به راه رفتن تقریبا سه ساعت برای رسیدن به آن بسیاری از نقاط. وجود دارد بعد از بازی من می خواهم 130 امتیاز و اگر آب و هوا مناسب و معقول بود … من پیاده روی شهرستان پس از بازی. من می خواهم راه رفتن گاهی اوقات تا نیمه شب. من راه رفتن در اطراف کاخ سفید و یا بنای یادبود واشنگتن فقط به طوری که او نمی خواهد ضرب و شتم من در این چالش است. بچه ها من همیشه می گویند او در Beast Mode در همه زمان ها … اما او باور نکردنی او باور نکردنی با بچه های من. دوست من گفت: من نمی خواهد در موقعیت من بدون او.

پرسش: اگر فصل بازگشت چه خواهد شد شما به عقب بر گردیم به NBA ذهن-مجموعه ؟

A. بیایید امیدواریم که وجود دارد یک فصل است اما من می خواهم بگویم همه ما باید برای به دست آوردن بیش از این ویروس برای اولین بار و مطمئن شوید که همه در یک جای خوب و ایمنی را اولویت شماره 1 و سپس در صورتی تمام است که می گیرد و ما می توانیم NBA فصل که فوق العاده خواهد بود. همه ما عشق را به انجام آنچه ما انجام می دهیم و آن را بازگشت به کار. آن را به چیزی است که من دوست دارم را انجام دهد. من نمی توانم صبر کنید برای فرصت, چرا که واقعا آن را به یک چالش سرگرم کننده اگر آن اتفاق می افتد. من فقط دوست دارم این فرصت را به بازگشت به بازی ها به دلیل این بدان معناست که جهان در یک جای بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات