این Dorr برادران مدیریت کشت و نرم افزار-اسلحه گروه در سراسر طیف گسترده ای از کشورها از آیووا به مینه سوتا به نیویورک و در درجه اول به دنبال بی اعتبار کردن سازمان هایی مانند انجمن ملی تفنگ به عنوان بیش از حد به خطر انداختن ایمنی اسلحه. مینه سوتا حقوق تفنگ مثلا توصیف خود را به عنوان دولت “نه سازش تفنگ سازمان حقوق.”

آنلاین فعالیت تحریک توسط برادران سیمان کمک می کند تا این تصور که مخالفت با محدودیت های گسترده تر است از رای گیری نشان می دهد. نزدیک به 70 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها حمایت ملی برای ماندن در خانه سفارش به گفته های اخیر کلمبیا کلمبیا نظرسنجی. نود و پنج درصد از دموکرات ها حمایت چنین اندازه گیری در این نظرسنجی.

هنوز Facebook گروه را تبدیل به دیجیتال هاب برای مرتب کردن بر اساس همان اطلاعات غلط spouted در روزهای اخیر در دولت کاپیتول ساختمان — از مقایسه این ویروس به آنفولانزا به سوال نیت از دانشمندان در حال کار بر روی یک واکسن.

عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند stay-at-home سفارشات لازم را به سرعت گسترش کروناویروس جدید است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 40 ، 000 در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته برشمرد سه فاز به صورت متحده به بازگشایی با خیال راحت — دستورالعمل های مغایر با رئیس جمهور زمانی که او خواست شهروندان افزایش یابد تا برابر قوانین است که توجه به توصیه های خود را در بهداشت عمومی مشاوران.

“اگر مردم احساس می کنید که راه شما مجاز به اعتراض” نسبت ناروا گفت. “برخی از فرمانداران رفته اند بیش از حد برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب است.”

Facebook گفت: آن را حذف گروه و یا حوادث تا حدودی به دلیل متحده را نه ممنوع ، سازمان نیز به نام “drive-in” تظاهرات در همراهی با توصیه هایی است که مردم در حفظ یک فاصله کوتاه بین هر یک از دیگر. در موارد دیگر مربوط به تظاهرات برنامه ریزی شده برای کشورهای مانند نیوجرسی و کالیفرنیا شرکت برداشته شده است که محتوای Facebook گفت.

“مگر در مواردی که دولت را ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook. به همین دلیل اتفاقاتی که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook” گفت: Andy سنگ سخنگوی این شرکت است.

هیچ یک از Dorr, برادران, پاسخ به تماس و ایمیل در روز یکشنبه.

“Wisconsinites برابر بیش از حد قرنطینه” ایجاد شد و در روز چهارشنبه توسط بن Dorr. برادرش کریستوفر خالق “ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه” و همچنین “Ohioans برابر بیش از حد شده است.” یک سوم برادر هارون است و خالق “نیویورک برابر بیش از حد شده است.”

آنلاین هماهنگی های اضافی ارائه شده سرنخ در مورد چگونه در اعتراض به فعالیت های در حال گسترش در سراسر کشور, گرفتن تخیل و رییس جمهور از فاکس نیوز, حتی اگر آن را نشان دهنده دیدگاه های اقلیت کوچکی از آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گره خورده است تظاهرات برای حقوق تفنگ — یک علت اصلی برای Dorr برادران — در گفتن ویرجینیایی که متمم دوم شد و “تحت محاصره” را به عنوان او خواست آنها برای آزادی دولت است.

بر روی زمین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن آمار و ارقام — از جمله برخی از کسانی که به عنوان جانشین برای مبارزات انتخاباتی خود — و همچنین به عنوان گروه وابسته برجسته محافظه کار خیرین کمک کرده اند سازماندهی و ترویج تظاهرات.

برخی از مهمترین اعتراض شدید فعالیت در میشیگان سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف. بنیان گذاران آن یک جمهوری خواه مجلس دولت و Meshawn مادوک ، که نشسته بر روی برگ برنده مبارزات انتخاباتی هیئت مشورتی است و یکی از چهره های برجسته در “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف.

جانین Pirro فاکس اخبار میزبان و مشتاق تهمت حامی, مصاحبه مادوک ، در او نشان می دهد پنج شنبه, گفتن او “نگه داشتن رفتن. با تشکر از شما.” Tucker Carlson, یکی دیگر از فردا میزبان برجسته مادوک ، هفته گذشته است. “با تشکر از شما برای آمدن به در امشب و با تشکر از شما برای ورزش خود را قانون اساسی حفاظت از حقوق به عنوان یک آمریکایی” او به او گفت. “شما برکت دهد.”

همچنین ترویج تظاهرات — از جمله هزینه های چند صد دلار برای تبلیغ این رویداد در Facebook — بود میشیگان آزادی صندوق که به ریاست گرگ McNeilly یک دیرین مشاور DeVos خانواده است. او به عنوان مدیر کمپین برای DeVos شوهر از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, زمانی که او فرار ناموفق برای فرماندار میشیگان در سال 2006.

دولت دموکراتیک فرماندار گرچن Whitmer که تبدیل به یک هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان هفته گذشته با انتقاد از غیر انتفاعی اشاره کرد که آن را “بودجه در بخش بزرگی از این DeVos خانواده” و گفت که “واقعا نامناسب برای یک عضو از ایالات متحده رئیس جمهور کابینه به راه انداختن حملات سیاسی در هر فرماندار, اما بدیهی است که من در اینجا در خانه.”

McNeilly گفت: بودجه مورد استفاده برای ترویج رویداد “نه اختصاصی برنامه بودجه” اما به جای آمد و از “ما مردمی اعانه” و تا به حال “هیچ چیزی برای انجام با هر DeVos کار می کنند.”

در برخی موارد Dorr برادران باید در کنار قوانین نیاز به آنها را به ثبت نام به عنوان لابی با این استدلال که آنها به جای درگیر در “نرم افزار-تفنگ مردمی بسیج” را به عنوان “اوهایو صاحبان اسلحه” که هیئت مدیره کریس Dorr هدایت توصیف کار خود را.

در حال حاضر بازنشسته دولت قانونگذار در آیووا که در سال 2017 به دنبال یک راه گریز اجازه می دهد برادران به دامن لابی قوانین گفت: او شگفت زده Dorr برادران بودند در دامن زدن به مقاومت به بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی.

“برادران خواهد هر چیزی را به فن شعله های آتش از یک موضوع بحث برانگیز و شاید سریع نیکل گفت:” دولت سابق قانونگذار جمهوری خواه Clel Baudler.

تقريبا 97,000 مردم پیوست “Wisconsinites برابر بیش از حد قرنطینه” در بعد از ظهر یکشنبه, Facebook, گروه که پست ها قابل مشاهده فقط برای اعضاء که ادعا دولتی تونی Evers شده در “سفر قدرت کنترل زندگی ما از بین بردن کسب و کار ما” و “وادار کردن ما به دست ما آزادی و امرار معاش!” در این گروه برخی از اعضای این باورند که Evers بسته ترین حالت کسب و کار و توقیف مدارس برای دلجویی از غول دارویی — نه به خاطر داده ها نشان رمان coronavirus بسیار مسری و کشنده آلوده کردن بیش از 4,300 در دولت و کشتار 220.

این گروه همراه با بن Dorr ایجاد یک رویداد در Facebook به صورت یک “رانندگی در رالی” در پایتخت جمعه بعدی که جذب صدها نفر از شرکت کنندگان متعهد. آنها همچنین به دنبال هدایت بازدیدکنندگان به یک سایت برای “ویسکانسین سلاح گرم ائتلاف” که در آن مردم می توانند خود را وارد کنید نام و آدرس ایمیل و اطلاعات تماس دیگر و به اشتراک گذاری نظرات خود را با دولت فرماندار. در انجام این کار آنها را تشویق به بازدید کنندگان که “در حال حاضر عضو ویسکانسین سلاح گرم ائتلاف” به “به ما بپیوندید.” یک صفحه درخواست کاربران برای عضویت در این مینه سوتا گروه ارائه چندین نرخ برای عضویت 35 $به $1,000.

یکی دیگر از خصوصی Facebook گروه متمرکز در پنسیلوانیا به دست آوردن بیش از 63,000 اعضای یکشنبه. بسیاری از سوال حکمت پوشیدن ماسک علنا بر خلاف توصیه های دولت فدرال و مقامات مرتبط و مشابه سایت غذا به پنسیلوانیا صاحبان اسلحه. هنوز هم یکی دیگر از هدف قرار دادن نیویورک به حال تبدیل شدن به یک فروم برای حدود 23,000 اعضای سوال که آیا coronavirus واقعا که بد — با وجود این واقعیت شهر نیویورک تبدیل به مرکز ایالات متحده شیوع.

“در حالی که تصرف قدرت در یک خیره کننده سرعت” این گروه را چگونه آغاز شد “اندرو کومو ارسال NY اقتصاد به مرگ مارپیچی!”

ده ها تن از دیگر Facebook pages گروه ها و وقایع مشابه ترویج تظاهرات با هدف قرار دادن stay-at-home سفارشات در پایتخت دولت در سراسر کشور. اجازه برخی از این مطالب از جمله تلاش های هماهنگ در بخشی از فعالان محافظه کار — علائم یک استراحت با Facebook را دقیق قوانین جدید حاکم بر محتوای مورد این بیماری همه گیر.

پس از وقوع شروع به فن آوری های غول پیکر است محروم از یک آرایه وسیعی از نادرست یا گمراه کننده نوشته های, عکس و فیلم از جمله کسانی که در ترویج درمان آن وجود ندارد. این شرکت همچنین دارای مستقر آن واقعیت-چکرز برای کم ارزش کردن خطرناک اسطوره ها در مورد این بیماری همه گیر و ریشه های خود را و آن را آغاز کرده است برای هشدار دادن به مردم در مورد تعامل خود را با آنلاین اطلاعات غلط. هدایت Facebook رویکرد — تهاجمی تر از آن به طور معمول طول می کشد و حتی در برابر شناخته شده دروغ است — اعتقاد به آن باید جلوگیری از گسترش خطرناک دروغ بر روی پلت فرم در میان بهداشت جهانی بحران.

بسیاری از فرمانداران باید تقبیح اعتراض به باز کردن این کشور به عنوان دقیق که به طور بالقوه مضر به افرادی که حضور در تظاهرات و به بسیاری از کسانی که به دنبال دستورالعمل ها و ماندن در خانه.

“من فکر نمی کنم آن را مفید برای تشویق به تظاهرات و تشویق مردم به رفتن در برابر خود رئیس جمهور سیاست” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوری گفت: این آخر هفته. “این فقط معنا ندارد.”

گروه های ایجاد شده توسط Dorr برادران به نظر نمی رسد به مشارکت در سازماندهی شنبه تظاهرات در مریلند یا یکشنبه فعالیت در واشنگتن است.

سخنران برای فرمانداران نیویورک ویسکانسین و پنسیلوانیا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. سخنگوی جمهوری خواه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت که او “اذعان کرد که معترضان باید یک متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان” و اضافه کرد: “او فقط می پرسد که آنها عمل اجتماعی فاصله.”

Zachary الوود سابق حرفه ای پوکر بازیکن و در حال حاضر یک پرتلند سنگ.-بر اساس نویسنده برای شرکت های نرم افزاری که وبلاگ در مورد دروغ و ردیابی برخی از فعالیت توسط Dorr برادران خواست Facebook برای سرکوب خوشه های کوچک از کاربران هماهنگی ظاهر متفاوت فعالیت به ویژه هنگامی که این فعالیت شامل مضر دروغ.

“این قابل فهم است که مردم ناراحت هستند در مورد وضعیت دشوار ما در, اما آنها به وضوح در حال riled تا مردم با آشکار ضد دولتی در دستور کار” الوود گفت. “Facebook نباید آن را بسیار آسان برای انجام این کار است.”

الیزابت Dwoskin کمک از سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات