پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus

پرنس چارلز دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

شاهزاده ولز نمایش خفیف علائم Covid-19 “اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب” Clarence House گفت.

71 سال بود خود منزوی در خانه در اسکاتلند با همسرش دوشس کورنوال, 72, که ندارد, ویروس.

یک Clarence House سخنگو گفت: “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.

“دوشس کورنوال نیز آزمایش شده است اما آیا این ویروس. مطابق با دولت و توصیه های پزشکی, شاهزاده و دوشس در حال حاضر خود منزوی در خانه در اسکاتلند است.

“آزمايش انجام شده توسط بیمه خدمات درمانی در Aberdeenshire, جایی که آنها ملاقات معیارهای مورد نیاز برای تست.

“این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

یک SNP MSP سوال که چگونه شاهزاده قادر به دریافت یک آزمون برای کوروناویروس.

جوآن McAlpine MSP برای جنوب اسکاتلند, توییتی به او می گویند آرزو چارلز بهبود سریع اما افزود: “با توجه به اینکه علائم خود را در حال گفته می شود خفیف مانند بسیاری از, من تعجب می کنم که چگونه او مورد آزمایش قرار گرفت که بسیاری از بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران نمی توانند تست شده است.

“برادرزاده من که جدی آسم و عفونت قفسه سینه اخیرا حاضر تست.”


وارث تاج و تخت را, آخرین نامزدی عمومی بود در 12 مارس, زمانی که او با حضور در خانه عمارت شام به میزبانی ویلیام راسل, خداوند, شهردار شهر لندن و جورج برندیس کمیساریای عالی برای استرالیا در کمک به استرالیا bushfire امداد و تلاش بازیابی.

شاهزاده دیدم ملکه بخش خصوصی در برخی از نقطه در طول روز.

او در گذشته شاهد ملکه در یک رویداد عمومی در روز دوشنبه 9 مارس زمانی که ارشد خانواده سلطنتی از جمله دوک و دوشس کمبریج و دوک و دوشس ساسکس با حضور کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

ملکه “باقی می ماند در سلامت خوب” یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت.

“ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

دوک ادینبورگ شد با ملکه در کاخ باکینگهام هنگامی که او در آخرین ملاقات چارلز کاخ تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>