شاهزاده اندرو در آینده 60th birthday خواهد شد در حال حاضر بیشتر رام مناسبت از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است.

ملکه پسر دوم نوبت 60 این ماه اما ملت نخواهد بود جشن — به عنوان آن را به طور معمول می کند — با پرواز اتحادیه جک پرچم در بالای ساختمان های دولتی. دوک یورک را نیز از دست یک نظامی ترویج, که به طور معمول خواهد بود کنوانسیون در این تولد خاص.

دولت بریتانیا تغییر سیاست خود را در اواخر روز پنجشنبه به طوری که ساختمان های دولتی نمی افراشتن پرچم برای شاهزاده اندرو تولد و محلی در سالن های شهر نخواهد بود موظف به انجام آن است یا نه.

این تغییر اعمال می شود تنها به شاهزاده اندرو که پا را از وظایف سلطنتی پس از واکنش بیش از ارتباط خود را با جفری اپستین یک محکوم مجرم جنسی.

در طول دوره از سال 2020 اتحادیه جک پرچم را ادامه خواهد داد به بال بال زدن در بالای ساختمان های دولتی در دکل در تولد نه دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا: ملکه الیزابت دوم, اما البته; شاهزاده فیلیپ دوک ادینبورگ; پرنس چارلز و Camilla, دوشس کورنوال; شاهزاده خانم آن; پرنس ادوارد و سوفی, کنتس از Wessex, شاهزاده ویلیام و کاترین دوشس کمبریج.

شاهزاده هری و مگان, Duchess of Sussex نیز پا را از وظایف سلطنتی و در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند. جدید پرچم سیاست صدق نمی کند به آنها. دولت تنها مگس پرچم برای ملکه را شوهر او و فرزندان و همسران و خط مستقیم از ظهر.

[در اپستاین تحقیقات شاهزاده اندرو را فراهم کرده است ‘صفر همکاری’ به ایالات متحده در اجرای قانون دادستان می گوید]

یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون روز جمعه به خبرنگاران گفته است که مقامات دولتی برگزار شد بحث و گفتگو با کاخ باکینگهام در روز پنج شنبه. سخنگوی گفت که مقامات خواهد بود “مشاوره شوراهای وجود دارد که نیاز به پرواز پرچم در فوریه 19, پس تصمیم دوک یورک به قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی.” او گفت که کاخ بود در موافقت با این تصمیم.

این تغییر به شرح زیر گزارش می دهد که برخی از شوراهای شهر بودند ناراحت بودن گفت که آنها تا به حال به پرواز پرچم در اندرو تولد. لیورپول شهردار Joe Anderson گفت: لیورپول اکو که آن را نداشته اند “مناسب است.” وی افزود: “این نه ربطی به بودن ضد سلطنتی; ما پرواز پرچم برای ملکه قبل.”

اندرو که در خدمت به عنوان خلبان در نیروی دریایی سلطنتی نیز بود گم شده را در ارتقاء این سال است. در 50 روز تولد او پیشنهاد شد به عقب دریاسالار. در 55 او شد معاون دریاسالار موقعیت او نگه می دارد در حال حاضر. به طور معمول در 60 او می توان انتظار داشت برای ترویج شود به دریاسالار بالاترین رتبه در نیروی دریایی سلطنتی برای خدمت افسران.

“پس از تصمیم او رویال حضرت به قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی دوک یورک خواسته است وزارت دفاع اگر این تبلیغ ممکن است به تعویق افتاده است تا زمانی که او رویال حضرت را برمی گرداند به وظیفه عمومی” یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت.

در ماه گذشته در ایالات متحده وکیل در منهتن گفت که شاهزاده اندرو به حال ارائه شده “صفر همکاری” با FBI تحقیقات به اتهام قاچاق جنسی توسط اپستین.

اندرو نشده اظهار نظر علنی در دادستان ادعا می کند. پس از مصاحبه با BBC — panned توسط برخی به عنوان “انفجار هسته ای در سطح بد” — او با صدور بیانیه ای گفت که او مایل به کار با مقامات.

نه همه برنامه ریزی عمومی برای جشن شاهزاده اندرو شده اند nixed. تولد او هنوز هم می شود اذعان کرد از زنگ زنگ از کلیسای وست مینستر.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im