رئیس جمهور می گوید: “ما در حال دعا برای’ بوریس جانسون به عنوان coronavirus موارد در نیویورک پیشی هر کشور دیگری

تعداد coronavirus موارد در ایالت نیویورک است و در حال حاضر به تصویب 151,600 معنی آن بیشتر تایید عفونت بیش از هر کشور محرومیت ما خود را به عنوان تعدادی از آمریکایی ها ادعا مزایای بیکاری موج تقریبا به 17m.

با وجود آن گریم چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن به نظر می رسد در مسائل دیگر از جمله انفجار وال استریت ژورنال برای ستایش او را در رأی خود در طول دوشنبه شب در کاخ سفید نشست خبری. رئیس جمهور توییتی علیه این روزنامه و آن را به نام “خبر جعلی” برای نه گفتن خود را رتبه بندی شد “را از طریق سقف”.

توییت های دیگر از رئیس جمهور در طول روز شامل او ابراز آرزوهای خوب به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون که بنا به گزارش ها نقل مکان کرد و از ICU پس از ابتلا به ويروس جديد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر او آرزوهای خوب هنگام صحبت کردن در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

اما کاخ سفید و آن coronavirus گروه ضربت در حال حاضر buckled که مقامات در تماس با آمده در روزهای آینده به عنوان coronavirus موارد مرگ و میر در ادامه به افزایش است. اعلام شد همه خبرنگاران و عکاسان و تکنسین های که نیاز به دریافت یک Covid-19 آزمون قبل از ورود به نشست خبری اتاق.

وقتی که می آید برای, تست, رئیس جمهور اعلام کرد بیش از 2متر آمریکایی ها دریافت کرده اند, آزمون سراسر ایالات متحده است. اگر چه رئیس جمهور ادعا کرد آمریکا انجام شده بود بهتر از هر کسی در تست کره جنوبی بود یک کشور است که آزمایش بیشتر سرانه در مقایسه با امریکا است.

یک خبرنگار پرسید: آقای ترامپ چگونه از او انتظار می رود برای باز کردن این کشور در آینده نزدیک بدون کارآمد در سراسر کشور سیستم تست. رئیس جمهور ادعا کرد که بخش هایی از ما به خوبی انجام شد که آن را به آزمایش, اما او نمی روشن چه بخش است.

گزارش در ادامه به گردش است که رئیس جمهور است و نگاه mulled بیش از ایجاد یکی دیگر از coronavirus گروه ضربت به طور مستقیم و متمرکز بر بازگشایی ما. در اوایل این هفته گفت: می خواستم برای باز کردن اقتصاد با “انفجار بزرگ” است اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, مناطق باید برای باز کردن به آرامی برای جلوگیری از ظهور مجدد ویروس.

در کنگره قانونگذاران باید مشغول به کار در یکی دیگر از بسته محرک برای رفتن به سمت وزارت خزانه داری جدید کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه. اما مجلس نانسی پلوسی گفت: دموکرات ها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی و مذاکره که در آن بودجه باید بروید.

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل’s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه moon معدن سفارش و ponders جو عجیب و غریب عفو

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز چهارشنبه باز امکان امریکا معدن در ماه برای مواد معدنی و گفت: او را “یک نگاه” در عفو جو عجیب و غریب, موضوع Netflix آخرین true crime احساس ببر شاهکه پسر ارشد او یک فن.

“آمریکایی ها باید از حق مشارکت در تجاری اکتشاف بازیابی و استفاده از منابع در فضا” رئیس جمهور سفارش متحده مشاهده است که ما هرگز امضا 1979 توافق شناخته شده به عنوان ماه پیمان که تصریح شده است که هرگونه فعالیت انجام شده در فضا باید مطابق زمینی قوانین بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اعلام در واقع مطابق با قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 2015 تحت باراک اوباما که به صراحت به رسمیت شناخته شده حق شرکت های آمریکایی برای استفاده از منابع از ماه و سیارات با توجه به ادعاهای رقیب در مواد معدنی آنها ممکن است شامل.

با توجه به جدید فرمان اجرایی آمریکا را در مخالفت با هر گونه ادعا می کند از رقبای که ممکن است بوجود می آیند و همچنین کشف فرصت برای شروع معدن در مریخ و دیگر اجرام آسمانی” نیز هست که در آن ممکن است.

اگر شما فکر می کنید که یک تغییر در اولویت ها در زمان بحران جهانی حق در اینجا بر روی زمین در اینجا او است که مصرف یک سوال آقای عجیب و غریب در طول روز گذشته Covid-19 جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید:

اندرو Naughtie است داستان کامل.
 

Dr Fauci می گوید: ممکن است ما هرگز دست دادن دوباره به عنوان ما تلفات soars

مغلوب ساختن پیشی جستن غریب تر تصمیم گیری سیاست آمد به ما تلفات از شیوع کروناویروس آمار 14 ، 800 زمین و بالای بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci هشدار داد ممکن است هرگز امن برای مردم به لرزش دست “هرگز دوباره”.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور” مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وال استریت ژورنال‘s پادکست دیروز. واقعا شگفت آور فکر می کردم.

شما می توانید به دنبال آخرین روز بین المللی عکس با همکار من کنراد دانکن زیر.
 

تبلیغات

رئیس جمهور امیدوار به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با “انفجار بزرگ”

با وجود آن وخیم اخبار رئیس جمهور با این وجود استفاده از آخرین کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد او امیدوار است برای پایان دادن به ما مستند به زودی اقدامات و بازگشایی اقتصاد با “انفجار بزرگ”.

او اذعان کرد که انجام این کار در موعد مقرر خواهد بود و نه عاقلانه و گفت: اطمینان که او برنامه ریزی شده به “تکیه بسیار به شدت” در مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در نیروی کار مانند دکتر Fauci و دکتر دبورا Birx زمانی که تصمیم گیری که به توصیه آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح مصمم به انجام این کار در اولین فرصت ممکن این است و نه به تنهایی.

مراکز کنترل بیماری های صادر شده جدید ارشاد دیروز گفت: ضروری کارگران که در حال حاضر شده است در معرض Covid-19 و بازیافت می تواند بازگشت به کار اگر آنها در حال نشان دادن هیچ نشانه ای روشن امتیازی به دولت تمایل به دریافت این کشور و در حال اجرا دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

رئیس جمهور دادستان عمومی و توانمند لایحه بار نیز به نظر می رسد در فاکس نیوز دیروز برای گفتن Laura Ingraham که او بر این باورند که زمان “اقدامات سخت گیرانه” باید بررسی شود در پایان ماه.
مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr در اقلیت هر چند با توجه به جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی که در می یابد عظیم 81 درصد از آمریکایی ها به رئیس جمهور annoucing ملی stay-در-خانه سفارش فقط با 17 درصد مخالف این ایده است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا رد این ایده به عنوان بعید است که اتفاق می افتد.

در اینجا جان T بنت با آخرین رئیس جمهور که در غیر این صورت با استفاده از دیروز کنفرانس مطبوعاتی به انکار او تا به حال هر گونه خطر مالی در تولید ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین او را نگه می دارد ترویج. “یک سوال خوب,” او اعتراف کرد که در آن خواسته شده بود توسط سی ان ان جیم آکوستا.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب رتبه بندی اسلاید بیش از پاسخ به بحران

با وجود او نرم و ملایم و خوش بینی در طول زمان disasterscape رئیس جمهور است که مصرف یک شیرجه در انتخابات به عنوان بحران همچنان به تشدید و اخلال در صحنه ظهور از New York, New Jersey, کالیفرنیا و میشیگان و دیگر سخت ضربه متحده به صورت روزانه.

در اینجا کریس Riotta به شانه را از طریق شماره.
 

کروبی به بازگشت به فرای به بازگشت جو بایدن پس از برنی ساندرز کمان کردن
 

مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز بود glorying در خبری که ورمونت سناتور برنی ساندرز تا به حال کاهش یافته است دموکراتیک 2020 نژاد ترک مسیر به نامزدی روشن برای جو بایدن.

رئیس جمهور تمسخر ماساچوست senator Elizabeth Warren, برای, به عنوان او آن را می بیند ضرب تقسیم مترقی رای سوپر سهشنبه, آن اجازه می دهد بیشتر از متوسط بایدن به طوفان به یک نماینده غیر قابل بحث منجر شود.

با باراک و میشل اوباما برای بازگشت به خط مقدم سیاست به حمایت خود از معاون رئیس جمهور در مبارزه را به نفع خود به کاخ سفید تهمت نیز لذت می برد حیله گر روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که او می دانست که برخی از راز در مورد بایدن بودن سکوت توسط اوباما.

“[باراک اوباما] می دانم که چیزی [درباره جو بایدن] که شما نمی دانید. که من فکر می کنم من می دانم. اما شما نمی دانید که” او گفت: cryptically.

اما به هر رئیس جمهوری می گوید: سواره نظام مطمئن هستند که برای اثبات پویا و انگیزه حضور در الماس جو نمایندگی و آرامش حضور در مرحله ملی برای بسیاری از.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اصرار پست الکترونیکی “رای دادن رسیده برای تقلب’

رئیس جمهور شد و در ادامه به چکش در baselessly در مورد پست الکترونیکی رای گیری آسیب پذیر بودن به تقلب در توییتر شب گذشته در ادامه به مخالفت آشکار مرحله است که قادر می سازد دموکراسی غالب و نه از مردم جان خود را به خطر شکستن اجتماعی فاصله قوانین به بازیگران خود را به رای گیری در فرد به عنوان ما در ویسکانسین pimary در روز سه شنبه.

اما هنگامی که از او خواسته شد در مورد این موضوع در روز گذشته مطبوعات جلسه – دوباره توسط ترسناک جیم آکوستا – او متوسل به هل دادن یک تئوری توطئه طولانی پس از افشا و خنثی.

که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای politicising coronavirus و هشدار انجام این کار به معنای “بیشتر کیسه های بدن’

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در بر داشت خود را رئیس جمهور آخرین قربانی دیروز پس از او گفت: بدن به حال “از دست رفته تماس” در ویروس ها و تهدید به متوقف کردن کمک های مالی به آن به عنوان یک مجازات است.

که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus است پس از ضربه پشت پای در زبان حتی تهمت می توانید درک هشدار او و دیگر رهبران جهان در برابر politicising Covid-19.

سخنان خود سزاوار به طور گسترده ای شنیده می شود.

نگاه دولت این toadying از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق سفیر ایران در سازمان ملل متحد نیکی هیلی ،

فاکس نیوز ‘مثبت ترویج هیدروکسی کلروکین نزدیک به 300 بار فقط در دو هفته’
 

شما شاید ممکن است تعجب کنید که چگونه فاکس نیوز انجام شده است در طول این مالیات و بی سابقه بار.

خوب, Sean Hannity به دنبال سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با مهمان نقطه از خوار همکار سابق بیل o’reilly شب گذشته که charmingly اعلام کرد که افراد کشته شده توسط کروناویروس “شد آخرین رمق خود را به هر حال”.

“شما در حال رفتن به چکش که” Hannity او هشدار داده بود.

“من اهمیتی نمی دهند. منظورم این است که یک مرد ساده می گوید حقیقت” o’reilly اصرار داشت.

در همین حال شبکه کار کرده است و تقریبا به عنوان سخت به عنوان رئیس جمهور به فشار اثبات نشده ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 به نظر می رسد.

در اینجا ستارگان کارتون از خود ما دیو قهوه ای با موضوع…

و …در اینجا دانیل Zoellner گزارش ،
 

تبلیغات

که در آن همه رفت برای برنی ساندرز

اندرو Buncombe ارائه می دهد این تحلیل سناتور خنثی مبارزات انتخاباتی به عنوان یکی از برنی برجسته همراهی دستیارش اسکندریه Ocasio-کورتز با تشکر از او را برای یک دنباله و بایدن باعث می شود یک اورتور به خود را به طور ناگهانی محروم اما پرشور هواداران است.
 

الماس و ابریشم معلق از توییتر پس از گفت که “ترک قرنطینه مردم را ایمنی’

گرگ ایوانز این برای Indy100 در دو رئیس جمهور شرمانه ترین MAGA cheerleaders که به طور موقت بوت کردن توییتر برای ارائه مشاوره به مردم به خطر انداختن سلامت خود را.
 

“ما گفتن میشم چیزی نیست راست!” آنها اصرار دارند در حالی که هل دادن Covid-19 تئوری های توطئه به بیشتر خود را ساده لوحانه با نام تجاری.

در داخل سه رویدادی که به طور تصادفی برانگیخته ما شیوع کروناویروس

الکس وودوارد این گزارش در سه مکان gatherngs برگزار شد در اوایل ماه مارس – واشنگتن گروه کر عمل یک حزب ساحل در میامی و مردی Gras در نیواورلئان است که ثابت کند به عواقب وخیم برای گسترش شیوع بیماری مرگبار در امریکا است.
 

تبلیغات

فرماندار فلوریدا باعث ناباوری در coronavirus جلسه با پوشیدن تنها یک دستکش

در اینجا ملا Lothian-مکلین برای Indy100 در ران DeSantis که فاجعه شکست خورده به دولت آفتاب سواحل برای شکستن بهار و در حال حاضر نقض همه ممکن است بهترین عمل مشاوره در ایمنی شخصی در یک نشست خبری در این بیماری همه گیر تحریک طوفان از انتقاد و شدت گرم و الگوهای رفتاری.
 

جو بایدن 11 بهترین گزینه برای همسر در حال اجرا

با این زمینه در حال حاضر روشن سابق-معاون رئیس جمهور گفت: برای انتخاب یک زن برای پیوستن به او در بلیط.

اما چه کسی خواهد بود ؟ کامالا هریس? Ctq?? الیزابت وارن???

خوبی های ما فقط نمی دانم.
 

یک دهم از ما نیروی کار در حال حاضر بیکار به عنوان دولت در تلاش برای فرایند مزایای

یک گزارش اشتغال ایالات متحده منتشر شده در پنج شنبه نشان داد 6.6 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل بسیاری از جامعه با حدود 10 درصد از نیروی کار به دنبال کمک.

افزایش برنامه های کاربردی برای مزایای دولتی باعث شده است که پردازش مسائل در سراسر کشور با توجه به گزارشات و متقاضیان باید گفت که آنها با تجربه سایت سقوط و تاخیر در پرداخت زمانی که برای پر کردن بیکاری است.

فرمانداران در اکثریت قریب به اتفاق کشورهای صادر stay-at-home سفارشات رستوران ها و کسب و کار بسته درهای خود را به عموم تخمگذار کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این فرآیند است.

بیکاری برنامه های کاربردی به سرعت سر به فلک کشید تاریخی, رکورد شکستن سطح در هفته های اخیر با نزدیک به 3.3 میلیون متقاضیان تشکیل پرونده برای منافع سه هفته پیش. یک هفته بعد از نزدیک به هفت میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری – تعدادی که تنظیم شد از برآورد قبلی قرار داده شده است که این رقم در 6.6 میلیون.

در اینجا کریس Riotta با آخرین.

 

تبلیغات

ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر کشور محرومیت ما به عنوان یک کل

تعداد کل تایید Covid-19 نفر در ایالت نیویورک است آمار 151,598 با توجه به NBC News معنی آن در حال حاضر بیش از هر کشور به جز ایالات متحده به عنوان یک کل.

امریکا دیدم نزدیک به 2000 مرگ از بیماری تنفسی در روز چهارشنبه پس از تجربه دومین رکورد در یک ردیف. این بیش از 431,000 موارد تایید شده و در حال حاضر بیش از 14 ، 800 زمین زندگی می کند, اما, New York در واقع شروع به دیدن درست در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان.

“ما در حال مسطح منحنی چرا که ما دقیق در مورد اجتماعی فاصله,” اندرو کومو فرماندار گفت: در جلسه روز چهارشنبه اضافه کرد: “اما این زمان برای رسیدن از خود راضی.”

در اینجا دانیل Zoellner در فرماندار.
 

Dr Fauci, حملات, خوش بینانه, توجه داشته باشید, ستایش عمومی برای کاهش, تلاش

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا متخصص بیماری های guested در این صبح در CBS امروز به ارائه برخی از کلمات از ستایش و تشویق به ملت در مورد تلاش خود را در اجتماعی فاصله.

او همچنین کمی ردیف عقب هشدار خود را در مورد handshakes گفت که او آن را گفت: “به مردم شروع به فکر کردن بیشتر در مورد بهداشت شخصی”.

FDA حاصل با هیدروکسی کلروکین محاکمات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و منافع

اندرو Naughtie تا آخرین در آن معجزه “قات درمان” برای Covid-19 رئیس جمهور و جناح راست رسانه متحدان بسیار مشتاق.
 

تبلیغات

رییس نیروی دریایی ایالات متحده دبیر فاجعه سفر به گوام به برچسب کاپیتان کشتی یک ‘idiot’ ما هزینه مالیات دهندگان بیش از $240,000

تصمیم به حذف کاپیتان برت Crozier از فرماندهی ناو یو اس اس تئودور روزولت برای جسارت به موضوع با کارفرمایان خود را برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از ملوانان خود را از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره یک نمایش مسخره از آغاز تا پایان.

اقدام به نیروی دریایی ایالات متحده توماس Modly پایین پا در این هفته در تحقیر و درستی است اما نه قبل از هزینه زحمتکش آمریکایی ها تقریبا یک چهارم از یک میلیون دلار.

Gino Spocchia است داستان کامل.
 

بیش از 90 درصد از پزشکی داوطلبان استفاده نمی شود در نیویورک به مبارزه با کروناویروس

در اینجا چند خط از ما تا به حال نشده زمان تا کنون امروز:
 

– نیوجرسی فرماندار فیل مورفی دستور داده است تا ساکنان به پوشیدن ماسک در فروشگاه های مواد غذایی زیر کالیفرنیا ،
– کشیش تونی طلسم جنجالی لوئیزیانا پاستور در حال حاضر رو به شش اتهام تخطی از قانون برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای برگزاری خدمات می گوید: “مسیحیان واقعی از ذهن نیست که در حال مرگ است.”
– یک زن بازداشت شده است در کالیفرنیا پس از لیس حدود 2000 دلار (£1,605 فتح) به ارزش غذایی در جنوب دریاچه تاهو شعبه Safeway.

در ضمن در نیویورک بیش از 90 درصد از پزشکی داوطلبان گزارش استفاده نمی شود در دولت مبارزه با کروناویروس.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im