Q&A: Robbie راسل MLS مدافع تبدیل ER دکتر

(مصاحبه برای طول و وضوح ویرایش)

س: چه شد شما را در مسیر رفتن از یک طرفدار بازیکن فوتبال به یک دکتر ؟

پس از خروج MLS من در جورج تاون را pre-med برنامه برای حدود 15 ماه. من اعمال شده به مدارس پزشکی و با حضور جورج واشنگتن مدرسه پزشکی برای مدت چهار سال. من شروع به در U-Va. در تابستان گذشته در یک برنامه سه ساله.

A. من واقعا دوست دارم برای [اتاق عمل] است که نیاز به یک جراح. بهترین قطعه از مشاوره به من بود و از سال چهارم عمل جراحی مقیم در GW. من بدانند آنچه که من می خواستم به انجام. گفت: داستان از چیزهایی که شما در حال رفتن به باید به تعادل در زندگی با درایو خود را به مطالعه درایو خود را به یاد بگیرند که خود را در رانندگی به کار می کنند. اولویت شماره یک محل او دوست داشت که بیشتر از هر جای دیگری در جهان بود در اتاق عمل. من فقط نمی باید که عشق یا. من جذب نسبت به طب اورژانس به دلیل آن را بسیار هیجان انگیز بود, بلکه, اورژانس, پزشکی, پزشکان, من تا به حال یک طرف شور است. که متناسب با شخصیت من است. من نفهمیدم که بخشی خارج نشده است. من نیز علاقه مند در ارتوپدی پاسخ اضطراری فاجعه پزشکی بین المللی پزشکی است. پزشکی ورزشی است که قطعا وجود دارد.

س: شما در Charlottesville, اما که در آن است خانواده خود را?

A. ما یک خانه در فالز چرچ. من در یک آپارتمان در شارلوتزویل. به جهنم همسر من, تیانا, یک وکیل. لئو 7 و لوکاس 5 است و ما باید یکی دیگر از پسر در راه, در ماه ژوئن. آن را تقریبا به اندازه کافی برای داخل تیم.

Q. چگونه اغلب خانواده با هم ؟

A. هنگامی که این بیماری همه گیر شروع من متوقف بالا رفتن وجود دارد چرا که همسر من باردار است و لئو آسم پس از آن باعث می شود آنها را کمی بیشتر در معرض خطر است. دو ماه پیش من در بخش اورژانس و در ماه گذشته من در تروما ICU خدمات. این ماه من در بیهوشی خدمات و ماه بعد من پشت در اورژانس. ما تصمیم گرفتیم آن بهتر خواهد بود برای من ماندن در اینجا به عنوان بسیاری که ممکن است. آخر من تو را دیدم آنها بود 3½ هفته پیش. آنها پایین آمد به بازدید کننده برای یک یا دو روز. من شده اند در شمال ویرجینیا در شش هفته.

Q. چگونه است coronavirus نهفته خود بیمارستان ؟

A. بسیاری از بیماران ما هستند خود جدا. ما فقط باید چند در ICU. به عنوان ما به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد در نیویورک و نگاه ما به الگوهای جغرافیایی ما انتظار داریم در گسترش ویروس آن باید کار راه خود را در اینجا. پیش بینی افزایش برای ما این است که گاهی اوقات در ماه آینده و یا تا. ما لزوما جلوگیری از افراد بیمار شدن اما ما امیدوار به کاهش عفونت رای دادن به این نقطه که در آن ما می تواند آن را اداره کند با منابع ما در محل.

س: چه شد افکار و ترس به همه گیر شروع به گسترش یابد ؟

ما قطعا ترس از چه بود. مشکل این بود که اطلاعات نبود لزوما بیرون آمدن آزادانه به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای آماده شدن برای یک ویروس یا بیماری همه گیر. ما می توانیم در مورد شکایت از این و آن است اما بسیار محتاطانه به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر و آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حرکت رو به جلو رفتن از پاسخ واکنشی به یک فعال پاسخ. که بزرگترین هدف در حال حاضر. من عاشق گوش دادن به دیگر پزشکان و کارورزان ایده های خود را از آنچه که ما می توانید انجام دهید و به دنبال در آخرین تحقیقات. ما می خواهیم دارو به یک تیم ورزشی که در آن هر کس در حال کار به سمت همان هدف است. که از سابقه و هدف من این است که من به خوبی انجام دهد.

Q. تأمل در سفر خود را به تبدیل شدن به یک دکتر و قریب الوقوع چالش است.

هنگامی که شما به دنبال برای رفتن به یک زمینه تمرکز شما را در همه مثبت و خوب شما انجام می شود. بزرگترین چیزی که شما را شگفت زده است که اغلب اوقات تلفات در آن طول می کشد شما به عنوان یک فرد احساسی و شخصا. این یکی از آن چیزهایی که من واقعا خوشحال هستم من انتخاب این رشته به دلیل من فکر می کنم من خواهد بود قادر به انجام بسیاری از خوب است. اما دوری از خانواده سخت است. همسر من قرار است در ماه ژوئن. ما با داشتن بحث در حال حاضر: باید به تولد? من باید در اطراف ؟ من قرار دادن هر کسی در خطر است ؟ من فکر نمی کنم من تا به حال این نوع از مکالمات اما شما باید به طور جدی در مورد آن فکر می کنم. آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام در این مورد این است که کار خود را با شما. برای ما نسل ما آن را یک چالش بی سابقه. امیدوارم ما رو به افزایش به چالش.

س: چقدر شما از دست فوتبال ؟

من این خانم در هر روز است. I miss حلق آویز کردن با بچه ها در اتاق قفل است. من صرف زمان طولانی در حرفه ای که [ایسلند, نروژ, دانمارک, Real Salt Lake, سی] و عاشق هر دقیقه از آن را. من در تماس با بسیاری از هم تیمی های سابق. در برخی از نقطه من می خواهم برای شروع به بازگشت به ورزش در برخی از شیوه ای.

وقتی که من استفاده از برنامه های پزشکی برای اقامت کسی گفت من باید رسیدن. من به او گفت من تا به حال هیچ ایده او در پزشکی است. ما در تماس باشید. در MLS/دکتر آهنگ را مورد ضرب و شتم من به آن است.

Q. چه آن را مانند سابق دوک ورزشکار مانند خودتان را به کار در U-Va. ؟

من به تماشای خودم. [خنده حضار] از مردم بپرسید: که در آن شما برای کارشناسی? ‘آره GW.’ من باید در زمان خرید به اجازه دهید آنها را می دانم من کمی قبل از من پرتاب دوک کارت. شما یکی از دو پاسخ: یا, ” اوه, خدا, I hate دوک.’ یا ” من عاشق دوک.’ این یکی از آن دو. عشق یا نفرت. هیچ نیمه راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de