پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

لندن — شاهزاده چارلز پادشاه آینده بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. سخنگوی خود را گفت او دارای علائم خفیف “اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

اعلام کرد که 71 سال شاهزاده ولز بود که مبتلا به این ویروس در آمد از کلارنس خانه خود را محل اقامت خانواده سلطنتی و دفاتر در لندن است.

پسر ملکه الیزابت دوم است که در حال حاضر بالا ترین مشخصات بیمار را در عرصه. چند تن از اعضای پارلمان اروپا, ورزشی و چهره های برجسته انگلیسی اپیدمیولوژی نیز زده شده.

پرنس چارلز بوده است یک مرد در سلامت قوی برخوردار است که فعالیت بدنی از جمله پرچین پیرایش و اسب سواری. او با بازی چوگان تا سال 2002 زمانی که او بازنشسته از این ورزش است.

او برای اولین بار در خط به موفقیت مادرش ملکه. و صحبت از 93 سال پادشاه یکی از اولین سوالات سلطنتی خبرنگاران درخواست شد این بود: هنگامی که آخرین بار چارلز دیدم او مادر ؟ و او آلوده و سپس ؟

در بیانیه کاخ باکینگهام گفت: “علیاحضرت ملکه باقی می ماند و در سلامت خوب است. ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را. ما نمی خواهد اظهار نظر بیشتر است.”

سازمان بهداشت جهانی می گوید: دوره کمون برای رمان coronavirus را می توان به عنوان طولانی به عنوان 14 روز.

ملکه او و همراهان وفادار خود را corgi, آب نبات چپ کاخ باکینگهام در لندن یک هفته پیش به سر خم کردن در قلعه ویندزور غرب پایتخت است.

او با شوهرش پرنس فیلیپ که سفر با هلیکوپتر از خانه خود را در چوب مزرعه در Sandringham و مستغلات در نورفولک. 98 سال سن فیلیپ به بازنشسته از زندگی عمومی است.

در 1593 اولین ملکه الیزابت و دادگاه سلطنتی او نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور برای فرار از نابسامانی های طاعون در لندن و بنابراین وجود سابقه طولانی است.

جهانی و همه گیر چراغ ملکه به لغو یک برنامه ریزی در وزارت امور خارجه ژاپن سلطنتی که به تازگی تاج ژاپنی امپراتور و ملکه.

او با تمجید از اعمال تعهد توسط مراقبت های بهداشتی کارگران و گفت: در حال حاضر زمان برای هر کس در بریتانیا به انجام بخشی خود را.

شاهزاده Charle را Camilla, دوشس کورنوال آزمایش منفی برای ویروس. “مطابق با دولت و توصیه های پزشکی, شاهزاده و دوشس در حال حاضر خود منزوی در اسکاتلند,” او گفت:.

شاهزاده ولز “شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول” Clarence House گفت. “آزمايش انجام شده توسط بیمه خدمات درمانی در Aberdeenshire, جایی که آنها ملاقات معیارهای مورد نیاز برای تست” Clarence House گفت.

چارلز و کامیلا باقی خواهد ماند و در خود انزوا برای هفته آینده در Birkhall خود محل اقامت خانواده سلطنتی در Aberdeenshire Scotland که شاهزاده به ارث برده از مادر بزرگ خود را.

کاخ رسمی گفت که چارلز “در ارواح خوب است.” بیش از آخر هفته چارلز شروع به نشان دادن علائم است. او در زمان آزمون در روز دوشنبه و دریافت نتایج در روز سه شنبه. او شده است در بیمارستان است. چارلز مشترک خبری با پسرانش, William که در نورفولک با خانواده اش و هری است که در کانادا با مگان و نوزاد مورچه.

کاخ رسمی گفت که چارلز توصیه های پزشکی بود که وضعیت خود را به احتمال زیاد به تشدید به چیزی جدی تر است. پزشکان بر این باورند که اولین شاهزاده شده اند عفونی شد مارس 13. از آن پس او به صرف زمان در Highgrove خود را اقامت در گلاسترشر و سپس سفر به Birkhall در مارس 22.

کاخ گفت: “این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

مانند بسیاری از مردم چارلز قبلا آن را دشوار برای جلوگیری از تکان دادن دست که اساسا کار خود را.

در فرش قرمز رویداد در اوایل این ماه برای اعتماد شاهزاده یک موسسه خیریه تاسیس کرد که کمک می کند تا آسیب پذیر افراد جوان او خندید و تلاش خود را به لرزش دست. او توسعه یافته و سپس به سرعت برگشت و دست خود را به کسانی که در انتظار به او خوش آمد می گوید — دو بار.

در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, چارلز را می توان شنید گفت: “اوه متاسفم” قبل از زیر با یک “ناماسته” ژست.

روزنامه انگلیسی فکر با صدای بلند چرا چارلز و والا هر دو مورد آزمایش قرار گرفتند — به عنوان او تا به حال علائم خفیف و او تا به حال هیچ کدام — هنگامی که معمولی استرالیایی ها فقط تست شده زمانی که آنها می رسند بیمار در بیمارستان ،

این خبرنگار ارشد در اسکاتلند جیمز کوک در توئیتر خود نوشت: “بیانیه ای که پرنس چارلز “ملاقات معیارهای مورد نیاز برای تست” توسط خدمات بهداشت ملی در Aberdeenshire گیج کننده است. بیمه خدمات درمانی اسکاتلند وب سایت است که به طور کلی تست برای covid-19 تنها توان انجام “اگر شما از یک بیماری جدی است که نیاز به بستری در بیمارستان است.”

بحث رادیو میزبان جولیا هارتلی-آبجو در توئیتر خود نوشت: “این غیر اخلاقی است و اشتباه برای پرنس چارلز به استفاده از coronavirus تست زمانی که او تنها علائم خفیف و آنها کمیاب هستند. هیچ کس دیگری خواهد بود واجد شرایط برای چنین آزمون با علائم خفیف. که تست شده می تواند بهتر مورد استفاده توسط یک خط مقدم NHS کارگر و یا سوپر مارکت کارگر.”

جنیفر حسن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im