خصوصی-حقوق صاحبان سهام در صنعت زاویه برای یک قطعه از محرک های ثروت باد آورده

خصوصی-حقوق صاحبان سهام در صنعت است که با فشار دادن اعضای کنگره و مقامات ارشد تهمت مقامات دولت از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر برای کمک به آنها را به دست آوردن دسترسی به میلیاردها دلار از محرک بودجه برای حفاظت از سرمایه گذاری ریسک.

با عجله از پشت صحنه مانورهای رندانه قدرتمند بخش مالی را مطرح کرده است که چشم انداز صنعت اغلب شناخته شده برای کاهش حقوقی واجد شرایط می تواند شیر را به برنامه های طراحی شده به عنوان یک قایق زندگی برای کسب و کارهای کوچک.

شدید اشتها در میان خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به دریافت یک قطعه بزرگتر از محرک های ثروت باد آورده است و قرار دادن یک نور افکن در متعدد روابط بین ثروتمند آمار و ارقام صنعت و تهمت و خانواده اش — بالا بردن سوال در مورد پتانسیل تضاد منافع به عنوان وزارت خزانه داری می نویسد: قوانین برای توزیع میلیاردها دلار وام و کمک های مالی.

یکی از مهم ارتباط با صنعت از طریق کوشنر یک مقام کاخ سفید که خانواده شرکت املاک و مستغلات دریافت میلیون وام از آپولو مدیریت جهانی نیویورک-بر اساس خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است.

دو هفته پیش یک شریک در آپولو ارسال یک ایمیل شخصی به کوشنر نشان می دهد گام های دولت باید به اطمینان حاصل شود که شرکت های خصوصی-سرمایه گذاری در سهام دسترسی به محرک برنامه های وام با توجه به دو نفر در جریان این مکاتبات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای توصیف ارتباطات خصوصی.

به طور گسترده تر بالا خصوصی-حقوق صاحبان سهام رهبران داده اند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور coronavirus همه گیر است متزلزل اقتصاد است. روز قبل از عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک یک گروه نخبه از سرمایه داران — از جمله سران دو شرکت خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت استون و ویستا سهام — ارائه مشاوره به تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در یک کنفرانس تلفنی به گفته افراد آشنا با بحث و گفتگو.

[تهمت انتخاب برای coronavirus بازرس کل برنده ستایش از برخی از نظارت کارشناسان به عنوان دموکرات اسلم انتخاب کنید]

خصوصی-حقوق صاحبان سهام در صنعت هل دادن به واجد شرایط مختلف گلدان محرک وجوه استدلال می کند که شرکت ها با سرمایه گذاران نباید از تلاش های امدادی.

برخی از خصوصی-شرکت های سهامی می خواهید شرکت خود را قادر به ضربه بزنید محرک را در برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک است که محدود به شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند است. بسیاری نیز می خواهید شرکت خود را به واجد شرایط برای وام های دیگر با هدف کسب و کارهای بزرگتر حتی اگر برخی از کسانی که در کسب و کار هستند در معرض خطر بالاتر از قراردادی.

درو مالونی مدیر سرمایه گذاری در آمریکا, شورای صنعت گروه تجارت گفت: خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به سادگی می خواهید یک سطح میدان بازی برای شرکت آنها را به عقب و نه لابی های خاص برای درمان.

“آنچه ما برجسته است که کارکنان ما درد و رنج فقط به عنوان به عنوان کسانی که در هر مالکیت انحصاری و شرکت های عمومی” مالونی گفت. “ویروس است نه تبعیض آمیز در برابر کسب و کار مبتنی بر مالکیت سازه.”

در هفته گذشته یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، جری موران (R-Kan.) باید blitzed وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک با مقامات نامه نمایندگی از شرکت های حمایت خصوصی-حقوق صاحبان سهام و یا صندوق های سرمایه گذاری.

قانونگذاران باید به نام دولت به تعلیق یک قانون است که به طور معمول رد صلاحیت “سهام-حمایت” شرکت ها مانند آنهایی که دریافت خصوصی-حقوق صاحبان سهام و یا سرمایه و بودجه از برنده شدن در کسب و کار کوچک محرک بودجه به دلیل آن رفتار کسب و کار های متعدد کنترل شده توسط یک سرمایه گذار به عنوان یک نهاد.

دستیار پلوسی گفت: مجلس نامه در نظر گرفته شده برای کمک به سرمایه-حمایت از شرکت های که به خصوص برجسته در سان فرانسیسکو منطقه و خصوصی-حقوق صاحبان سهام و نمایندگان به حال نزدیک شدن او در مورد waiving حکومت.

خناس گفت که او نگران است که شروع یو پی اس با حمایت سرمایه خواهد بود سمت چپ.

“این قانون تغییر مورد نیاز است برای محافظت از هزار نفر از کارگران” او در بیانیه ای گفت. “آن را تا به چیزی برای انجام با منافع سهام.”

روز جمعه در صنعت مالی امن متوسط پیروزی: وزارت خزانه داری صادر راهنمایی waiving قانون برای یک زیر مجموعه کوچک از کسب و کارهای کوچک حمایت های سهام خصوصی و سرمایه شامل کسانی که در تسهیلات و یا مواد غذایی-صنایع خدمات و همچنین به عنوان داده نشود.

مقامات وزارت خزانه داری نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

منتقدان می گویند دولت فدرال نیاز به اولویت بندی پول مالیات دهندگان برای کسب و کارهای کوچک هستند که تحت کنترل سرمایه داران بزرگ و شرکت هایی که به احتمال زیاد به پرداخت وام های خود را به دولت است.

“ما قصد داریم به ما رادار چگونه سهام خصوصی در حال رفتن به سعی کنید به مانور در کل این موضوع” بهداشت ، Ron Wyden (سنگ.), رتبه بندی دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا گفت: در مصاحبه ای در هفته گذشته. “بحث ما این است که خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ها نباید تلاش برای شیر کوچک-کسب و کار جانبی.”

برخی از خصوصی و سهام صنعت با نفوذ ترین مدیران دیرینه روابط اعضای کلیدی دولت از جمله کوشنر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سابق سرمایه گذاری های بانک.

در اواخر سال 2017, آپولو, قرض $184 میلیون به کوشنر خانواده املاک و مستغلات شرکت کوشنر شرکت برای کمک به این تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن در شیکاگو آسمان خراش.

آن را یکی از بزرگتر املاک و مستغلات وام آپولو ساخته شده بود در آن زمان با توجه به اطلاعات این شرکت ارائه شده به کنگره این اجازه را کوشنر به تشکیلات جدید بکار تجاری خرید او ساخته شده بود در اوج حباب املاک و مستغلات. کوشنر استعفا کرده بود از زمانی که شرکت او پیوست اما او حفظ سهام در ده ها تن از شرکت های تابعه کوشنر شرکت های اعتراض از کارشناسان اخلاق.

کوشنر نیز مورد بحث ممکن است کار کاخ سفید برای آپولو بنیانگذاران جاش هریس به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح نیویورک تایمز گزارش داد در سال 2018 است. هریس شد یک مشاور کاخ سفید در سیاست زیرساخت های پیوست اما هرگز دولت.

دو هفته پیش آپولو موسس مارک روآن فرستاده کوشنر استدلال برای گسترش دسترسی به جدید فدرال رزرو برنامه وام. ایمیل برای اولین بار در گزارش NBC News.

روآن خواست که فدرال رزرو پیاده کردن برنامه های خود را شناخته شده به عنوان سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام یا TALF به پول وام برای حتی کسانی که شرکت های در معرض خطر بالاتر از defaulting در وام های خود را — همه برای به دست آوردن پول از طریق حرکت اقتصاد است.

آپولو سخنگوی جوانا گل رز گفت: Rowan شد استدلال برای گسترش سرمایه گذاری “در سراسر درجه سرمایه گذاری در بازار که کارآمد رسیدن به بیشترین تعداد شرکت ها و انجام بسیاری از خوب است.”

او گفت: آپولو را شرکت نمی خواهد از مزایای این یک تغییر است. “ما خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های سرمایه گذاری-درجه,” او گفت:.

کوشنر فرستاده روآن ایمیل به کاخ سفید تیم محرک با توجه به یک دولت رسمی.

کاخ سفید معاون سخنگوی هوگان Gidley گفت: Kushner تمرین این است که به سادگی عبور هر گونه پیشنهادات.

“ثانیه. Mnuchin, [شورای اقتصاد ملی مدیر] لری Kudlow و رئیس ستاد [علامت] مراتع رهبری مذاکرات همراه با تمام سناتورها و اعضای کنگره که به صحبت می کنند و دریافت ورودی از بسیاری از مردم” Gidley در بیانیه ای گفت. “هنگامی که جارد دریافت پیشنهادات از کارشناسان صنعت او سهام آنها با تیم اقتصادی به عنوان مناسب است.”

رز گفت: Rowan فرستاده بسیاری از مردم ایده های خود را برای اعطای بسته کمک مالی از جمله کوشنر.

“او هیچ ندارد بیشتر مکالمات با جارد به دانش من,” او گفت:. او گفت: هریس صحبت نکرده بود کوشنر در مورد محرک است و او آگاه از هر گونه مکالمات او با دیگر مقامات دولت.

رز گفت: این شرکت دریافت کرده است و نه هر گونه دسترسی ویژه و یا درمان از دولت به دلیل شرکت پشتیبانی برای کوشنر شرکت.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های نمایندگی برخی از ثروتمندترین بازیکنان در صنعت مالی و سرمایه گذاری پول برای دیگر بزرگ مالی بازیکنان از جمله صندوق های بازنشستگی و اوقاف. گاهی اوقات آنها در سرمایه گذاری های کوچک و شرکت های امیدوار کننده. این شرکت همچنین اغلب مضطرب شرکت ها در قیمت های مقرون به صرفه مانند اسباب بازی R با ما و سپس کاهش دستمزد و مزایا و اخراج کارگران به دست آوردن سود بیشتر.

یکی از بزرگترین ارقام در صنعت استون اجرایی گروه Stephen Schwarzman شده است مهمان مکرر در مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری اعانه و برنامه های کاخ سفید و بالا مشاور رئیس جمهور در چین است.

[تهمت چین نجوا کن: چگونه میلیاردر Stephen Schwarzman به دنبال نگه داشتن رئیس جمهور به پکن]

پس از سال 2017 Schwarzman داده است 250.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کمیته و حدود 700,000 به یک مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی فدرال براده نشان می دهد.

در مارس 24, Schwarzman پیوست مالی دیگر ستاد در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد چگونه رمان coronavirus بود و تاثیر اقتصاد و نیاز به کنگره برای حمایت از هر دو عمده بخش های مالی و همچنین کوچک و متوسط کسب و کار به گفته افراد آشنا با بحث و گفتگو.

در تماس بوده و مرتب با پنس را مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: چند سوال در مورد آنچه که در حال رانندگی بود نوسانات در بازار, چگونه بازارهای اعتباری بودند مراتب و چگونه فدرال رزرو اقدامات بود در حال دریافت کنند.

در ضمن استون دارای روابط کوشنر خانواده شرکت می باشد. در سال 2016 آن را تامین مالی یک $340 میلیون کوشنر خرید در بروکلین با توجه به اسناد وام با ثبت شهرستان. در تمام آن ارائه شده این شرکت با بیش از 400 میلیون دلار در تامین مالی با توجه به یک سال 2017 خبری بلومبرگ شمارش.

یک سخنگوی این شرکت گفت: شرکت مدیران نیست لابی دولت برای تنظیم محرک قوانین برای سهام خصوصی.

هیچ کس “از استون صحبت کرده است به دولت از جمله در مورد PE متعلق به شرکت” در بسته محرک اقتصادی گفت: استون سخنگوی متی اندرسون.

اما استون برجسته آمریکائی سرمایه گذاری شورای اسلامی است که به طور فعال درگیر در فشار است و به دنبال حمایت از قانونگذاران.

منتقدان می گویند خصوصی-حقوق صاحبان سهام از مدل اغلب منجر به بیشتر کارگران بیکار به دلیل شرکت در حال تمرکز بر ظالم بهره وری و سرمایه گذاران پایین خط به جای رشد بلند مدت و کارگران است.

یکی 2018 مطالعه نشان داد شرکت های خریداری شده توسط سهام خصوصی از دست داد 4 درصد از کارگران خود را به طور متوسط در عرض دو سال از خرید; بزرگ عمومی شرکت خریداری سهام خصوصی از دست رفته به مراتب بیشتر کارگران با میانگین 13 درصد از مشاغل از دست داد.

“ایده این است که اگر برخی از زايمان و یا کارمندان که مناسب با چشم انداز جدید از شرکت و خصوصی-شرکت سهام آنها می تواند اجازه رفتن و پیدا کردن یک شغل در جایی دیگر گفت:” Amit Seru امور مالی کارشناس در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار و عضو ارشد موسسه هوور. “در این روند امید است که این شرکت ایجاد ارزش بیشتر برای سرمایه گذاران و اقتصاد است. به تخطئه طبیعت می آید به طور معمول از این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از کارکنان آن از کار اخراج شدند.”

خصوصی-حقوق صاحبان سهام رهبران استدلال می کنند شرکت های خود را به طور فزاینده ای بخش بزرگی از اقتصاد است. صنعت-سفارش گزارش گفت: سهام خصوصی تولید شده $1 تریلیون دلار برای اقتصاد ایالات متحده و شاغل 8.8 میلیون نفر در سال 2018 است. این صنعت می گوید که 12,000 از شرکت ها آن را پشت کسب و کارهای کوچک هستند.

در حال حاضر بسیاری از شرکت های کوچک در یک خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت نمونه کارها نمی واجد شرایط برای محرک بودجه ارائه شده از طریق اداره کسب و کار کوچک در زیر آنچه شناخته شده به عنوان “وابستگی حکومت.”

کسب و کار باید گزارش در صورتی که سرمایه گذاران عمده و آنها مسدود شده از این برنامه در نظریه که آنها می توانید به قرض گرفتن پول از خود بزرگتر و عمیق به جیب خصوصی-حقوق صاحبان سهام حامیان به جای مالیات دهندگان. هدف این است که مطمئن شوید که کسب و کار واقعا متعلق به و توسط افراد می توانند با بهره مندی از وام, به جای باز کردن کمک های مالی به شرکت های که باید پاسخ به منافع سهامداران و شرکت های پدر و مادر ،

“مدیریت کسب و کار کوچک نیاز به تمرکز بر روی کسب و کارهای کوچک. شرکت های تحت کنترل سهام خصوصی نیست واقعا کسب و کارهای کوچک” گفت: Joshua Sewell ارشد تحلیلگر سیاست در بگمارند بودجه ناظر بر مالیات دهندگان برای حس مشترک. “خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت امکان دسترسی به منابع تامین مالی وسایل نقلیه تکنولوژی و مانند آن که کوچک mom-and-pop شرکت نمی کنند.”

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ها می گویند بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد که همان مبارزه برای دریافت پول نقد بدون در نظر گرفتن که سرمایه گذاری در آنها.

دیگر برنامه های محرک اقتصادی را وام به مقدار بزرگتر کسب و کار. اما برخی از کارشناسان اقتصادی از ترس است که شرکت ها با حمایت های سهام خصوصی اغلب در معرض خطر بالاتری از شکست و defaulting در وام های با این استدلال که پول مالیات دهندگان نباید در معرض خطر در این سرمایه گذاری است.

نهادی محدود همکاران انجمن گروه تجارت برای شرکت های متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام و یا سرمایه گذاری صندوق های سرمایه خواست فدرال رزرو و وزارت خزانه داری در مارس 2 نامه به بیشتر انعطاف پذیر اجازه می دهد شرکت های در معرض خطر از متخلف به درخواست برای وام.

شرکت هایی که دارای رتبه به خطر بالاتر نشان دهنده بیش از 5 درصد از تولید ناخالص داخلی به عنوان بخش شرکت ها گرفته شده بیشتر بدهی در طول سال و درصد قابل توجهی از آنها حمایت خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های این گروه نوشت.

اما برخی از کارشناسان اقتصادی هشدار در مورد استفاده از محرک وام در این راه.

“آنها اساسا درخواست تغذیه به فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در اوراق درجه بدهی چرا که جایی است که یک تکه بزرگ از سرمایه گذاری در اقتصاد در حال حاضر,” Seru گفت.

تام همبرگر, Ashley Parker و اریکا ورنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de