شاهزاده جورج شهرستان مورچه Talley به القاء در College Basketball Hall of Fame

Talley که مفتخر خواهد بود در طول یک القای مراسم در سنت جوزف, Mo. در اکتبر. 29, رونق در underdog, نقش, رفتن از a به آرامی استخدام, 6-پا-1 محافظت از دبیرستان به این ملت پیشرو گلزن در فصل ارشد در سالم به طور متوسط یک NAIA رکورد 40.8 امتیاز.

با وجود قوی و حرفه ای در مرکزی که در آن او و گارد مایک Giles تشکیل شده یکی از بهترین backcourts در سی منطقه Talley نمی جلب منافع زیادی را از بخش مدارس. در بهار سال 1972 سالم آلوم جری کیت, دستیار مربی در سی را Mackin بالا که ادغام به اسقف اعظم کارول در سال 1989 بود Mackin مرکز فرد بیلی در یک استخدام مراجعه به سالم و ارائه شده را به Talley همراه است. بیلی رو مریض و در خانه مانده اما Talley سفر و تحت تاثیر قرار Salem مربی دان کریستی به اندازه کافی در طول مختصری داد و بیداد که او ارائه بورس تحصیلی در نقطه.

“او گفت:” پسر ما می خواهیم شما'” Talley به یاد می آورد. “”ما واقعا می خواهم به شما.’ من داد زدم و شروع به پریدن کرد به بالا و پایین.”

کریستی تشویق Talley برای رفتن به خانه به بحث بیش از این تصمیم با مادر خود, اما Talley قادر به پرداخت هزینه های کالج بدون یک بورس تحصیلی به او اطمینان داد هیچ چیز وجود دارد بیشتر به بحث در مورد. او بود که به سیلم.

Talley که می تواند شلیک از هر نقطه در دادگاه و به طور معمول سوخته منطقه دفاعی با تمایل خود را به جلو از 30 فوت به طور متوسط 22.8 امتیاز به عنوان دانشجوی سال اول. او به طور متوسط 34.9 به عنوان یک کاربر و اخبار ملی ساخته شده در ژانویه ارشد خود را در فصل زمانی که او به ثمر رساند 50, 53, 56 و 58 امتیاز در بازی متوالی, همه در همان هفته. سالم بازی بعدی در موریس هاروی دانشکده منتقل شده بود به چارلستون مرکز مدنی به جای افزایش تقاضا در بلیط برای دیدن این کشور پرکار ترین گلزن.

“من می دانم که من می توانید بازی را در جوانب مثبت” Talley گفت: پست در زمان. “هدف اصلی من این است که برای دریافت پیش نویس بالا است.”

Talley را خط 50-نقطه بازی به پایان رسید و با 25 نقطه عملکرد در برابر هاروی موریس اما او تا به حال 60 نقطه عملکرد بعد از آن فصل به ثمر رساند و به حداقل 30 امتیاز در گذشته 12 بازی از جمله 44 در یک چهارم از دست دادن در غرب ویرجینیا کالج ایالتی کنفرانس مسابقات است. Talley به پایان رسید با یک NAIA فصل رکورد 1,347 امتیاز بود و به نام به AP را بدست آورد همه تیم امریکا.

یک نهم انتخاب دور از نیویورک نیکز در سال 1976 NBA draft, Talley پیوست Harlem Globetrotters به جای آن و بعد از آن لذت می برد یک دهه کار حرفه ای در خارج از کشور. در فوریه سال 1980 Talley به ثمر رساند 116 امتیاز در یک بازی را برای تلویزیون Clausen یک سطح پایین تر تیم در غرب آلمان Bundeslige. هنگامی که بازی خود را حرفه ای بود بیش از Talley بازگشت سالم در سال 1989 و مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش است. او صرف 30 سال گذشته به عنوان یک سخنران انگیزشی.

Talley, 66, باعث می شود خانه اش در غرب ویرجینیا, اما, او خاطرات خوشی از تربیت او در دی سی از جمله ماجراهای دوران کودکی, دوست, Sugar Ray Leonard, پیکاپ بازی در وات زمین در شمال شرق و teaming با جایلز در مقابل بسته بندی جمعیت در مرکزی. مانند کوین دورنت که فیلم مستند در مورد Prince george’s County, به عنوان یک پرتال تخصصی اولی سر چشمه برای اولین بار جمعه, او طول می کشد افتخار در بخشی از این منطقه غنی بسکتبال تاریخچه.

“من افتخار می کنم که از سی دوره اما به عنوان یک ورزشکار از D. C.?” وات گفت. “آنها استعداد زیادی در نیویورک استعداد بزرگ در شیکاگو و دیترویت و L. A., اما آنها نمی آیند نزدیک به سی ما تا به حال بهترین بازی بسکتبال. ما نمی دانیم که چگونه ما بودند تا ما رو خارج از دی سی”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im