شاهزاده اندرو نمی خواهد به طور داوطلبانه همکاری در اپستاین تحقیق می گوید: ما دادستان

شاهزاده اندرو “به طور کامل بست” در همکاری با محققان در این جفری اپستاین مورد ما وکیل جفری برمن گفت.

شاهزاده قبلا اظهار نظر در ماه نوامبر بود که او “مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز”.

آقای برمن که منجر پرس و جو به قاچاق جنسی اتهامات علیه این اواخر آقای اپستاین و خود را به اتهام شرکت در توطئه گران خطاب به مطبوعات روز دوشنبه مقابله با پرنس نوامبر ادعا می کنند.

دادستان گفت: “بر خلاف شاهزاده اندرو بسیار عمومی ارائه به همکاری با ما رسیدگی به اپستین co-توطئه گران پیشنهاد شد که انتقال از طریق آزادی مطبوعات شاهزاده اندرو در حال حاضر به طور کامل بست داوطلبانه و همکاری با دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را.”

وکیل ادعا کرد در ماه ژانویه که شاهزاده بود و نه در عین حال همکاری با این تحقیقات گفتن مطبوعات در آن زمان است که آنها به دنبال توطئه گران.

“اصلی اتهامات علیه جفری اپستاین شامل یک توطئه شارژ و ما ادعا که وجود دارد توطئه گران درگیر و جفری اپستاین را انجام نمی آنچه که او بدون کمک دیگران و من می توانم به شما اطمینان دهم که بررسی ما در حال حرکت به جلو” آقای برمن گفت.

آقای اپستاین درگذشت خودکشی در حالی که در بازداشت پیش از محاکمه برای رابطه جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

شاهزاده بارها رد اتهام وارد و در او از جمله ویرجینیا Giuffre که ادعا کرد او قاچاق توسط آقای اپستاین و مجبور به رابطه جنسی با شاهزاده زمانی که او 17 سال داشت.

شاهزاده اندرو به خارج از وظایف سلطنتی در ماه های اخیر پس از یک مصاحبه با بی بی سی امیلی Maitlis که باعث رگبار انتقاد و موشکافی.

در بیانیه ای که روز دوشنبه در کاخ باکینگهام گفت: “این موضوع در حال رسیدگی دوک یورک تیم حقوقی. کاخ باکینگهام را نمی توان اظهار نظر بیشتر در این موضوع خاص.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de