طرفدار تیم در حال کمک به کارگران پاره وقت اما برخی که کار را برای عرصه فروشندگان مانده است

جوان قرارداد کارمند استخدام Aramark شد ،

“مراحل بعدی چیست? می خواهیم جبران شود?” جوان پرسید. “من فقط می خواهم به دانستن این چیزها و آن را فقط به نظر می رسد که هیچ کس به ما پاسخ خاص.”

به عنوان عرصه ورزش درهای بسته خود را در طول گسترش coronavirus شیوع برخی از تیم ها و صاحبان متعهد به کمک پاره وقت کارکنان مالی. اما عرصه کارگرانی که برای کار در خارج از شرکت مانند جوان آسیب پذیر باقی می ماند.

به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی این شرکت است که واشنگتن پایتخت و جادوگران خواهد پرداخت دستمزد پاره وقت آرنا کارگران برای به تعویق افتاد و وقایع در ماه مارس در حالی که لس آنجلس لیکرز کلیپرز و پادشاهان تاسیس یک مشترک صندوق برای حمایت مالی به صورت تمام ساعات روز رویداد کارکنان و کارگران. میلواکی دیگران را پوشش کامل دستمزد Fiserv فروم کارکنان از جمله کسانی که شاغل در خارج فروشندگان برای 30 روز.

اما قرارداد کارگران در بسیاری از عرصه و استادیوم — روپوش سوئیت خدمه آشپز, خرده فروشی, فروشگاه, تحویلدار و دیگران در صنعت مهمان نوازی که به کار گرفته شده توسط تیم — دریافت نکرده تعهد از امنیت مالی.

در یک ایمیل به دست آمده توسط واشنگتن پست Aramark مدیر منابع انسانی مطلع یک کارمند که شرکت “ادامه خواهد داد به مدیریت قرارداد که وجود دارد این است که هیچ الزامی برای شرکت به جبران کارکنان برای به تعویق افتاد وقایع را به عنوان طولانی به عنوان اطلاع داده شده است.”

“ما می دانیم مشکلات این است که این وضعیت بی سابقه ای باعث شده است برای همه و به طور جدی به کار با مشتریان سازمان های دولتی و در درون خود ما سیاست های خود را به ارائه پشتیبانی های اضافی برای ما ساعتی اعضای تیم که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار” Aramark سخنگوی کارن کاتلر گفت: در Philadelphia Inquirer یک ایمیل در این ماه است.

با توجه به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی اجرایی مونیکا دیکسون این شرکت متعهد حدود 1 میلیون به بخشی-زمان رویداد مبتنی بر نیروی کار و در بیانیه ای به پست گفته است که بررسی بیشتر با استفاده از پشتیبانی.

“ما به طور جدی به دنبال مدل به کمک در ارائه حمایت های مالی اضافی برای ما MSE خانواده در این زمان دشوار” دیکسون در بیانیه ای گفت:. “ما ارائه اطلاعات اضافی در این وضعیت می یابد و در ادامه به سپاسگزار و با الهام از حس فوق العاده ای جامعه ما شاهد.”

هانا کین یک سازمان با متحد در اینجا محلی از 23 اتحادیه اروپا باقی مانده است مشغول دفاع از 698 Aramark قرارداد کارکنان در منطقه واشنگتن که با توجه به یکی دیگر از اتحادیه سازمان ایستاده به از دست دادن $900,000 در مجموع دستمزد برای بقیه ماه. او فرستاده دادخواست و نامه ها و کمک به کارگران برای درخواست بیکاری است. زمانی که دستمزد ساعتی کارگران به او با نگرانی کین حاضر به دروغ. کین نیست به آنها گفتم نگران نباشید; او می گوید ترس خود را توجیه هستند.

“هیچ کس نمی داند چه مدت است که این جریان است. ما نمی دانیم که اگر این بسته در حال حاضر در حال رفتن به واقعی پایان خط” کین گفت. “همه ما در حال تلاش برای آماده شدن برای بدترین و فکر می کنم” چه می شود اگر این گسترش?’ و اگر آن را گسترش و سپس مردم واقعا در حال رفتن به در یک سوراخ است.”

در سراسر NBA, کسب و کار کوچک و فروشندگان نیز احساس فشار. Jaime Soltero جونیور صاحب تمل پسر امتیازی ایستاده داخل Moda مرکز خانه پورتلند تریل بلیزرز. به 14 دلار قیمت برای دو نفر گوشت خوک تاماله هنوز هم باعث می شود او را با نفس بریده بریده — شرکت انشعابات سود با لوی یک شرکت مواد غذایی خدمات است که در عمل در داخل بسیاری از عرصه و استادیوم — اما بالقوه از دست دادن سود در حالی که Moda مرکز همچنان بسته است هیچ خنده ماده. Soltero, که همچنین دارای یک آجر و ملات کمتر از یک مایل دور از عرصه برآورد کسب و کار خود را جذب 70 درصد افت در فروش.

“این یک بازی بسیار ترسناک زمان” Soltero گفت: “فقط به این دلیل که ما نمی دانیم به یقین از چه مدت این است که به گذشته.”

کریس Eley صاحب Oca در Indianapolis, انتظار می رود این زمان خواهد صدمه دیده خود امتیازی ایستاده داخل بانکداران Life Fieldhouse. اما ورزش باید لغو صالح کسب و کار خود را در خارج از عرصه بیش از حد. در این ماه باید یکی از پر مشغله. به جای Eley سوسیس کسب و کار در زمان ضربه.

“آن محل بوده است و یک روح شهر” Eley گفت: از مغازه او و همسرش با کار در داخل یک آبجوسازی در نزدیکی بانکداران Life Fieldhouse است که در خانه ایندیانا پیسرز. “این نوع از تکان دهنده هفته برای اطمینان حاصل کنید.”

37 سال جوان متصدی بار در این منطقه همچنین با این نسخهها کار در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن. که بسته است به عنوان به خوبی.

روز بعد, مارس 12 جوان هنوز آماده برای رفتن به کار پایتخت-Red Wings بازی گیج بیش نبود او ساعت. توسط, بعد از ظهر, NHL به دنبال NBA و اعلام کرد تعلیق آن فصل است. جوان گفت: او آگاه شدن از طریق دریافت از کارفرما.

“فقط هیچ چیز نیست. هیچ چیز در همه,” جوان گفت:. “هیچ کس به من ایمیل فرستاده. من تا به حال به ایمیل و یا پیدا کردن که چرا از طریق منابع انسانی و چرا از من گرفته شد این برنامه که برای بعد.”

این جمعه گذشته, Ted Leonsis رئیس به یاد ماندنی ورزش & سرگرمی پیوست لیست در حال رشد از صاحبان تیم حمایت و پشتیبانی به صورت پاره وقت کارکنان.

“ما تا به حال به سطح عالی از همدلی برای کسانی که مردم” Leonsis گفت. “این آسان برای … بگو:” بیایید این کار را انجام نمی شوم.’ اما پس از آن روز به بعد واقعیت: “خوب چطور این افراد خوردن ؟ چگونه می توانم آنها را به اجاره خود را پرداخت ؟ چگونه به انجام همه چیز است؟! “

که همان روز با یکی دیگر از رویداد به تعویق افتاد و هیچ ربطی به جوان بود و پیمایش از طریق Facebook و آمد در سراسر یک شرکت کارگران پست در مورد Leonsis طرح. جوان اظهار نظر در مورد آن و پرسید که آیا کسی در وضعیت باید انتظار یک چک و یا واریز مستقیم. اما دوست دیگری پاسخ داد که دستمزد پرداخت می شود تنها به کارگران پاره وقت استخدام به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی.

جوان نشده بود به آهن سیاه و سفید شلوار برای یک هفته. او شگفتی هنگامی که او را به پوشیدن لباس او دوباره به طوری که او می تواند زندگی را.

“آن بوده است بسیار افسرده” جوان گفت:. “همه چیز را به توقف کامل رسید. در حال حاضر تا آنجا که مانند مواد غذایی و اجاره به علت است. من بسیار ناراحت کننده و بسیار عصبی است. من نمی دانم چه به انتظار و یا آنچه که من در برای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>