قرار دادن قطعات با هم به سوی تزئینات خانه اول خود را


کارشناسان توصیه چه به خرید برای اولین بار نتایج مطلوب

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز را به بازی شیر یا خط کردن هر بیت از مبلمان و لوازم جانبی شما را به شروع دوباره زمانی که شما به خرید خانه اول خود را, بسیاری از خریداران بار اول پیدا کردن خود را اندکی پس از بسته شدن.

ممکن است زمان برای بازسازی پس انداز خود را و به عادت جدید خود را به مسکن پرداخت و پس از آن هوشمند برای تزئین و مبله کردن محل جدید خود را در مراحل. بیشتر از همه, شما می خواهید برای جلوگیری از ولخرجی و یا رفتن به بدهی هنگامی که راه اندازی خانه جدید خود را.

“در آغوش کار در حال پیشرفت مرحله می گوید:” کایرا سنت کلر یک طراح داخلی با آنتونی وایلدر طراحی/ساخت کابین جان, Md. “وقت خود را در هنگام طراحی در بودجه است. نگران نباشید در مورد همه چیز نه کامل بودن در همه جا.”

را بیشتر از بودجه خود را و ایجاد فضاهای منحصر به فرد با تن از شخصیت مخلوط قطعات گران با ارزان می یابد نشان می دهد سنت کلر.

که در آن به ریخت و پاش و یا ذخیره

هنگامی که شما ایجاد یک بودجه برای خانه جدید خود را, شما نیاز به انجام موجودی از آنچه شما خود را و می خواهید به نگه داشتن و ایجاد یک لیست از ملزومات است.

“اگر شما بر روی بودجه محدود من برای اولین بار سرمایه گذاری در یکی از دو نقطه: که در آن شما جمع آوری و در جایی که شما ناهار خوردن می گوید:” Allie مان یک طراح و ارشد, داخلی, متخصص مورد طراحی/بازسازی در Bethesda, Md. “شما می خواهید به یک محل عالی برای نشستن و یا سرگرم کردن و گذراندن کمی بیشتر برای کامل هشت راه دست بسته, مبل, در یک پارچه شما دوست خوب خواهد بود ریخت و پاش. خوبی گردد مبل گذشته باید حداقل 10 تا 15 سال — شاید دیگر.”

[چگونه برای اولین بار خریداران در حال ورود به بازار]

کمتر از گران قیمت مبل های خود را از دست شکل و پارچه می پوشد به سرعت می گوید: لوسی هریس یک طراح داخلی و صاحب لوسی هریس استودیو در شهر نیویورک است.

“انتخاب خنثی اثاثه یا لوازم داخلی و سایه ها است که به شما انعطاف پذیری در آینده برای تغییر اتاق در اطراف آن و شما یک عمر گذشته می گوید:” سنت کلر. “رفتن به صورت قابل توجهی صندلی با یک بسیار راحت و پارچه صندلی و اما یک چوب یا فلزی. چوب و یا فلز و قاب مبلمان تمایل برای آمدن در سراسر به عنوان بیشتر بالا پایان.”

ترکیب با کیفیت بالا, مبل, با کمتر از گران قیمت صندلی برای یک هزینه تر و لوکس نگاه سنت کلر می گوید.

“خود را در وهله اول ممکن است در اندازه کوچک و نیاز به مبلمان مناسب است که می گوید:” گابریلا گارگانو از Grisoro طرح در نیویورک است. “صرف بودجه خود را در مورد شما به احتمال زیاد قادر به استفاده مجدد در آینده خود را در فضا. برای مثال گاه به گاه صندلی و یک میز کنار لامپ و هنر به طور معمول می تواند جا به هر خانه.”

گارگانو نیز توصیه به سرمایه گذاری در یک تشک با کیفیت خوب و ملافه از آنها استفاده روزانه.

شما همچنین می توانید “facelift” مبلمان موجود خود توصیه می کند سنت کلر.

“شروع به خرید خانه خود می گوید:” سنت کلر. “نگاه شما موجود قطعات مبلمان و اقلام تزئینی با چشم های جدید. چیزی رنگ یک رنگ جدید و یا تغییر سخت افزاری. دریافت خلاق در راه به repurpose چیزهایی که شما در حال حاضر.”

به حداکثر رساندن فضاهای کوچک

در حالی که خانه اول خود را لزوما نمی توان هر خانه می توان طراحی شده است که بیشتر قابل زیستن.

“Declutter — این سرود من می گوید:” هریس. “کاهش اموال شما و از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای ایجاد فضایی خود را از نگاه به زیبایی راه اندازی و سازماندهی شده است. ذخیره به عنوان بسیاری از چیزهایی که دور و دور از چشم که ممکن است. در یک گنجه در پایین جعبه زیر تخت در یک کمد یا ذخیره سازی credenza. ترک تنها مواردی که شما واقعا عاشق کردن بر روی صفحه نمایش.”

سنت کلر نشان می دهد فروش اقلام به عنوان بسیاری از شما می توانید و سپس با استفاده از این بودجه برای خرید چیزهای جدید است که بهتر کار در خانه جدید خود را.

آیتم های جدید می خرید باید مقیاس مناسب برای فضای خود را می گوید گارگانو که هشدار می دهد که بیش از حد-اقلام بزرگ را در فضا احساس کوچکتر است. دیواری sconces به جای لامپ می تواند به شما بیشتر در سطح فضایی.

[نترس به بزرگ و پررنگ در هنگام چیدن یک فرش برای خانه خود را]

“سعی کنید برای خرید چند منظوره مبلمان مانند کمد کوچک است که به عنوان دو nightstands می گوید:” گارگانو.

فکر می کنم در مورد موارد شما می خواهید و یا در حال حاضر خود را به دیدن اگر آنها می تواند در خدمت بیش از یک هدف مان نشان می دهد.

“برای مثال آیا شما از خانه کار می کنند در یک جزیره آشپزخانه و یا میز ناهار خوری که شما همچنین خوردن ، است خود را به مبل دارای جای خواب به میزبان مهمان ؟ می توانید از یک میز کنسول و یا تودرتو جدول دو به عنوان یک نوار و یا یک محل برای خدمت به مواد غذایی؟” مان می گوید.

مان نشان می دهد وب کم انعطاف پذیر میز ناهار خوری با ساخته شده است در برگ های آن بسته می شود زمانی که یک یا دو نفر در حال ناهار خوری و باز برای یک مهمانی شام.

شخصی در بودجه

می توان آن را وسوسه انگیز به تلاش برای تکرار نگاه از خانه شما را دیده ام در Pinterest یا Instagram, اما شما همچنین می خواهید به فرد خانه خود را به طوری آن را اصیل شماست. هنر و لوازم جانبی و کتاب عالی برای جمع آوری در طول زمان خود را به طوری که بعد از خانه مانند خانه احساس می کند به عنوان به زودی به عنوان شما را به حرکت در می گوید: گارگانو.

“به جای احساس می کنم مثل مال شما مهم است به ارائه آن را با برخی از آیتم ها و یا اشیاء که دارای اهمیت به داستان خود را می گوید:” مان. “اگر شما عاشق یک پاپ از رنگ آبی رنگ بر روی دیوار کمک خواهد کرد که شخصیت خود را از طریق درخشش. اگر دوست دارید به سفر یک گالری دیوار خواهد داستان خود را به اشتراک گذاری مکان های که در آن شما بوده ام به یک فرصت برای نمایش عکس های مورد علاقه و یا گنجینه. نقاشی و یا ایجاد یک گالری دیوار ندارد به شکستن بانک. شما می توانید در نقاشی خود و معاون کشیش بخش یک گالری دیواری ارزان نیز هست.”

مان توصیه Mixtiles که می تواند سفارشی را با خود چاپ و گیر بر روی دیوار خود را با جابجایی نوار چسبنده آسان برای مرتب کردن.

[Millennials در حال حاضر نمایندگی بزرگترین گروه از خریداران خانه. در اینجا چیزی است که آنها به دنبال.]

“قطع یک قطعه کوچکتر کردن مرکز برای جلوگیری از داشتن برای خرید بزرگتر قطعات گران تر می گوید:” هریس. “استفاده از یک نیمکت چوبی پوستر مفت خور که فقط فریم های بالا و پایین به عنوان یک راه ارزان برای قاب هنر است.”

شما می توانید ایجاد یک نقطه کانونی در دیوار خود را با آثار هنری و مبلمان رنگ و یا تصویر زمینه نشان می دهد سنت کلر.

“Wallpaper می توانید اضافه کردن مقدار زیادی [از] بافت و ابعاد و حتی متحرک تصاویر پس زمینه که کاملا مقرون به صرفه و آسان برای نصب,” او می گوید.

پرتاب بالش کلاسیک راه ارزان برای اضافه کردن کمی رنگ و شخصیت به یک خانه.

“مواد خاصی همیشه اضافه کردن یک لمس از زرق و برق و یا لوکس برای فضای خود را و لازم نیست به گران, می گوید:” سنت کلر. “مخمل سنگ مرمر و سنگ و فلزات پس از اتمام می توان اضافه شده در لوازم جانبی اشیاء مانند بالش سینی و barware.”

لایه هایی از بافت و الگوی آوردن شخصیت به یک خانه می گوید: “سنت کلر.

“بافت نرم و خاموش الگوهای بلافاصله یک حس coziness در حالی که روشن الگوهای جسورانه و براق بافت های انرژی و نشاط بخشی,” او می گوید. “فراموش نکنید که شما می توانید ترکیب vibes و شخصیت در طول این فضاها را در خانه خود. توسط هنرمندانه مخلوط کردن سبک های مختلف شما را در رسیدن به یک فضای است که واقعا منعکس کننده شما.”

بدون توجه به اندازه خانه خود را و یا خود را تزئین بودجه یک برنامه دقیق می تواند در یک وهله اول شما با کمال میل به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>