به دنبال پوشش زنده به پاریس سنت ژرمن را در بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا امشب.

Erling Braut Haaland روشن سبک سه هفته پیش با دو گل در نیمه دوم به بوندسلیگا جانبی استفاده در این آخرین-16 کراوات. نیمار به اعتصاب خود پایان می دهد پاری سن ژرمن یک گل برای حفظ, اما ترک این یکی بصورتی پایدار و محکم در تعادل پیش از این تعیین کننده دوم-پا.

این یکی در حال بازی در پشت درهای بسته البته با شیوع کروناویروس در ادامه به علت ویران کردن با برنامه ورزشی در سراسر جهان است. ما باید همه آخرین سراسر شب حق در اینجا:

کارت زرد

Kehrer که تحت تاثیر قرار امروز باعث می شود یک darting اجرا رو به جلو و پایین آورده است توسط Zagadou. نیمار می ایستد بیش از این ضربه آزاد.

SUBS

Kurzawa برای دی ماریا به پاری سن ژرمن نگاه کنید به بازی کردن.

81 min – PSG خیلی سخت کار کرده اند همه بازی شده اند و نحو نامشخصی سخت کوش هر زمان که خارج از اختیار. می توانید آنها حفظ این سطح از تلاش را برای تمام 90 دقیقه ؟

تبلیغات

79 دقیقه – دورتموند باید سوم کرنر در دقیقه به عنوان بسیاری از آنها تست PSG دفاع با یک سری از هوایی توپ.

77 min – دورتموند در حال گرفتن نزدیک تر است. Brandt ساخته شده است که تاثیر مثبت از آینده و یک شات قدرتمند از لبه جعبه که حلقه کردن Gueye برای یک گوشه.

75 دقیقه – می سوزی بیش از محدوده به عنوان دورتموند شروع به اعمال فشار. هنوز هم وجود دارد زندگی در این کراوات…

تبلیغات

73 دقیقه – Brandt آتش سوزی گسترده ای! پر جنب و جوش باز سالوو از جایگزین که میکشد خطرناک به دنبال شات دقت گسترده است.

SUBS

Reyna برای Wistel که فریاد درد پس از گرفتار شدن توسط Gueye. عمده رول تاس از Favre به عنوان او قرار می دهد و ایمان در 17 سال کمک کرد که برنده شدن در پا برای اولین بار برای دورتموند.

70 دقیقه – دورتموند هنوز هم مناسب و معقول در مناطق نیمه به طور منظم, اما عبور خود را همواره به آنها اجازه دهید. که عهد در بخشی از آن به فشار PSG اعمال همه بازی اما حکیمی باید انجام شود بهتر است در چند نوبت.

تبلیغات

SUBS

و جولیان برانت در خطر است که نمی توان بسیاری از تصور در این بازی در حقیقت.

کارت زرد

برنات را بیرون می کشد حکیمی و توجیه می رود به این کتاب است.

64 دقیقه – یک خوبی گرفته دورتموند تنظیم قطعه تقریبا می افتد برای Haaland اما PSG تقلا آن را به سرعت. آن را به نروژی شب تا کنون…

تبلیغات

SUBS

او در! Mbappe تا نیم ساعت به کشتن این کراوات برای خوب است. Sarabia است به ترک.

کارت زرد

61 min – دورتموند لذت بردن از یک تهدید طلسم اطراف PSG جعبه اما سانچو و می تواند دریغ هنگامی که به خوبی قرار داده شده برای کشیدن ماشه. جنجالی رزرو شده است برای آشکار جلو و عقب در دیالیزی پس از میزبان راه اندازی مستقیم شمارنده در پاسخ.

58 min – لوسین Favre چت دور با دستیار خود را با اندکی نگرانی حک بر روی صورت خود را. پاری سن ژرمن بهبود یافته است به طور قابل توجهی پس از یک لرزان شروع به نیمه دوم.

تبلیغات

در اینجا Neymar را تقلیدی جشن پس از باز کردن به ثمر رساند در نیمه اول. این نوع از چیزی که به ناچار می آید و به شما نیش می زنند…

54 min – دی ماریا می رود نزدیک است! آن را فوق العاده و پا زدن رایگان از بیش از 30 متری که Burki مجبور است به acrobatically نکته برای یک گوشه.

53 min – دورتموند سرخوردگی است شروع به نشان می دهد در مقابله با و می دهد و به دور گذشته از یک سری از ارزان ضربات آزاد به پاری سن ژرمن یک به بقیه خوش آمدید.

تبلیغات

49 min – در برگشت از نیمه اول الگوی, بازی, دورتموند در حال بازی یک خط دفاعی در این بازی در اختیار داشتن و به شدت در جستجوی یک هدف در حالی که پاری سن ژرمن نگاه به کشتن بازی در مقابله.

48 min – دورتموند شروع نیمه دوم با انرژی و با بهره گیری از تعداد زیادی از خاک در پاری سن ژرمن نیم. سانچو است به شدت درگیر در یک بسیار مثبت باز به نیم برای بازدید کنندگان.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.

هنگامی که این بازی ؟

بازی لگد کردن در 8ساعت در روز شنبه 10 مارس.

چگونه می توانم تماشا و جریان آن ؟

از آن خواهد شد در پخش BT Sport 3.

مشترکین همچنین می توانید تماشای بازی آنلاین از طریق BT ورزشی سایت.