Prue لیت دفاع Dominic کامینگز بیش از مستند ردیف: ‘چگونه در مورد یک بیت از محبت و تحمل?’

Prue لیت دهکدهای از او خواست كه به اکسپرس “مهربانی و تحمل” نسبت به Dominic کامینگز پس از او ساخته شده 250 مایل سفر از لندن به دورهام در طول مستند.

گزارش این تصمیم توسط بوریس جانسون مشاور ویژه موجب خواستار او را به پایین و یا اخراج.

اما بزرگ, انگلیسی, پخت قاضی به نظر می رسد به sympathise با کامینگز زمانی که او نقل قول-توییتی ارسال توسط پسرش دنی کروگر محافظه کار MP برای در دویزس ویلتشایر که به عنوان خوانده شده: “Dom و مری سفر لازم بود و به همین دلیل در قوانین.

“آنچه را نیز لازم نیست حمله به یک مرد و خانواده اش برای تصمیمات گرفته شده در یک زمان از استرس و نگرانی و ترس از مرگ و نگرانی برای یک کودک” پست ادامه داد.

“این یک داستان عادی سیاسی sh**kickery.”

(توییتر/screengrab)

لیت اضافه خود نظر: “خوب گفت: دنی. چگونه در مورد یک بیت از محبت و تحمل?”

Grant Shapps حمل و نقل وزیر, به نظر می رسد در Sophy ریج در روز یکشنبه نشان می دهد در 24 مارس به عنوان او تلاش برای طفره رفتن از سوالات در مورد Cummings.

“شما احتمالا به یاد داشته باشید نخست وزیر در طول دقیقا همان دوره بود خیلی بد و در واقع در نهایت در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه, بنابراین من فکر نمی کنم این امر می شده اند در نخست وزیری در دستور کار,” او گفت:.

او قاطعانه رد کرده است که کامینگز رفت و برگشت به دورهام پس از بازگشت به لندن در اواسط ماه مارس, اما موفق به رد کردن گزارش است که او ساخته شده یک سفر گشت و گذار 30 مایل از خانه و خانواده خود را در عید پاک یکشنبه.

مشاهیر از جمله جی کی رولینگ و چارلی Brooker در میان کسانی که به تماس با هری پاتر نویسنده نام تجاری کامینگز یک منافق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>