شاهزاده ویلیام می گوید: داشتن فرزند به ارمغان آورد احساسات احساس پرنسس دایانا بعد از مرگ

دوک کمبریج صحبت کرده است در مورد چگونگی تغییر زندگی “” تجربه تبدیل شدن به یک پدر به ارمغان آورد احساسات او احساس پس از مرگ پرنسس دایانا.

در روز پنج شنبه 28 اردیبهشت, مستند فوتبال, شاهزاده ویلیام و سلامت روان ما را هوایی در بی بی سی یکی است.

در این مستند که ساخته شد در طول دوره از یک سال و شاهزاده ویلیام فیلم برداری جلسه, بازیکنان فوتبال و مدیران و طرفداران در تلاش برای جرقه مکالمات در مورد بهداشت روانی در ورزش.

در یک نقطه در طول فیلمبرداری 37 ساله با صحبت سابق بازیکن حرفه ای ماروین Sordell و در مورد “خسته کننده” طبیعت از والدین.

Sordell گفت دوک که تبدیل شدن به یک پدر برای اولین بار چند سال پیش بود که “سخت ترین زمان در زندگی من” گفت که او در بر داشت آن را سخت به یک مدل نقش برای او در کودکی بدون پدر. “من واقعا تلاش با احساسات من در آن زمان” 29 ساله گفت.

وقتی پرسید که توسط Sordell که او رفت و به او برای پشتیبانی از زمانی که او یک پدر شاهزاده ویلیام گفت: “داشتن فرزند است که بزرگترین تغییر زندگی لحظه آن را واقعا است.”

“و من با شما موافقم من فکر می کنم زمانی که شما از طریق چیزی آسیب زا در زندگی است و مثل این است که شما می گویند شما پدر و بودن در کنار مادرم در حال مرگ زمانی که من جوانتر بود – احساسات خود را دوباره در فراز و نشیب به دلیل آن را بسیار متفاوت مرحله از زندگی” دوک اعلام کرد.

“و هیچ کس وجود دارد به نوعی به شما کمک کند و من قطعا آن را در بر داشت بسیار در زمان طاقت فرسا است.”

شاهزاده ویلیام گفت که او و دوشس کمبریج “حمایت از یکدیگر” و آنها “از طریق آن لحظات با هم” و “نوع تکامل و یادگیری با هم”.

“اما من با شما موافقم,” او گفت: Sordell. “من فکر می کنم احساسی چیزهایی که از آبی که شما اصلا تا به حال انتظار می رود و یا شاید شما فکر می کنم شما با برخورد و بنابراین من می تواند به طور کامل مربوط به آنچه شما می گویید در مورد کودکان, آمدن, آن را یکی از شگفت انگیز ترین لحظات زندگی, اما آن را نیز یکی از ترسناکترین.”

دوک و دوشس کمبریج سه فرزند: شش سال از پرنس جرج, پنج ساله, پرنسس شارلوت و دو سال از شاهزاده لویی.

پرنس ویلیام پرنسس دایانا درگذشت در سال 1997 در یک تصادف.

ویلیام 15 در زمان در حالی که برادر خود هری بود 12.

در سال گذشته شاهزاده هری توصیف خاطرات اطراف از مرگ مادر او به عنوان “یک زخم که شعله ور اندازی”.

“من فکر می کنم که بخشی از این خانواده در این نقش در این کار هر بار که من یک دوربین در هر زمان تنها می شنوم یک کلیک در هر زمان تنها من یک فلش آن را به من طول می کشد مستقیم به طوری که احترام آن را بدترین یادآوری از زندگی خود را به عنوان مخالف به, بهترین,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im