شاهزاده ویلیام صحبت با اعضای نیوزیلند جامعه مسلمانان یک سال پس از حملات تروریستی

دوک کمبریج صحبت کرده است با اعضای نیوزیلند جامعه مسلمانان یک سال پس از اولین اتصال زیر Al-Noor و Linwood مسجد حملات تروریستی است.

در روز پنج شنبه, Prince William صحبت به اعضای Christchurch مسلمان جامعه از طریق زوم تماس بگیرید به بحث در مورد غم و اندوه, شفا, و چگونه آن نهفته 15 مارس حملات fairing 14 ماه در.

طی تماس دوک صحبت با ائمه جمعه و نمایندگان Al-Noor و Linwood مساجد و Muslim Association of Canterbury, با توجه به کاخ کنزینگتون.

دوک نتیجه تماس با ابراز افتخار او از جامعه و انعطاف پذیری آن زیر تراژدی.

“من واقعا افتخار همه شما کل جامعه و نیوزیلند دولت برای چگونه شما باید در برخورد با چنین بی رحمی,” او گفت:. “شما در نقش یک مدل برای چه چیزی بسیار غم انگیز می تواند به مذاکره با نهایت لطف و کرامت است.”

این گفتگو می آید پس از پرنس ویلیام در سفر به نیوزیلند, در مارس 2019 به نمایندگی از علیاحضرت ملکه به پرداخت ادای احترام به کسانی که تحت تاثیر, Christchurch, مساجد حملات تروریستی که به کشته شدن 50 نفر.

در طول مارس بازدید, دوک کمبریج ملاقات با بازماندگان حملات تروریستی از جمله پنج ساله Alen Alsati بود که دوره نقاهت بعد از آسیب مهم در کشتی فضایی بیمارستان کودکان و همچنین به عنوان اولین پاسخ دهندگان و افسران.

در آن زمان شاهزاده ویلیام ارائه شده نماز خود را به جامعه پس از حملات که او به نام “بی رحمانه کابوس”.

در علاوه بر این به بحث ماندگاری اثرات این حملات در جامعه شاهزاده ویلیام و این گروه همچنین در لمس coronavirus همه گیر در طول پنج شنبه زوم تماس و چگونه جامعه مسلمان اقتباس در کشور مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>