نرم افزار ورزشی لیگ در نظر گرفتن محدود کردن خبرنگاران از رختکن بیش از coronavirus نگرانی

NHL برای اولین بار به عمل که راهنمایی, ESPN گزارش داد و در چند بازی شنبه تیم برگزار شد و رسانه های در دسترس از طریق اخبار کنفرانس ها. کمیسر گری Bettman گفت: ورزشی که در لیگ بود “نه به دنبال تغییر رسانه های ما سیاست بر اساس یک دراز مدت” است و دستور جدید بود “در پاسخ مستقیم به کوروناویروس.”

NBA گفت: لیگ بحث بود coronavirus استراتژی کاهش با لیگ های دیگر بود اما در جستجوی جایگزین برای قطع کردن قفل اتاق دسترسی داشته باشید. آن گفت: تیم برای آماده سازی برای بازی در خالی کردن عرصه در هفته های آینده اگر coronavirus همچنان به گسترش است. در شنبه شب یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس NBA همچنین آموزش تیم ها برای ایجاد طرح های سه شنبه “به منظور محدود کردن تعدادی از تیم ها و عرصه کارکنان … که ارتباط برقرار کردن با بازیکنان”; کاهش سفر خود احزاب به “ضروری افراد”; و سازماندهی ترتیب با یک متخصص بیماری های عفونی.

“در مشورت با بیماری های عفونی و بهداشت عمومی کارشناسان ما در حال بحث با دیگر ورزش لیگ گزینه برای حفاظت از سلامت هر کس در ساختمان های ما از جمله کسانی که به طور معمول در قفسه اتاق” NBA سخنگوی مایک باس گفت واشنگتن پست. “مثل همیشه ما متعهد به ارائه مناسب رسانه ها دسترسی داشته باشید.”

لیگ اصلی بیس بال در بیانیه ای گفت آن است که “انجام بسیاری از اقدامات احتیاطی” است اما نه ممنوع خبرنگاران از تیم clubhouses.

“ما می خواهیم هر کسی — از جمله رسانه — کسانی که به بازدید از یک منطقه در معرض خطر بالا به عنوان تعریف شده توسط [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] در 14 روز گذشته به بازدید از امکانات ما” MLB در بیانیه ای گفت. “ما همچنین بحث در مورد اقدامات اضافی داخلی و لیگ های دیگر. در این زمان ما ساخته شده است تغییرات به رسانه های ما دسترسی به روش ها و توصیه ما به صورتی تعیین کنیم که به چنین مرحله است.”

CDC سخنگوی Belsie گونزالس گفت: واشنگتن پست در یک ایمیل که “به نظر نمی رسد که ما کردیم به [ورزش های حرفه ای لیگ]” و این که لیگ ممکن است اشاره به این آژانس بیشتر دستورالعمل های کلی در تجمع جرم و رویدادهای اجتماعی.

D. C., United مقامات گفت: لیگ برتر فوتبال در سمت چپ این تصمیم به هر تیم است. ایالات نگهداری آن در اتاق قفل باز به خبرنگاران گفت.

کسانی که بحث احساس خطر خبرنگاران بسیاری از آنها نگران هر دو کوتاه مدت و دراز مدت اثرات دسترسی محدود به بازیکنان. در روزها و هفته های پیش رو ارائه پوشش می تواند مشکل تر است.

“من فکر می کنم MLB در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی باعث می شود بسیاری از حس اما وقتی که می آید به ممنوعیت رسانه ها از محل باشگاه وانجمن, من فکر می کنم که یک مرحله است که باید گرفته نمی شود” Paul Sullivan جمهور از بیس بال نویسندگان انجمن از امریکا و مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “بدیهی است که این همه نگرانی ها و قابل درک است اما بازیکنان می گرفتن ویروس از بازیکنان دیگر; آنها می توانید آن را گرفتن از همه. گفت که رسانه ها نمی تواند در محل باشگاه وانجمن است که یک جهش بزرگ.”

برخی از sportswriters ابراز نگرانی در مورد قفل-اتاق دسترسی در آینده و اینکه آیا لیگ را حفظ تعاملات محدود حتی پس از coronavirus نگرانی فرو نشست.

“من هیچ مشکلی با این, با توجه به نگرانی های بهداشتی اما من ترس لیگ نمی خواهد دوباره باز کردن قفل اتاق به رسانه ها هنگامی که ما در نهایت به شکل از چگونه به شامل coronavirus ایم” (ممفیس) تجاری تجدید نظر مقاله نویس علامت brandon parker. “باز کردن قفل اتاق تقریبا همیشه نتیجه در بهترین داستان برای طرفداران است.”

“این خواهد بود که عملکرد غیر ممکن است برای من برای نوشتن این نوع از ویژگی های من فراموش کردن به طور کلی کنفرانس مطبوعاتی سبک دسترسی ایم” لیندزی آدلر را پوشش می دهد که نیویورک یانکیز برای ورزشی.

روزنامه نگاران با استفاده از قفسه اتاق دسترسی به یک صنعت استاندارد در میان آمریکایی طرفدار سازمان های ورزشی برای انجام postgame مصاحبه با بازیکنان و همچنین برای بیشتر گفتگوهای غیر رسمی. رختکن اغلب به خبرنگاران قبل و بعد از بازی و ارائه یک فضا برای ورزشکاران و افرادی که پوشش آنها را به ایجاد روابط — حتی زمانی که دوربین خاموش و نوت بوک در حال نشستن دور.

آن را در قفل خصوصی-اتاق گفتگو که خبرنگاران زمین بازیکنان در داستان های شخصی و پرسش بیمار-مناسب برای, بزرگ, عمومی اخبار همایش ها. بازیکنان همچنین استفاده از اتاق قفل برای نگه داشتن روزنامه نگاران پاسخگو و بیان نظرات خود در مورد نامطلوب پوشش.

“اگر هر کس تنها به انجام مصاحبه در یک تریبون همه داستان را می تواند پوشش همان زمین” سالیوان گفت. “این امر می تواند خوب برای بیس بال. قطعا آن را نمی شود خوب برای خبرنگاران. ما اینجا هستیم برای پوشش بازی ها و ارائه اطلاعات به طرفداران آن خواهد بود دشوار است برای انجام این کار بدون دسترسی به بازیکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im