ارتقاء و سقوط به باقی می ماند اگر EFL فصل لغو

سقوط در همه سه بخش از EFL است “جدایی” به یکپارچگی رقابت های لیگ هیئت مدیره گفت.

هیئت مدیره موقعیت به نظر می رسد به برخورد یک ضربه به لیگ دو برنامه برای محدود کردن 2019-20 فصل بدون تیم در حال سقوط به لیگ ملی اگر چه چارچوب هیئت گذاشته است که هنوز هم به رای در همه باشگاه ها.

یک باشگاه باید سقوط به لیگ ملی این EFL مدیره متحده “ارائه شده ما اطمینان داد که لیگ ملی را شروع فصل 2020-21 (یعنی تنزل باشگاه در لیگ دو است و جایی برای بازی)”.

و همچنین به عنوان تنظیم اصل در سقوط از EFL هیئت مدیره می گوید بازی آف باید در صورت انقطاع اما نباید تمدید شود, فراتر از به طور منظم چهار تیم.

آن را نیز می گوید که این تصمیم به محدود کردن در هر بخش باید نیاز به 51 درصد اکثریت در میان باشگاه های نگران با لیگ یک طرف در باز اختلاف نظر در مورد اینکه آیا به توقف بازی و یا بازی در.

EFL رئیس ریک پری گفت: “در صورتی که بخشی از تصمیم گیری ساخته شده است برای محدود کردن 2019-20 فصل EFL هیئت مدیره توصیه است که لیگ تصویب چارچوب اصلی با اصلاحات به عنوان شناخته شده به عنوان قوی وجود دارد تمایل به باقی می ماند به عنوان وفادار به عنوان ممکن است به قوانین و مقررات و اطمینان از وجود ثبات در رویکرد اتخاذ شده در سراسر EFL در تمام بخش های.

“هیئت مدیره همواره اذعان کرد که تنها راه حل برای برآوردن همه باشگاه ها همیشه می تواند سخت برای پیدا کردن است اما ما در این نقطه در حال حاضر که در آن قوی, قطعی, اقدام, لازم است برای خوب از لیگ و اعضای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im