مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ولادیمیر پوتین اهدا شد و رتبه کلی عمده به رمضان قدیروف – یک مرد است که مربوط به قتل و شکنجه و ناپدید شدن صدها نفر.

آقای قدیروف که منتشر شده جدید افتخار در صفحات رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه گفت: رئیس جمهور روسیه تا به حال نام او را شخصا به خواندن منظور اجرایی.

“این یک تمایز بالا که من ارزش بسیار,” او نوشت. “من رئیس جمهور سرباز وفادار و آماده به انجام هر گونه سفارش در هر قاره و او بخواهد.”

این حرکت در می آید کمتر از سه روز پس از وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که فهرست سیاه جنجالی قدرتمند و خانواده اش.

روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: تحریم نتیجه “متعدد نقض فاحش حقوق بشر قدمت بیش از یک دهه”.

یکشنبه توسعه به نظر می رسد به یک پاسخ مستقیم به ما حمله شد و ازمایش کرده دو روز پیش زمانی که سخنگوی وزارت خارجه ماریا Zakharova اول در پاسخ به ما حرکت می کند. “این دشوار خواهد بود برای پاسخ متقابلا اما ما فکر می کنم تا چیزی,” او گفت:.

آقای قدیروف خود پاسخ بسیار کاهش یافت و در خط با نام تجاری خود را. در یک پیام Telegram – his Instagram و Facebook حساب شده اند به حالت تعلیق – او نوشته شده یک تصویر از خود brandishing دو اسلحه. “Pompeo ما قبول مبارزه!” عنوان خوانده شده. “چه می آید بعدی جالب تر خواهد بود.”

پس با فرض اینکه قدرت خود را از ترور پدرش در سال 2004 ببر-محبت قدرتمند حکومت چچن به عنوان یک شخصی fiefdom. او لذت می برد استقلال بی نظیر در میان هر منطقه ای دیگر رهبر – نتیجه grand امنیتی مقرون به صرفه برای حفظ نظم پس از دو جنگ خونین با مسکو است.

این قدرتمند استفاده کرده است معامله برای تحویل شخصی ثروت و رژیم ترور با منتقدان اغلب ناپدید در شرایط مرموز.

آقای قدیروف قابل درک است که پشتیبانی از چندین امواج سرکوب از همجنسگرایان+ مردم ابتدا در سال 2017. حداقل سه نفر کشته شده اند, با ده ها تن از دست رفته و صدها نفر گزارش شکنجه. مقامات روسی حاضر به بررسی شواهد و یا باز کردن یک پرونده جنایی.

ایگور Kochetkov که روسیه همجنسگرایان شبکه منجر به اورژانس خط مقدم تلاش برای تخلیه در خطر شهروندان گفت: افتخار تاکید کرملین نگرش به حقوق بشر ،

“مقامات در حال نشان دادن آنها نمی خواهند به بررسی قدیروف جنایات” آقای Kochetkov گفت: مستقل. “جایزه نظامی عناوین و افتخارات به او می گوید همه چیز او نیاز به دانستن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de