شاهزاده هری و Meghan Markle داوطلب شده اند برای کمک به توزیع وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه دوک و دوشس ساسکس که به تازگی نقل مکان به لس آنجلس, کالیفرنیا, داوطلب با پروژه فرشته, غذا, یک سازمان غیر انتفاعی است که آماده وعده های غذایی سالم برای مردم نهفته بیماری جدی به گفته مدیر اجرایی ریچارد Ayoub.

“به افتخار از تعطیلات عید پاک دوک و دوشس صرف صبح یکشنبه داوطلبانه با پروژه مواد غذایی فرشته” آقای ایوب گفت: در یک بیانیه مشترک به Instagram. “و در روز چهارشنبه آنها بی سر و صدا ادامه داد: ارائه وعده های غذایی برای از بین بردن ما overworked رانندگان است.

“آن را راه خود را به تشکر ما داوطلبان سرآشپزها و کارکنان که مشغول به کار خستگی ناپذیر از Covid-19 بحران آغاز شد.”

این زن و شوهر تصمیم به داوطلب با سازمان آقای ایوب گفت: مردم: “ما مفتخر به طور کامل.”


توصیف زن و شوهر به عنوان “بسیار پایین به زمین و واقعا علاقه مند در هر فرد آنها ملاقات” آقای ایوب گفت: آنها می خواستند مطمئن شوید که “مردم احساس عشق و قدردانی”.

“چه Meghan گفت که او می خواست برای نشان دادن هری لس آنجلس از طریق چشم انسان دوستی. آن را فقط زیبا … مشتریان ما مشتریان که اغلب فراموش شده است. آنها واقعا می خواستم برای رفتن بازدید از این افراد است. آنها می خواستند به آنها را ببینید و با آنها صحبت کنید و امیدوارم با قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود را,” او ادامه داد.

به گفته آقای ایوب زن و شوهر تصمیم به داوطلب شدن در پروژه فرشته غذایی در این پیشنهاد از مگان را Doria Ragland.

پس از در نظر گرفتن شش تحویل در طول تعطیلات آخر هفته, آقای ایوب گفت دوک و دوشس می خواستم برای کمک به دوباره “به طوری که آنها در زمان 14 تحویل در روز شنبه”.

در علاوه بر این به کمک به ارائه وعده های غذایی, آقای ایوب گفت: این زن و شوهر که عینک و ماسک و دستکش و اجتماعی به دنبال فاصله دستورالعمل همچنین می خواستم برای یادگیری در مورد سازمان و مشتریان و چگونگی “پزشکی-طراحی شده” مواد غذایی ساخته شده است.

همانطور که برای پاسخ به نیاز غذایی تحویل داده شده توسط زن و شوهر, آقای ایوب سی ان ان گفت یکی از سازمان دریافت کنندگان نیست تشخیص زن و شوهر در اول به عنوان آنها “خیلی معمولی”.

“که چگونه شما انتظار می رود برای دیدن آنها را” او گفت:. “شما انتظار نیست برای دیدن آنها در درب خود را.”

دوک و دوشس نیز انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به سازمان های خیریه در بریتانیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان با وجود دیگر زندگی وجود دارد.

این هفته فاش شد که زن و شوهر را اهدا سود ساخته شده از عروسی خود را پخش به موسسه خیریه تغذیه بریتانیا کمک می کند که با ارائه خانواده های نیازمند با مواد غذایی است.

در پاسخ اندرو Forsey تغذیه بریتانیا مدیر ملی به نام اهدای بیش از £90,000 یک “موهبت الهی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات