نخست اعضای اول: آمازون رتبه بندی مشتریان و ramping تا استخدام به آدرس coronavirus تقاضا

حرکت به شرح زیر است هفته ناتوانی سهام و کشتی خانوار کالاهای اساسی — اعم از کاغذ توالت به ضد عفونی کننده دست به bleach — در زمانی که خریداران بیشتر و بیشتر متکی آمازون در حالی که آنها در خانه ماندن برای جلوگیری از گسترش ویروس. آمازون گفته است: “استخدام 100,000 کارگران, حد, حمل و نقل به آن انبارها از آن شخص ثالث فروشندگان و محدود کردن سفارشات از “پایین-اولویت حمل و نقل” به مشتریان در فرانسه و ایتالیا که در آن شیوع است به ویژه حاد است.

اما حتی اعضای نخست گزارش داده اند که تلاش برای به دست آوردن بسیاری از موارد در زمان. نخست در حال حاضر و AmazonFresh مواد غذایی تحویل لکه های تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن و این شرکت حتی به طور موقت تعطیل نخست آن شربت خانه برنامه که اجازه می دهد تا مشتریان برای پر کردن یک جعبه با آیتم های خانگی.

وحشت خرید باعث coronavirus شد به عنوان یک رویداد بزرگ به عنوان جمعه سیاه یا Cyber Monday, حوادث که آمازون به طور معمول صرف ماه برنامه ریزی گفت: David Glick سابق آمازون تدارکات اجرایی که در حال حاضر در خدمت به عنوان افسر ارشد فناوری در سایت: کمک می کند که خرده فروشان انبار و تحویل کالا.

“در این مورد چیزی که شما برنامه ریزی برای, سایبر دوشنبه اتفاق افتاده است یک شبه” Glick گفت. “این یک شوک به سیستم.”

(آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

آمازون سخنگوی Keri Bertolino در بیانیه ای گفت که برخی از تحویل به تعویق افتاده اند که این شرکت با این نسخهها کار به تعادل نیازهای مشتری با ایمنی از کارگران آن است.

“ما ما را تغییر لجستیک و حمل و نقل و عرضه زنجیره ای خرید و شخص ثالث فروشنده فرآیندهای اولویت بندی زیر ارائه مواردی که اولویت بالاتر برای مشتریان ما,” او اضافه شده است.

هیچ راهکار برای مدیریت بحران است. “ما در حال یادگیری به عنوان ما به” آمازون top سیاست و رسانه های اجرایی جی کارنی گفت: CBS This Morning هفته گذشته است. این شرکت بالای برنج از جمله بزوس در حال برگزاری روزانه “جلسات طوفان مغزی” برای کمک به مشتریان و کارکنان کارنی گفت.

“خود من زمان و تفکر است که در حال حاضر به طور کامل متمرکز بر COVID-19 و چگونه آمازون می توانید بهترین بازی خود در نقش” بزوس نوشت: به کارکنان روز شنبه با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

تغییر تاکتیک نشان دادن چگونگی گرفتار کردن گارد آمازون ناگهانی شدید و افزایش خرید کالاهای اساسی خانوار به عنوان coronavirus در سراسر کشور و در سراسر جهان است. این غول خرده فروشی آنلاین است که به شدت متکی بر هر دو تولید کنندگان و فروشندگان شخص ثالث در سایت خود که در چین بر اساس. آن را نیز ساخته شده خود را غول شبکه لجستیک در ایالات متحده از جمله هواپیما و کامیون و یک قرارداد تحویل خانه, ناوگان, بالا بردن فشار.

آمازون به دست آورد حدود 38 درصد از آمریکا خرید آنلاین بازار در سال گذشته با توجه به برآورد از شرکت تحقیقاتی eMarketer. این شهر همچنین دارای بیش از 100 میلیون نفر نخست عضو در سراسر جهان است که پرداخت ماهانه یا سالانه هزینه برای مزایای از جمله تضمین یک روز حمل و نقل رایگان دو ساعته تحویل و قدرت پردازش دیگر. شرکت داخلی تحت فشار قرار دادند تا حمل و نقل آن سرعت, آموزش مصرف کنندگان به آنها را می خواهید سریع تر و سریع تر — پیوستن به یکی از هسته رهبری اصول “وسواس مشتری.”

حتی اگر له از کسب و کار است که احتمالا برای تولید درآمد بیشتر از آمازون می تواند احتمالا انتظار ناتوانی خود را برای به دست آوردن مشتریان اصلی محصولات آنها می خواهند این است که خسته کننده خریداران مانند دیلن Gerr. مانند بسیاری از آمریکایی ها 21 ساله دانشگاه میسوری ارشد در بازار کاغذ توالت و خود را در محلی خارج شده بود. او فکر کرد که او lucked پیدا کردن چند رول در آمازون است. اما زمانی که او خریداری شده مورد او آموخته آن نمی رسند تا مارس 22.

“من آنجا نشسته فکر” شوخی می کنی؟’ “Gerr گفت. “من نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که ممکن است 22.” او هنوز هم بدون کاغذ توالت.

برای کمک به حل و فصل آن مسائل آمازون است که مصرف یک بار غیر قابل تصور گام برای کاهش تنگنا است که در پیشگیری از مشتریان از محصولات آنها بیشتر می خواهید. آن را در حال حاضر ارائه نخست اعضای توانایی برای به دست آوردن برخی از اقلام هفته زودتر از غیر نخست خریداران. نخست مشتریان به دنبال دوشنبه به خرید یک Conair سال 1875-وات سشوار برای مثال وعده داده شده بود تحویل مورد روز جمعه در حالی که غیر از اعضای نخست تا به حال صبر کنید تا مارس 21.

“بسیاری وجود دارد که سفارشات گرفتن مسائل درب به مشتریان مشکل ساز است گفت:” جیمز تامسون سابق مدیر ارشد در توسعه کسب و کار در آمازون و در حال حاضر شریک در نام تجاری مشاوره خرید جعبه کارشناسان. “آمازون نمی خواهید به صدمه زدن به خود نخست مشتریان است.”

آمازون تقلا برای مقابله با بحران به عنوان یک rapid-fire لیست تصمیم به سعی کنید برای رفع مشکل. هفته گذشته این شرکت گفت: شخص ثالث تجار که فروش در سایت خود که آن را محدود به موارد آن را دریافت در انبارها, اولویت کالاهای اساسی خانوار پزشکی, لوازم و تقاضا محصولات است که باقی می ماند دشوار است برای پیدا کردن در سایت.

دیگر ترک پدید آمده صبح روز دوشنبه هنگامی که مشتریان از آمازون, کسب و کار, شرکت, سایت هدفمند در صاحبان کسب و کار می تواند خرید یک 18-بسته Charmin کاغذ توالت در دسترس نیست در آن مصرف کنندگان اصلی سایت. کسانی که لیست آنها در خطا Bertolino گفت و بعد از ظهر دوشنبه این شرکت نقل مکان کرد به آن دسته از محصولات در دسترس برای همه مشتریان خود را.

آمازون همچنین کشتی به سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار توسط فروشندگان شخص ثالث برخی از آنها ارائه قیمت های نجومی برای بسیار در پی پس از کالاها مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست. روز دوشنبه آمازون گفت: این نظارت بر قیمت در سراسر ساعت “در هر دو صورت خودکار و دستی به معنی” و آن است که کار با اجرای قانون برای نگه داشتن قیمت gougers پاسخگو باشد. آن اضافه شده است که آن را به حالت تعلیق بیش از 3,900 حساب فروش در ایالات متحده خود را برای نقض نمایشگاه-سیاست های قیمت گذاری.

Prime Day, as seen in Germany last year, is one of Amazon's busiest days. Coronavirus ordering has replicated that effect, but without the planning.
نخست به عنوان دیده می شود در آلمان در سال گذشته یکی از آمازون شلوغ ترین روز. Coronavirus سفارش تکرار شده است که اثر اما بدون برنامه ریزی است. (Krisztian Bocsi/بلومبرگ)

در ضمن آمازون قصد دارد به استخدام 100,000 کارگران به عنوان به سرعت به عنوان آن می تواند باعث حمله رسانه هاست. تبلیغات تبلیغات چهار ساعت در شیفت چیدن مواد غذایی در کل مواد غذایی در حالی که کارنی ساخته شده است که از دور به عمده شبکه های خبری به بحث در مورد استخدام, به همراه اقدامات ایمنی و دستمزد بالاتر است. این شرکت با هدف قرار دادن زمین خود در کارگران که گذاشته شده یا idled به عنوان یک نتیجه از وقوع.

Bertolino کاهش یافته است به جزئیات چگونه کسانی که استخدام های جدید خواهد بود مستقر جز به می گویند که آنها می خواهم کار در انبار, حمل و نقل عملیات فروشگاه و تحویل.

برای مقایسه آمازون استخدام 200,000 کارگران فصلی برای فصل تعطیلات خود را در سال گذشته — یک تعهد عظیم حتی در حالی که مردم نمی تحت مستند. و این رو تقریبا به همان اندازه رقابت به عنوان آن را برای فصل تعطیلات بیش از حد به عنوان دیگر خرده فروشان عمده مبارزه با همان خارج از بورس مسائل و رول مشابه بلند پروازانه استخدام برنامه است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که آمازون و یا دیگر شرکت ها قادر خواهد بود برای حل این مشکل با سراسیمگی از فرصت های شغلی. تدارکات کارشناسان انتظار زنجیره عرضه اختلال در ادامه به موج دار شدن از چین که در آن کارخانه کار این است که از سرگیری این کشور آغاز می شود به ظهور را از آن خود مستندات.

در ضمن کارگران در انبار آمازون در هر دو ایالات متحده و اروپا به صدا هشدار دهنده در مورد نگرانی های بیش از ایمنی محل کار به عنوان coronavirus گسترش یافته است. این شرکت اذعان موارد در آن انبارها در نیویورک و همچنین ایتالیا و اسپانیا. برخی از کارگران گفته اند که آنها در حال کار تحت شرایط است که همیشه اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله و یا صحیح شستن دست ها.

آمازون اختلافات کسانی که ادعا می کند و می گوید این کار به نگه داشتن آن انبارها تمیز و کارگران آن در فاصله امن جدا از یکدیگر است. این شرکت شرط بندی که گذاشته شده کارگران در رستوران, خرده فروشی, فروشگاه, هتل ها و جاهای دیگر می خواهد این شغل است.

“که میلیون دلار به سوال” Glick گفت.

برای همه چالش های آمازون چهره در گرفتن مشتریان آنها چه می خواهند آن را نیز به نظر می رسد marshaling منابع در راه برخی از رقبای کوچکتر نمی تواند. علاوه بر آن گسترده استخدام شراب خواری آمازون نیز افزایش پرداخت برای کارکنان ساعتی از طریق آوریل با $2 ساعت در ایالات متحده 2 پوند در ساعت در انگلستان و در حدود 2 یورو در ساعت در بخش هایی از اتحادیه اروپا است. این شرکت اعلام کرد که هزینه $350 میلیون یک قطره در سطل نسبت به $280.5 میلیارد دلار آن از فروش آن را به تولید سال گذشته است.

چند شرکت دیگر دارای امکانات مالی برای جذب این نوع هزینه ها — به خصوص در طول یک بحران است.

“هر کس دیگری است که در آستانه رفتن به خرد” گفت: Jason بویس یک زمانی تاجر در آمازون که در حال حاضر یک مشاور به فروشندگان شخص ثالث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im