شاهزاده ویلیام پرونده بهداشت روانی پیام برای ملی خدمات کلیسا

دوک کمبریج ثبت کرده است یک پیام برای یک ملی کلیسای انگلستان سرویس اصرار کسانی که در حال تجربه مسائل مربوط به سلامت روان را به دنبال کمک.

یک پیام از پیش ضبط شده برای روز یکشنبه رویداد آنلاین به علامت پایان آگاهی بهداشت روان در هفته است.

این سرویس که توسط رهبری کشیش پروفسور جینا ردفرد یک قائم مقام در دوان و معاون سابق افسر ارشد پزشکی برای انگلستان است.

در طول روز ملی آنلاین کلیسای انگلستان خدمات کشیش ردفرد می گویند در خطبه که سلامت روان هفته آگاهی داشته است “اهمیت ویژه” در این سال که بیشتر مردم در حال مبارزه با خود و سلامت روانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“برای برخی از مردم با ایمان این است که به خصوص به چالش کشیدن. مطمئنا ما ممکن است بپرسید ایمان من باید به من از طریق ؟ ” او دولت خواهد شد.

“اما ما باید این واقعیت را بپذیریم که ما انسان هستیم بدن, ذهن و روح و روان. ما همه مستعد ابتلا به روان بیمار-سلامت فقط به عنوان ما به جسمی بیمار-سلامت است.”

این سرویس نیز از ویژگی های کشیش پروفسور کریس کوک مدیر مرکز معنویت و الهیات و سلامت در دانشگاه دورهام و استاد سابق روانپزشکی و جنی Flannagan یک نماینده برای خیریه Youthscape.

“بسیاری از مردم جوان در حال پیدا کردن اضطراب خود را در حال افزایش است نه دانستن آنچه در جریان است در آینده اتفاق بیفتد,” Ms Flannagan که با این نسخهها کار برای حمایت از کسانی که در سن 14 تا 19 با تلاش خود آسیب می گویند.

“بسیاری از آنها در گیر واقعا شرایط دشوار خانواده, برخی از آنها در حال برخورد با غم و اندوه است.”

در علاوه بر این به پیام خود را برای کلیسای انگلستان خدمات, Prince William صحبت کرده است در موارد متعدد در طول هفته تشویق به باز کردن مکالمات در مورد بهداشت روان.

برای شروع هفته او و دوشس کمبریج شرکت در یک پیام های رادیویی که پخش شد در سراسر هر ایستگاه رادیویی در انگلستان در همان زمان.

“همه ما متصل و گاهی اوقات فقط صحبت کردن در مورد چگونه شما احساس می تواند یک تفاوت بزرگ” پرنس ویلیام گفت: در رادیو پیام.

“بنابراین در حال حاضر, بیایید با پیوستن به یکدیگر در سراسر انگلستان و رسیدن به کسی.”

کاترین افزود که “اگر شما در حال تلاش این مهم است که به بحث در مورد آن.”

“یا اگر شما می دانید کسی که اقدام متفاوت آن را OK به درخواست آنها چگونه است. با استفاده از این لحظه برای ارسال یک پیام. چون ما همه در ارتباط است.”

در طول هفته دوک نیز صحبت کرد و به نمایندگان از خطوط اسکاتلند به بحث در مورد تاثیر مسائل روانی داشته اند در خط خود را از کار و اهمیت شکستن سلامت روان کلاله.

در یک فیلم مستند با توجه به پخش شده در بی بی سی یک روز پنج شنبه 28 May, Prince William صحبت از چگونگی تبدیل شدن به یک پدر به ارمغان آورد احساسات او احساس پس از مرگ پرنسس دایانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>