مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق بالا aide به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به احتمال زیاد شد “خنده” در آمریکا پس از سال 2018 در اجلاس هلسینکی.

جان بولتون آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی باعث می شود که ادعا می کنند در یک کتاب به دلیل هفته آینده – مگر اینکه یک قاضی فدرال بلوک های آن را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح دعوی در دادگاه ادعا آن است که پر از اطلاعات طبقه بندی شده.

میان آقای بولتون ادعا می کند در این کتاب این است که آقای ترامپ بود و تمایلی به تصویب سیاست های طراحی شده برای سرکوب در کشور نسبت به ایالات متحده و منافع آن است. او در این کتاب به توضیح و نتیجه گیری خود را در مورد رهبر آمریکا احساسات نسبت به روسیه و آقای پوتین.

اما آقای بولتون می کند ارائه زیرچشمی نگاه کردن به کاخ سفید دستیاران’ احساسات در مورد 2018 مغلوب ساختن پیشی جستن-پوتین در اجلاس هلسینکی که در آن آقای ترامپ طرفه با صدای رهبر خود را بیش از سازمان های اطلاعاتی در مورد اینکه آیا مسکو دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا.

“این بود که به سختی راه برای انجام روابط با روسیه و پوتین تا به حال به خنده uproariously در آنچه که او تا به حال بدست دور با در هلسینکی” بولتون نوشت: با توجه به واشنگتن پست.

همراه با این ادعا در طرح دعوی در دادگاه که آقای بولتون کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده دولت طرح دعوی در دادگاه ادعا آن را از طریق کامل دولت امنیت پروسه بررسی. اما چند عمده ما رسانه ها که به دست آمده یک نسخه پیش گزارش آقای بولتون گفت: در نقاط او می خواست به قول آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم اما تا به حال آن قسمت گرفته شده توسط ماموران امنیتی در داخل دولت فدرال است.

رئیس جمهور در روز دوشنبه نیز متهم سوم او را مشاور امنیت ملی که در سمت چپ خانه سفید در ستیز با نظر رئیس جمهور با دروغ گفتن در این کتاب – حتی اگر او و تیم خود را به نظر می رسد هنوز دیده می شود محتویات آن است.

“من فکر می کنم که او می توانست جنایی مشکلات. بنابراین من امیدوارم” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در مورد بولتون و ناشر Simon & Schuster ساخت کتاب در دسترس برای هفته آینده برنامه ریزی شده. “شاید او نمی گفتن حقیقت است. او شناخته شده نیست برای گفتن حقیقت بسیاری.”

مقامات کاخ سفید را آغاز کرده اند با اشاره به دیرین محافظه کار شاهین که یک بار کار کرده و در کنار آنها به عنوان “کتاب معامله Bolton.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات