معترضان ترک علامت در اطراف کاخ سفید به عنوان برگ برنده hunkers پایین

“پلیس در حال گرفتن بیشتر فعال است. سازمان دیده بان خود را به عقب.”

که مشاوره یک مرد سیاه و سفید به نزدیکی تقاطع کانکتیکات خیابان و من خیابان NW فقط چند بلوک از کاخ سفید است.

او با پوشیدن شلوار آبی و آبی, ژاکت, ژاکت گاه به گاه کفش راحتی به سختی همان لباس پوشیده می شود توسط بسیاری از معترضان – ماسک صورت یا bandanas مخزن تاپس برخی از حمل کیسه های با محتویات ناشناخته – که جمع شده بودند در نزدیکی در لبه پارک لافایت در نزدیکی اجرایی عمارت.

“جمعیت جمع آوری شده است در اطراف گوشه در نزدیکی پارک” او گفت: بالا بردن صدای او بیش از فریادهای handsaws استفاده می شود برای برش تخته سه لا به هیئت مدیره ساختمان اداری لابی که در آن ویندوز شده بود گران در طول سه شب از خشونت بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, در حالی که او در بازداشت پلیس دوشنبه گذشته.

“آنها خیلی از کار اخراج شد. گرفتن وجود دارد در حداقل” گفت: این مرد که به نظر می رسد به حدود 50 با کمی نازک شدن نمک و فلفل ، “و پلیس در حال گرفتن squirrely.”

دقیقه قبل در یک پیاده روی از 18th Street, NW, پایین خیابان و سپس به پارک لافایت برخی لابی ساختمان اداری ویندوز باقی مانده است, گران, گرد, سراخ ها هنوز هم قابل مشاهده در شیشه شکسته.

بسیاری از پنجره ها در زمین-سطح طبقه از ساختمان در 1722 من خیابان NW گران شد. خالی نقدی ثبت نام تا گذاشته در پیاده رو جلو رفت. “جورج فلوید” بود اسپری رنگ نارنجی در ویندوز ساخته شده است که آن را از طریق پنج شنبه شب غارت و اعتراض.

‘F*** 12’

تمام پنجره ها در بانک مرکزی آمریکا بوده است گران به عنوان کارگران پاک تکه ای از شیشه و آماده تخته سه لا برای پر کردن پنجره شکسته. “F*** 12” شده بود با رنگ بر روی صفحه نمایش از خود پرداز atm در داخل. شماره 12 را تبدیل به یک عبارت در نظر گرفته شده برای ابراز نا امیدی با افسران پلیس و یک درک از سوء استفاده از قدرت خود را.

که شعار و چند نفر دیگر در سراسر پایتخت کشور است.

تم سیاسی گرافیتی هستند. بنابراین رنگ: همیشه نارنجی یا سیاه و سفید.

مجسمه دیوید فرگت ایالات متحده دریایی دریاسالار در یک میدان در مرکز شهر است که ویژگی های نام او بود با برچسب نارنجی رنگ.

کسی که اعمال رنگ روشن می خواهد دریاسالار را از شباهت به پایین آمده است. “قرار دادن MLK در اینجا” این پیام آمده است اشاره به حقوق مدنی و نماد مارتین لوتر کینگ جونیور

چند صد متر دور یک پنجره و یک درب گردان از یک رستوران و بار شده بود با این هم در نارنجی رنگ: “نژادپرستان خوردن در اینجا.” که آبیاری سوراخ Blackfinn محبوب ناهار و ساعت خوشحال نقطه برای ضعیف واشنگتن سیاست و انواع کسب و کار که در بسیاری از ساختمان های اداری که خط کانکتیکات خیابان NW و دیگر خیابان.

سفید و سیاه و سفید واشنگتن Metropolitan Police Department افسران داشتند حرف زدند در وسایل نقلیه خود را و زیر درختان در یک روز گرم در سی فقط یک بلوک جدا کردن آنها از گرد آمدند در پارک.

خارج شیک St. Regis هتل که در آن مقامات کاخ سفید گاهی اوقات چت با خبرنگاران در مزین ballrooms بیش لذیذ صبحانه یک خط از MPD موتور سیکلت پلیس gleamed در اواخر بهار و آفتاب. آنها پارک شده که در آن تاکسی به طور معمول خط تا به هتل مراجعان به کاپیتول هیل, آژانس های فدرال و یا مکان های دیگر که در آن واشنگتن کار به طور معمول انجام شده است.

تنها هتل لوکس بسته است با توجه به کروناویروس عنوان شده است بسیار از مرکز شهر DC برای ماه می باشد. اما این شهر به زندگی می آیند به مدت سه شب متوالی در اعتراض به آخرین مرگ یک فرد سیاه و سفید در دست افسر پلیس سفید.

“همه چیز شده ظاهر در اینجا. مردم می خواهند این ها* * * * ** * * * برای تغییر مرد گفت:” مردی که شناسایی خود را به عنوان مالکوم اما کاهش یافته است به گذشته خود نام و یا می گویند که در آن او زندگی می کند. پرسید: اگر او انتظار بیشتر از همان دوشنبه شب مردی که به نظر می رسد در اواخر یا اوایل 20s و 30s, مالکوم پاسخ داد که او دوباره به شعار جمعیت: “قطعا.”

به عنوان جمعیت فریاد زد در یک خط از لباس ما سرویس مخفی و پارک افسران پلیس در داخل پارک پوشیدن شورش دنده یک زن سیاه و سفید همراهی یک مرد از جمعیت است. او توضیح داد که آنها همه افسران پلیس “نگاه بد است.” او التماس کرد که او را ترک کرده و “اجازه دهید آنها را می گویند.” آنها به یک توافق و جدا با کروناویروس دوران آرنج دست انداز و گفت: هر یک از دیگر به “ایمن ماندن.”

‘بیایید نگاهی به خیابان ها!’

جمعیت که جمع شده بودند تا اواسط بعد از ظهر بود و دو برابر حجم 3.30 pm.

“اجازه بدهید به خیابان” یک جوان سیاه زن فریاد زد: در طول یک استراحت در شعار. جمعیت roared تصویب آن به عنوان او آنها را رو به مشرق پایین ثانیه, خیابان NW. مقصد خود مردد به نظر می رسید تا یک جوان مرد سفید کشیده آبی bandana بیش از چهره خود را به پوشش همه چیز را زیر پل پسرش-قرمز بینی و فریاد زد: “کاپیتول.”

قبل از آن صحنه جمعیت متشکل از سیاه و سفید و آسیایی و لاتین چهره – شعار “جورج فلوید!” و “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از آنها ترک برای صفحه اصلی کنگره است. در یک نقطه آنها تا به حال یک پیام برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بنا به گزارش ها صرف برخی از زمان در طول تظاهرات در یک پناهگاه امن تحت کاخ سفید به عنوان آنها فریاد زد صدا “کار خود را ترک!”

به عنوان جمعیت ظ ثانیه پایین خیابان در حال حرکت در جیب دو یا چهار و یا پنج نفر برخی با پوشیدن ماسک های پزشکی در میان جریان همه گیر آنها تکرار شعارهای.

ازدحام برگزار شد عصبانی و به نظر می رسید که رهبری مشخص کارگردانی خود را سرود و مارس. اما در برخی از ساختمان های مرکز شهر شد پیام هایی که شد روشن نیست. برای مثال یک بلوک از کاخ سفید شد این در رنگ سیاه و سفید: “ما به صورت رایگان از کنترل ذهن.”

چنین پیام می دادن سوخت به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران که “آنارشیست” در حال مخلوط کردن با کسانی که پلیس معترض به کشتار مردم سیاه و سفید — به دنبال خراب کردن دولت و درک ثروتمند استقرار. به این منظور شرکت هایی مانند CVS, بانک مرکزی آمریکا, اتاق بازرگانی ایالات متحده و دیگر شرکت های بزرگ گرفته شده بود بسیاری از خرابکاری در مرکز شهر.

اما دیگر پیام های روشن تر. به عنوان معترضان راه می رفت پایین و من و خیابان های اطراف 4pm., یک جوان سیاه پیچیده و خاکستری و نوار مجرای در اطراف آلومینیوم بیس بال خفاش.

به عنوان او و دیگران شعار می دادند “Black lives matter” او محوری بالقوه سلاح به هوا. مرد جوان راه رفتن با او اشاره کرد و در خفاش. آنها هر دو اجازه از یک جیغ به عنوان مرد حمل خفاش زد و آن را بر روی پیاده رو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>