رئیس جمهور تهمت ارشد مشاوران در حال حاضر پیش بینی سویفت بهبود اقتصادی با وجود هشدارهای که مشکلات عمده ای می تواند باقی بماند

“این احساس تقریبا مانند امروز اولین روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست. “مردم شروع به بیرون بروید. آنها در حال باز شدن است. آنها آن را دریافت.”

کاخ سفید را مشاهده گلگون از اقتصاد ایالات متحده را در مسیر درگیری با پیش بینی های نگران کننده از بسیاری از اقتصاددانان جریان اصلی و همچنین فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول است که مجموعه ای از به شهادت, قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه در کنار وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

پاول گفت: هفته گذشته که مجلس باید به شدت در نظر عبور محرک اقدامات برای جلوگیری از شدید و طولانی مدت رکود اقتصادی است. نرخ بیکاری پرورشی از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در آوریل و این پیش بینی برای ادامه صعود.

بسیاری از اقتصاددانان و تحلیلگران وال استریت می گویند نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند بالاتر از 10 درصد به 2021 — یک سطح نهان از زمان رکود بزرگ-حتی اگر نمایندگان مجلس با تصویب بیشتر کمک های اضطراری. پاول گفت: “60 دقیقه” که آن را می تواند تحت الشعاع قرار دادن 25 درصد بعد از این سال.

کاخ سفید مقامات اقتصادی بر این باورند برخی از این روند به سرعت می تواند معکوس شود. آنها در حال نظارت بر بازگشایی متحده مانند گرجستان و تگزاس با خوشبینی محتاطانه است که آنها می توانند presage گسترده تر, بهبود, با توجه به دو نفر در ارتباط با آنها اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد.

روز دوشنبه کاخ سفید اقتصاددان کوین Hassett ذکر آنچه که او به نام مثبت روند اقتصادی در خرده فروشی کسب و کار re-دهانه و کارت اعتباری معامله اطلاعات بیش از دو هفته گذشته. او گفت که دولت “کمی لوکس به تماشای و دیدن” قبل از نیاز به تایید کمک های اضافی.

“من واقعا مثبت تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت همه چیز در حال چرخش در اطراف” Hassett به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. وی افزود: در یک جداگانه در کاخ سفید به رویداد: “من بسیار افسرده در مورد چگونه بد نگاه کرد چند هفته پیش اما شما واقعا می توانید آن را ببینید چرخش سریع تر از من فکر کردم.”

متعدد اقتصاددانان و رهبر و ملت و بانک مرکزی به شدت هشدار بیش از حد در برابر آفتاب نمایی از بهبود اقتصادی. منتقدان می گویند تهمت و دستیاران خود را برای ماه بیش از حد سرعت اقتصاد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن و این که کاخ سفید خطرات تشدید در حال حاضر ویرانگر اقتصادی تاثیر این ویروس با به تأخیر انداختن اضافی کمک های اضطراری.

چند اقتصاددانان خارج از کاخ سفید در حال صحبت کردن در مورد یک “V” شکل بازیابی کنه یک سناریو است که در آن اقتصاد ریباند فقط به عنوان به سرعت به عنوان آن کاهش یافت. تحلیلگران بر این باورند تهدیدات عمده برای اقتصاد باقی بماند حتی اگر متحده به طور کامل استراحت خود را در بهداشت عمومی به دلیل محدودیت بسیاری از آمریکایی ها نمی خواهد به سرعت بازگشت به کار و هزینه های مصرف کننده را تاخیر.

این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است نرخ بیکاری بالای 10 درصد برای سال 2020 و 2021. گلدمن ساکس است به طور مشابه, پیش بینی نرخ بیکاری می تواند باقی می ماند در 10 درصد در پایان این سال حتی با کمک های اضافی بسته است.

پاول به خواست کنگره خواست و مغلوب ساختن پیشی جستن به در نظر گرفتن صرف پول بیشتر برای کمک به اقتصاد است. در “60 دقیقه” مصاحبه پخش گفت: خواست نمایندگان مجلس برای تمرکز بر کمک به بیکاران پرداخت صورتحساب خود را و کمک به کسب و کارهای کوچک که بسیاری از آنها فقط تا حدی می تواند دوباره باز کنید. او هشدار داد که بهبودی است و به احتمال زیاد کند و می تواند تا پایان سال 2021.

“اگر ما اجازه دهید مردم از کار برای مدت طولانی از زمان, اگر ما اجازه دهید کسب و کار موفق بی ارزش امواج از آنها وجود دارد می تواند در دراز مدت آسیب به اقتصاد است. بهبود کندتر خواهد بود,” پاول گفت: در “60 دقیقه” ، “خبر خوب این است که ما می تواند به جلوگیری از که توسط ارائه پشتیبانی بیشتر در حال حاضر. “

کاخ سفید به نظر می رسد بعید است به تصویب کمک کند به زودی. مقامات دولت هستند و نه درگیر در مذاکرات جدی با مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) بیش از 3 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده توسط مجلس در روز جمعه با توجه به کنگره aide.

نرخ رشد اقتصادی احتمال افزایش سه ماهه سوم تحلیلگران می گویند اما حتی یک افزایش چشمگیر ممکن است ناچیز با توجه به تند انقباض در این دوره از آوریل تا ژوئن. در میان اقتصاددانان در شرکت های بزرگ 86 درصد انتظار اقتصاد آمریکا کاهش خواهد یافت بین مارس سال 2020 و مارس سال 2021 بر اساس یک نظرسنجی از بیش از 100 اقتصاددانان در ماه گذشته که بخشی از انجمن ملی اقتصاد کسب و کار.

“آنچه مهم به مردم است نه تولید ناخالص داخلی نرخ بطور تطبیقی فصلی در نرخ رشد سالانه گفت:” مایکل Feroli رئیس ما اقتصاددان در جی پی مورگان. “این است که بازار کار و بیکاری و شغل. و آن را بسیار به احتمال زیاد است که تا پایان سال نرخ بیکاری هنوز هم می تواند شمالی از 10 درصد است.”

زمانی که نرخ بیکاری بالا است آمریکایی ها تمایل به جلو و عقب به طور قابل توجهی در هزینه های که ایجاد یک کشیدن در اقتصاد است. آن می تواند مدت زمان طولانی برای ضریب اطمینان برای بازیابی گام های لازم قبل از آمریکایی ها شروع به از سرگیری قابل ملاحظه خرید.

روز دوشنبه مقامات کاخ سفید ابراز افزایش خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی با وجود این پیش بینی وخیم. لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی ذکر شده بهبود مسکن و بنزین تقاضا و همچنین افزایش نیز شاخص تولید ایالت نیویورک.

“نرخ بیکاری نگاه وحشتناک, اما آنها نگاه بسیار کمتر وحشتناک” Kudlow گفت: در کاخ سفید رویداد با مدیران رستوران. “همه چیز شروع به نوبه خود — که من را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای هفته ها بوده است, پیشرو, تشویق کن, از سریع بهبود اقتصادی گفت: در اوایل ماه آوریل آن را “مانند یک کشتی موشک” پس از ویروس موجود است. مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ روز دوشنبه بازار سهام افزایش ماندند از مراحل اولیه coronavirus آزمایش واکسن. رئیس جمهور اعتماد به نفس در یک “دیدنی” اقتصادی باز گشت به اشتراک گذاشته شده است توسط مقامات کاخ سفید گفت: استفن مور یک مشاور اقتصادی کاخ سفید در بنیاد میراث, یک محافظه کار فکر می کنم تانک.

“از مردم در کاخ سفید با من صحبت به بیش از آخر هفته وجود دارد یک حس تازه ای از خوش بینی که همه چیز در حال کار کردن” مور گفت. “آنها احساس جهت همه چیز خوب است و بسیار مثبت در نظر حس بحران کاهش است و این که این بازی خیلی زیاد شده بود و امیدوار بود.”

مقامات کاخ سفید را حفظ کرده اند آنها را در مرحله تصویب کمک های بیشتر اگر پس از آن داده های اقتصادی نشان می دهد لازم است. Mnuchin نیز ثابت کرده است حاضر به مذاکره با کنگره دموکرات کمک به رهبری به 2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس است.

Hassett گفت: فدرال موجود تلاش باید درگیر “واقعا بزرگ-عظیم مداخلات” بزرگتر از تلاش در قرارداد جدید از 1930s.

“این حداقل مناسب برای دیدن چگونه آنها به” Hassett گفت.

برخی از مقامات کاخ سفید نیز بی سر و صدا نشانه باز بودن خود را به کمک های اضافی برای ایالات و شهرستانها با وجود داخلی احساس وحشت و نگرانی در میان برخی از مشاوران ارشد در مورد کسری بودجه رو به رشد نشان می دهد دولت انعطاف پذیری در هزینه های اضافی اقدامات است. وجود نگرانی رو به رشد است که دولت با کاهش بودجه می تواند منجر به تعداد زیادی از اخراج که می تواند عمده مشکلات سیاسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“من فکر نمی کنم سیاسی که جمهوری خواهان مجلس سنا یا مجلس می تواند مقاومت در برابر فشار از بیشتر بد اقتصادی اخبار و رسانه ها drumbeat نشان می دهد به کمک بیشتر نیاز به آمده” یکی از مقامات ارشد جمهوری خواه دستیار گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به صراحت توصیف پویایی.

برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که به تاخیر انداختن اقدامات امداد در حال حاضر می تواند به معنای اقتصادی بیشتر درد برای آمریکایی ها بعد استدلال کاخ سفید را به هدر ندهید.

کلودیا Sahm, که در خدمت به عنوان یک اقتصاددان در شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما می گوید بیکاری می تواند بالاتر از 30 درصد بدون تریلیون بیشتر در اورژانس هزینه های دولت فدرال. کم اهمیت جلوه دادن میزان قتل عام اقتصادی ممکن است آنچه رئیس جمهور می خواهد به شنیدن Sahm گفت: اما آن می تواند نتیجه معکوس اگر این نتایج در کندتر فدرال اقدام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Kudlow باید به حداقل برسد و یا به عنوان اقتصادی تهدید ناشی از coronavirus پس از وقوع آغاز شد و در ایالات متحده در ماه فوریه پیش بینی کرده اند که پس از اثبات نادرست است. Kudlow گفت: در اواخر فوریه که آمریکا تا به حال یک “بسیار نزدیک به مهر و موم شده” مهار ویروس ثابت شده است که نادرست است.

در آن زمان بازار سهام به نظر می رسد نادیده گرفتن خوش بین اظهارات مقامات کاخ سفید به عنوان آن را بشدت کاهش یافت. به تازگی هر چند بازار به نظر می رسد به اشتراک گذاری برخی از کاخ سفید خوش بینی حتی اگر دیگر اندازه گیری از اقتصاد رنگ بسیار متفاوت تصویر.

“خوشنودی در میان سیاستگذاران است چه چیزی ساخته شده ‘رکود’ افسردگی. اگر آنها انجام نمی بیشتر اگر آنها صبر کنید و ببینید “آنها دقیقا انجام خواهد داد چه اتفاقی در دهه 1930” Sahm گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im