مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته بازگشت خود را به مبارزات انتخاباتی در Tulsa, اوکلاهما در شنبه شب پس از coronavirus فرستاده این کشور به shutdown اما در مواجهه مخاطبان از گزارش فقط 6,200 مردم پس از مبارزات انتخاباتی خود را به حال bragged آنها دریافت کرده بود 1m ثبت نام برای بلیط.

تجمع حضور داشت یک موضوع بحث زیر این رویداد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفتن مستقل آن ثبت نام 12,000 مردم راه رفتن را از طریق آشکارسازهای فلزی در واکنش به گزارش ها نشان می دهد تنها 6,200 حضور داشتند.

همچنین یک گزارش ظاهر که یک Infinite کمپین سرب توسط نوجوانان به طور بالقوه نهفته اعداد مبارزات انتخاباتی انتظار می رود در شنبه ویروسی ویدئوها تشویق مردم به درخواست یک صندلی در این تجمع اما پس از آن نه حضور موثر چگونه بسیاری از مبارزات انتخاباتی انتظار می رود.

مدیر کمپین براد Parscale منتشر شد بیانیه کوبیدن گزارش و متهم کردن روزنامه نگاران از “استاد نجار” پوشش این چرخش فعالیت است.

در مرحله در BOK, مرکز, رئیس جمهور, مسخره خطرناک بیماری تنفسی است که برخی از کشته 121,000 آمریکایی ها به عنوان “کونگ آنفولانزا”, تشبیه آن به “sniffles” و اعتراف او دستور داده بود تیم خود را به “سرعت تست” برای Covid-19 دلیل عفونت آمار آنقدر نامساعد به او در انتخابات سال است.

او همچنین sneered در صلح آمیز جناح چپ معترضان در سیاتل ادامه داد: به عقده روحی منفی رسانه ها پوشش خبری اخیر خود در وست پوینت فارغ التحصیلی سخنرانی که در آن او شده بود خندید و برای راه رفتن unsteadily پایین سطح شیب دار و در تلاش برای نگه داشتن یک لیوان آب ساخته شده و تکان دهنده و بی اساس ادعا که دموکرات ها می خواهند به legalise “پس از تولد اعدام”.

آقای ترامپ بیانیه آمده است که او پیشنهاد کرد مقامات به “آهسته” آزمون ها ساخته شده بیشتر امواج زیر این تجمع با مقامات بهداشت را متهم به رئيس جمهور از “خون در دست خود را” با انکار تست به شهروندان است.

کاخ سفید بعد در راه برگشت به دستور رئیس جمهور با بیان او شوخی بود.

برای روز پدر رئیس جمهور جشن با مراجعه به باشگاه گلف خود در ویرجینیا. او سکوت را در توییتر متوسط خود را از انتخاب از طریق روز در میان پوشش در طول مبارزات انتخاباتی خود را از دست داد. اما بنا به گزارش رئیس جمهور شد “خشمگین” خود “underwhelming” تجمع مردم در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات