‘هل مجارستان بازگشت به قرون وسطی’: Far-right-led مجلس ممنوعیت افراد از تغییر جنسیت

مجارستان مجلس را ممنوع کرده است مردم از نظر قانونی تغییر جنسیت خود را در یک حرکت است که تولید وحشت در میان ترانس مردم که از ترس افزایش تبعیض و حملات.

روز سه شنبه مجلس رای 133 به 57 برای تعریف افراد جنس خود “رابطه جنسی در بدو تولد” در همه تولد و ازدواج و مرگ و گواهینامه ها – یک حرکت است که می تواند در معرض ترانس مردم به آزار و اذیت و اگر اسناد و مدارک خود را مطابقت ندارد ،

“دولت تصمیم … به ثبت نام کودکان بیولوژیکی جنسیت در شناسنامه خود را می کند تاثیر نمی گذارد مردان و زنان حق آزادانه به تجربه و تمرین به هویت خود را به عنوان آنها آرزو” دولت ارتباطات گفت.

“به هیچ وجه مربوطه بخش از این لایحه که برخی از مردم انتقاد جلوگیری از هر فرد از اعمال خود را به حقوق اساسی ناشی از کرامت انسانی و یا از زندگی با توجه به هویت” آن گفت: در ایمیل و نظرات.

اما سازمان عفو بین الملل اعلام کرده حرکت می کند گفت: در زمان رای مجارستان “بازگشت به سمت قرون وسطی”.

کریستینا Tamas-Saroy یک محقق برای سازمان های غیر دولتی گفت: “این تصمیم هل مجارستان بازگشت به سمت تاریک و سر حقوق فراجنسیتی و افراد دو جنسیتی. آن را نه تنها آنها را در معرض بیشتر تبعیض اما همچنین تعمیق در حال حاضر تحمل و محیط خصمانه مواجه شده LGBTI جامعه است.

“این بسیار مهم است برای مجارستان کمیسر حقوق اساسی به عمل فوری و درخواست که دادگاه قانون اساسی بررسی و سریعا لغو هولناک مفاد این قانون است.”

او افزود: “هر کس هویت جنسیتی باید از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده و هر کس باید مجاز به تغییر نام و جنسیت نشانگر در تمام اسناد رسمی.”

ممکن است به طور قانونی تغییر جنسیت در همه کشورهای اتحادیه اروپا نوار قبرس با وجود سر و صدا در حال رشد در میان راست و مذهبی و گروه های دیگر که ادعا ترانس حقوق نمایندگی از یک حمله سنتی نقش های جنسیتی حمایت گروه نما اروپا به رویترز گفت.

مجارستانی سازمان حقوق کلاهدوز جامعه گفت: “مجلس با تصویب لایحه ارائه شود که حقوقی جنسیتی به رسمیت شناختن در مجارستان غیر ممکن است.

“LGBTI سازمان ها در حال حاضر تبدیل به رئیس جمهوری از او درخواست قرار دادن قانون برای بررسی به دادگاه قانون اساسی.”

ویکتور اوربان مجارستان جناح راست نخست وزیر پس از سال 2010 انتخاب مجدد در سال 2018 امیدوار به “ساخت یک عصر جدید” با عمده تغییرات فرهنگی در سابق کمونیست کشور است.

تحت مدیریت خود را در این کشور تضعیف سمت استبداد و راست ایدئولوژی با قوانین جدید در این سال است که اجازه می دهد دولت به اعلام حالت اضطراری و بدون محدودیت زمانی و اعطای اوربن توانایی حکومت توسط فرمان.

مجلس سخنران لاسلو Kover موجب خشم پس از مقایسه دو هم جنس که مایل به اتخاذ کودکان به paedophiles.

ترانس مردم در مجارستان شده است به طور موثر قادر به تغییر جنسیت خود به هویت اسناد و مدارک پس از سال 2018 با توجه به همجنسگرایان+ طرفداران حقوق, که گفت که در حال حاضر وجود دارد متعدد دادگاه در جریان چالش برانگیز است.

“ما هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه که ما احساس می کنیم” تینا Korlos اوربن معاون رئیس جمهور از حمایت گروه Transvanilla نما انجمن و گفتگو کرد.

“افرادی که نداشته افکار خودکشی برای چندین دهه در حال حاضر با داشتن آنها. مردم در ترس و وحشت مردم می خواهید برای فرار از مجارستان به جایی دیگر جایی که آنها می توانید جنسیت خود را شناخته شده است.”

دولت گفت: اصلاح و حل و فصل ابهامات مواجه شده بودن دادگاه ها و مقامات در تفسیر کلمه ‘جنسیت’ که تعریف شده در رجیستری قبلی قانون است.

Tamas Dombos یک عضو هیئت مدیره از مجارستان همجنسگرایان داد گفت: فعالان خواهد لابی رئیس جمهور متحد اوربان را به ثبت نام در این لایحه به قانون است.

“(دولت) فقط نمی مراقبت در مورد چگونگی اثرات آن زندگی trans مردم … آنها هرگز می تواند ارائه هر گونه بحث منطقی برای اینکه چرا این لایحه مورد نیاز است” گفت: آقای Dombos.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im