دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور نظامی آمریکا آکادمی فارغ التحصیلی برای وست پوینت در نیویورک در روز شنبه که در آن او به یک سخنرانی هشدار در برابر “شور و شوق و تعصب” در طول لحظات که “آشفته” و “خشن”.

نظرات و آمد نزدیک به دو هفته پس از رئیس جمهور را تهدید به اعزام نیروهای نظامی برای شهرستانها در سراسر ایالات متحده برای کنترل Black Lives Matter تظاهرات که از خشم نسبت به خشونت پلیس نمایش داده می شود علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

آقای ترامپ همچنین با اشاره به کروناویروس در سخنرانی خود اعلام کرد که چگونه ما را “پیروز شدن” “نامرئی دشمن” تنها چند روز پس از موارد در کشور در صدر 2 میلیون نفر و CDC هشدار داد مرگ و میر می تواند به 130,000 4 جولای. پس از فارغ التحصیلی مراسم رئیس جمهور به خود بدمینستر باشگاه گلف در نیوجرسی که در آن او اقامت برای آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مواجهه واکنش این هفته برای برنامه ریزی آقای ترامپ اولین کمپین تجمع از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در Juneteenth در Tulsa, Oklahoma. در یک حرکت اغلب دیده نمی شود توسط رئیس جمهور او متمایل به فشار و نقل تاریخ این تجمع به بیشتر جلوگیری میکند. در حال حاضر در این تجمع را در 20 ژوئن.

مکالمات اطراف رئیس جمهور بحث راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان کلیسای اسقفی در هفته گذشته تنها همچنان به عنوان سرویس مخفی جبران اولیه آن بیانیه ای در مورد این رویداد.

آژانس قبلا گفته هیچ اسپری فلفل استفاده شد معترضان در پارک لافایت به عنوان وسیله ای برای متفرق کردن جمعیت به طوری Mr تهمت می تواند راه رفتن خود را. اما در حال حاضر این سازمان است گفت: یک کارمند با استفاده از اسپری فلفل “در پاسخ به assaultive فردی”.

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s پوشش زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس می گوید chokeholds صدا ‘بنابراین کامل’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است پلیس chokeholds صدا “بنابراین گناه و بنابراین ایده آل” در طول یک فاکس نیوز مصاحبه اما پیشنهاد او به طور کلی پشتیبانی تماس برای پایان دادن به استفاده از آنها.

رئیس جمهور گفت: “نمی خواهم این عمل با استفاده از chokeholds و خواهد “به طور کلی” حمایت از پایان دادن به آن قبل از اضافه کردن آن وجود دارد حالات که در آن عمل می شود لازم است.

“من فکر می کنم مفهوم سبد برای تلفن های موبایل بنابراین کامل” آقای ترامپ گفت: فاکس نیوز در شب جمعه.

“و سپس شما متوجه باشید اگر آن را یک در یک. حال اگر این دو در یک که کمی داستان متفاوت است.

“بسته به سختی و قدرت – شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در مورد سختی و قدرت است. وجود دارد یک چیز فیزیکی در اینجا نیز.”

برخی از ما نیروهای پلیس در حال حاضر نقل مکان کرد به ممنوعیت استفاده از chokeholds پس از کشتن جورج فلوید و پس از آن ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.

شما می توانید پیدا کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات کامل در زیر:

Dr Fauci نگرانی در مورد Covid-19 خطر در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

دکتر Anthony Fauci آمریکا’ top بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده است در برابر برگزاری انتخابات تظاهرات در طول Covid-19 pandemic با توجه به خطر از مردم دستیابی یا گسترش این ویروس در اجتماعات بزرگ.

هشدار او جلوتر از برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در اوکلاهما در هفته آینده و نگرانی که سریع بازگشایی آمریکا می تواند منجر به موج دوم از عفونت.

“من به طور خاص صحبت به [تهمت] در مورد آن, اما اصول است که من شده اند با حمایت صادق” دکتر Fauci سی ان ان گفت.

“بهترین چیزی که برای انجام شده است برای جلوگیری از مناطق شلوغ. اما اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار لطفا با پوشیدن ماسک.”

این متخصص بهداشت نیز گفت: مردم باید به جلوگیری از سیاه زندگی موضوع اعتراضات به همین دلیل به عنوان اجتماعی فاصله دشوار است در مناطق شلوغ.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت رالی تاریخ برای ‘Juneteenth’ تعطیلات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای تغییر تاریخ از یک اوکلاهما تجمع از 19 ژوئن تاریخ “Juneteenth” تعطیلات به 20 ژوئن از احترام برای یک روز بزرگداشت پایان از ما برده داری.

رئیس جمهور تا به حال با آن مواجه انتقاد برای برنامه ریزی اولین کمپین تجمع در ماه در یک روز شناخته شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان روز آزادی.

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

ارشد آمریکا و چین برای دیدار با مقامات در هاوایی در تلاش برای کاهش تنش ها گزارش می گویند

مقامات ارشد آمریکا و چین در حال برنامه ریزی برای دیدار در هاوایی در تلاش برای کاهش تنش بین دو کشور اقتصاد بیش از مسائل مختلف با توجه به گزارش های رسانه ها.

سیاسی گفت: Mike Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, بود, برنامه ریزی سفر “بی سر و صدا” و ترتیبات هنوز نهایی شده است.

در ضمن هنگ کنگ جنوب چین صبح پست با ذکر یک منبع ناشناس که گفت یانگ Jiechi یک شورای دولتی و عضو دفتر سیاسی حزب کمونیست را نماینده چین در این نشست است.

روابط میان دو کشور رو به وخامت گذاشته و در ماه های اخیر بیش از مسائل مربوط به تجارت و coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گذشته آقای Pompeo گفت: چین می تواند مانع از صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر در سراسر جهان اگر آن را به حال شده است شفاف تر در مورد Covid-19 در طول مراحل اولیه وقوع.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به ایسنا درخواست برای نظر.

تیلور سویفت خواستار حذف نژادپرستانه بناهای تاریخی در تنسی

تیلور سویفت به نام برای برداشت از بناهای تاریخی است که جشن صاحبان برده و دیگر “نژادپرستانه چهره های تاریخی” در خانه اش در ایالت تنسی است.

ستاره موسیقی پاپ است که تبدیل به یک منتقد صریح آقای ترامپ در سال های اخیر خواست قانونگذاران به خراب کردن مجسمه در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

“به عنوان یک Tennessean آن باعث می شود من بیمار است که وجود آثار باستانی در کشور ما که جشن نژادپرستانه چهره های تاریخی که بدی همه چیز” سویفت توییتی.

موسیقی ما خبرنگار Roisin اوکانراست داستان کامل در زیر:

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با دولت او را برای جامعه به لینکلن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تکرار ادعای خود را که او انجام داده است و بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور نشان می دهد تنها آبراهام لینکلن در مقایسه با دولت او را به دست آوردهای.

در یک, عجیب و غریب, فاکس نیوز مصاحبه با هریس فاکنر, که سیاه و سفید است, Mr تهمت پیشنهاد لینکلن دستاوردهای ممکن است شده اند اما بیشتر اضافه شده است که آن را “همیشه سوال برانگیز”.

“من فکر می کنم من انجام داده ام بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور. و اجازه بدهید با یک پاس در Abraham Lincoln ‘علت او خوب اگر چه این همیشه سوال برانگیز است. شما می دانید, به عبارت دیگر نتیجه نهایی” رئیس جمهور گفت: بدون ارائه توضیح بیشتر.

Ms فاکنر و سپس قطع کرد: “اما ما رایگان هستند آقای رئیس جمهور. او بسیار خوب است.”

“ما رایگان هستند. شما را در درک آنچه منظور من است. من قصد دارم به تصویب آبه – صادق آبه که ما او را” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

شما می توانید ارز زیر:

اندرو کومو نشانه پلیس بسته اصلاحات ممنوع chokeholds در نیویورک

نیویورک فرماندار اندرو کومو است امضا و به قانون پلیس اصلاحات در دستور کار است که شامل ممنوعیت chokeholds در دولت پس از کشتن جورج فلوید.

روز جمعه آقای کومو امضا “می گویند نام خود را” دستور کار بسته معرفی خواهد شد یک سری از پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds توسط افسران و منع کاذب مبتنی بر نژاد 911 گزارش.

خبرنگار ما با لوئیس سالناست داستان کامل در زیر:

موقت گاز اشک آور ممنوع معرفی شده در شیکاگو و سیاتل

مقامات در شیکاگو و سیاتل باید دستور موقت ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و دیگر عوامل شیمیایی علیه معترضان مسالمت آمیز در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.

ما منطقه قاضی سام لیندسی تصویب رضایت فرمان در دالاس نیاز به پلیس موافق به استفاده از بمب های دود flashbangs, pepperballs گرز و دیگر عوامل شیمیایی علیه اعتراضات مسالمت آمیز.

پلیس همچنین توافق کردند به آتش تاثیر پرتابه مانند گلوله های لاستیکی, کیف های باقلا یا اسفنج در تظاهرات.

در همین حال یک قاضی فدرال در سیاتل دستور موقت منع استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری و فلش بنگ دستگاه برای 14 روز.

یک زندگی گروه ماده شکایت اداره پلیس سیاتل در این هفته به توقف استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز توسط پلیس برای شکستن تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت رول بهداشت و درمان برای حمایت از نما مردم و دسترسی به سقط جنین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد ضد تبعیض بهداشت و درمان برای حمایت از زنان و فراجنسیتی مردم با معکوس کردن یک قانون است که می تواند به جلوگیری از برخی از سازمان ها به دلیل خودداری از ارائه خدمات مانند سقط جنین و یا جنسیتی تایید مراقبت.

این قانون تغییرات می تواند اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات بهداشتی انکار پوشش و مراقبت از زنان و فراجنسیتی مردم از نگرانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خبرنگار ما با الکس وودوارداست داستان کامل در زیر:

تظاهرات در استرالیا برای زندگی ماده تظاهرات

هزاران نفر از مردم جمع آوری کرده اند برای زندگی موضوع تظاهرات در استرالیا در این آخر هفته پس از قتل جورج فلوید در ایالات متحده در ماه گذشته.

ضد نژاد پرستی جنبش گسترش در سطح جهانی در هفته های اخیر با معترضان در استرالیا نادیده گرفتن مشاوره از دولت و مقامات بهداشتی با برگزاری تظاهرات در روز شنبه.

بزرگترین تظاهرات در پرث در غرب استرالیا که در آن بنگاه سخن پراکنی استرالیا تخمین زده است که 5000 نفر جمع شده بودند به افتخار آقای فلوید و به یاد داشته باشید بومی استرالیا افرادی که فوت کرده اند در حالی که در بازداشت است.

خطر باران و عدم شورای شهر مجوز به معنای پرت تجمع نمی رسد که انتظار می رود از 8000-15000 نفر برگزارکنندگان امیدوار بود شرکت کنند.

هانا McGlade یک وکیل حقوق بشر و فعال به نام برای تحقیقات مستقل به بومی مرگ در دوران بازداشت و رد تماس ها از سیاستمداران برای مردم به جمع آوری برای تظاهرات.

“آنها به ما گفت نمی آمده است. آنها به ما گفت به سکوت. ما نمی خواهد سکوت” Ms McGlade گفت.

علامت McGowan, Western Australia, دولت, برتر, بود, خواست برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن این رویداد به دلیل نگرانی در مورد گسترش Covid-19.

بایدن پشتیبانی از حذف نام رهبران مؤتلفه از دارایی های نظامی

جو بایدن گفته است او از حذف نام رهبران مؤتلفه از دارایی های نظامی راه اندازی یک پتانسیل نقطه درگیری با آقای ترامپ در سال 2020 انتخابات.

در بیانیه منتشر شده در جمعه presumptive دموکراتیک نامزد گفت:

“اسامی ضمیمه شده به تاسیسات نظامی ما باید افتخار متنوع میراث فرهنگی از رهبری و فداکاری در تاریخ کشور ما ،

“من به طور کامل حمایت سناتور وارن هر دو حزب تلاش برای تشکیل یک کمیسیون برای تغییر نام وزارت دفاع امکانات به نام بعد از مؤتلفه رهبران در سه سال آینده و نگاه به جلو به اجرای کار کمیسیون به عنوان رئیس جمهور.”

آقای ترامپ گفت: در اوایل این هفته او را “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه های نظامی آمریکا در میان جریان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.

تبلیغات

سابق SNL ستاره می گوید افسر پلیس به زانو در گردن او در طول لا حادثه

کمدین جی فرعون به اشتراک گذاشته شده یک Instagram تصویری که در آن او نشان داد او به تازگی متوقف شده و دست به دستبند پلیس در لس آنجلس در حالی که ورزش.

سابق SNL بازیگران عضو گفت: یکی از افسران زانو در گردن او در هنگام این حادثه در یک روش مشابه به قتل جورج فلوید است که موجب ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این داستان زیر:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیدار است و در توییتر و شروع روز خود را با شعار دولت خود را در عدالت کیفری اصلاحات.

توییت خود می تواند به عنوان خوانده شده به عنوان یک نظر بر روی مقاومت مواجه برابر او به طور گسترده ای مورد مناقشه ادعا شب گذشته که او “انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید در جامعه از هر رئیس جمهور”.

خواهد شد که جو بایدن انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا?

جو بایدن جستجو برای یک سال 2020 انتخابات همسر در حال اجرا است گفت: به ورود به دور دوم بررسی صلاحیت این ماه با کاهش لیستی از پتانسیل معاون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات ها با آگاهی از این روند گفت: AP آقای بایدن جستجو کمیته تا به حال تنگ لیست پایین به حدود شش رقیب جدی از جمله سابق دموکرات نامزد الیزابت وارن و کامالا هریس و, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس.

اما بایدن کمپین رد این ایده است که یک لیست کوتاه تا به حال کشیده شده.

“کسانی که صحبت نمی دانم و کسانی که می دانند حرف نمی زنند” اندرو بیتس یک سخنگوی بایدن گفت.

در میان گسترده ضد نژادپرستی اعتراض presumptive نامزد دموکرات مواجه شده است و افزایش تماس از حزب دموکرات برای انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا و کمپین لیست گزارش شده است شامل چندین سیاه.

مشاوران ظاهرا نگاه از نزدیک در فلوریدا نماینده وال Demings و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به عنوان به خوبی به عنوان جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام که در لاتین.

مینه سوتا سناتور ctq یک بار امکان برای این نقش است اما در حال حاضر به فکر افتاده اند از مشاجره با توجه به تاریخ خود را به عنوان دادستان و مرگ جورج فلوید که رخ داده است در دولت است.

تبلیغات

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به یک صدای جیر جیر سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی از 2017 در سفارش به اصرار هواداران خود را به ترک شرکت مخابرات Comcast.

رئیس جمهور گفت: Comcast بود “وحشتناک خدمات” اما او به نظر می رسد به همان اندازه اگر نه بیشتر در رابطه با شرکت داشتن MSNBC.

Juneteenth: آنچه که مهم تاریخی روز و چگونه شروع شد ؟

جشن سالانه در 19 ژوئن در سراسر ایالات متحده Juneteenth یادبود از اعلام لغو برده داری در تگزاس و ملت “دوم” روز استقلال.

روز در حال حاضر به طور گسترده ای نشان دهنده رهایی از بردگی آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده پس از جنگ داخلی و خشونت آمیز خود را پس.

به عنوان ملت قرقره از قتل سیاه آمریکایی در بازداشت پلیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود شرمنده با مخالفان خود برای انتخاب میزبان اولین تجمع پس از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در Juneteenth در
Tulsa, اوکلاهما که به تازگی به رسمیت شناخته شده 99 سالگرد یک روز قتل عام صدها نفر از ساکنان سیاه با سفید, اراذل و اوباش.

الکس وودوارد با گزارش:

 

تاریخ پشت Juneteenth

هزاران نفر از بردگی مردم در تگزاس بودند دستور رایگان و دو سال پس از آزادی اعلام

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از تحت فشار قرار دادند و راهپیمایی خود را یک روز پس از واکنش او انتخاب میزبانی وب در Juneteenth. او اعلام تغییر تاریخ در توییتر در شب جمعه است.

در اینجا است که داستان ما در مورد تغییر رالی تاریخ:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘قانون و نظم” پیام در توییتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به فشار خود “نظم و قانون” پیام در توییتر صبح روز شنبه است که رفتن به در هفته های اخیر به عنوان تظاهرات خواستار پلیس اصلاحات را بیشتر امواج.

او در یک صدای جیر جیر از مبارزات انتخاباتی خود در لیست تیم “بایدن از متحدان” بودند که در تلاش برای “تخریب” نیروی پلیس است. شایان ذکر است که برخی از کسانی که ذکر شده باید به نام برای کاهش بودجه پلیس و نه به طور کامل از بین بردن ادارات پلیس.

یکی دیگر از صدای جیر جیر به سادگی اظهار داشت: “Law & Order”.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به تحویل شروع آدرس برای وست پوینت در اجتماعی فاصله مراسم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه خواهد شد شروع آدرس در وست پوینت را به لحاظ اجتماعی فاصله مراسم است. وست پوینت است که ما در آکادمی نظامی مستقر در وست پوینت نیویورک.

در مورد 1,110 فارغ التحصیلان انتظار می رود که فارغ التحصیل این سال فارغ التحصیلی خود را نگاه خواهد bitt مختلف با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانش آموزان تست شد برای رمان ویروس و سپس از هم جدا شده به دو گروه از 250 تا پس از آن زندگی می کنند و غذا خوردن با هم برای دو هفته گذشته. در حال حاضر این گروه قرار داده خواهد شد 6 فوت جدا از یکدیگر به نشستن در مراسم فارغ التحصیلی – برگزار می شود در دشت میدان رژه. محل سنتی برای مراسم فارغ التحصیلی است Michie ورزشگاه.

تمام تلاش ساخته خواهد شد در طول مراسم برای جلوگیری از هر گونه گسترش ویروس از جمله دانش آموزان دریافت سلام از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور و سپهبد ویلیامز به جای دیپلم.

آقای ترامپ توییتی در مورد آینده خود را شروع آدرس در صبح روز شنبه.

مینیاپولیس افسران پلیس را محکوم همکار سابق Derek چوین به اتهام قتل جورج فلوید در نامه سرگشاده
 

بیش از یک دوجین از اعضای مینیاپولیس اداره پلیس را محکوم کرده اند خود را از همکاران سابق Derek چوین در نامه سرگشاده ای در مرگ جورج فلوید.

چهارده افسران امضا این نامه روز پنج شنبه است که خطاب به “همه-اما به خصوص مینیاپولیس شهروندان” پس از قتل فلوید در 25 مه.

“Derek چوین شکست خورده به عنوان یک انسان و محروم جورج فلوید از شأن خود و زندگی است. این است که ما که هستیم” در این نامه می گوید.

روری سالیوان گزارش:
 

 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات