پورتوریکو متهم کردن مطبوعات به عنوان انتقاد رشد می کند بیش از coronavirus پاسخ

پورتوریکو مقامات متهم شده اند در تلاش برای سکوت مطبوعات و ممنوعیت از روزنامه نگاران تلویزیونی coronavirus جلسات متعدد اسپانیایی-زبان رسانه های خبری به انتقاد از رشد بیش از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Telemundo پورتوریکو یکی از پیشرو شبکه های محلی مستقر در سان خوان پورتوریکو ناودان فرماندار واندا Vázquez Garced و دولت در بیانیه ای پس از این گزارش شده بود که خارج از روزنامه نگاران دیگر می باشد مجاز به شرکت در “coronavirus نیروی کار جلسات” میزبانی WIPR-تلویزیون.

این شبکه ادعا WIPR — دولت-متعلق به ایستگاه تلویزیونی در بودجه توسط مالیات دهندگان — بود “پس از آموزش از فرماندار” و “خاموش کردن مطبوعات” در اعلام ممنوعیت روزنامه نگاران از سه هفتگی جلسات در coronavirus بیماری همه گیر.

در ابتدا روزنامه نگاران دعوت شده بودند برای شرکت در این جلسات که شامل دولت و مقامات بهداشت و سوال در مورد دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

گزارش های اخیر در مورد این جزیره $19m سپرده Covid-19 تست کیت که نشان نمی دهد تا در زمان و نه تایید شده توسط سازمان غذا و دارو مطرح کرده اند سوال در مورد پورتوریکو را از دست داده و شیوع بیماری به عنوان جزیره را تایید کرد نزدیک به 1000 موارد و حداقل 45 و میر ناشی رمان ویروس.

با تصمیم اخیر تنها خبرنگاران اجازه سوال این مقامات خواهد بود WIPR وابسته به روزنامه نگاران با توجه به بیانیه ای اعلام.

Telemundo پورتوریکو توصیف حرکت به ممنوعیت خبرنگاران از جلسات به عنوان “چیزی که حتی رئیس جمهور تهمت جرأت به انجام” و گفت که “نمی تواند در وجدان خوب قرض خود را به پخش تبليغاتي برنامه نویسی”.

پورتوریکو پاسخ به همه گیر مورد انتقاد قرار گرفته است توسط مخالفان دولت محلی به عنوان بی ربط که از دولت فدرال و حقوق مدنی گروه ادعا محدودیت های خاص نقض قانون اساسی ایالات متحده.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد این جزیره در اوایل این ماه بیش از آن سخت منع رفت و آمد اعلام کرد در پاسخ به همه گیر با این سازمان گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “هیچ حکومت نظامی اعلام شده و وجود دارد هیچ شرایطی برای آن …. مانند اورژانس متحده نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به حالت تعلیق در حقوق اساسی است.”

مقامات می گویند که آنها در حال گرفتن دقیق ترین مراحل برای اطمینان از امنیت عمومی و ارائه اطلاعات کافی به ساکنان محلی است.


“بدترین و در عین حال آمده برای پورتوریکو”, وزیر بهداشت لورنزو گونزالس در بیانیه ای گفت.

اما آنها همچنین ادعا کرد این تصمیم به توقیف روزنامه نگاران از سه هفتگی کنفرانس های مطبوعاتی که اجرای حداقل یک ساعت ساخته شده توسط WIPR به تنهایی و بدون ورودی از دولت.

“است که یک تصمیم رئیس جمهور از شرکت” امور عمومی, منشی, اسوالدو صوت این گزارش گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

اریک Delgado, رئیس عمومی تلویزیون ایستگاه در پورتوریکو, در دفاع از این تصمیم به ممنوعیت اضافی روزنامه نگاران از این جلسات در مصاحبه با CBS لنگر دیوید Begnaud.

“اجازه دهید می گویند ما به آنها داد از 12 به 15 دقیقه و همه ناگهانی در یک نمایش,” او گفت: “آنها تصمیم گرفتند بدون درخواست و یا هر چیزی را از آن زمان و استفاده از آن برای برخی از دیگر اهداف روزنامه نگاری و یا اخبار اهداف است.”

وی افزود: “متاسفانه من تا به حال به بیرون بکشد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im