دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به reeled خاموش coronavirus-عناوین مرتبط در طول کاخ سفید در نشست خبری در یک پیشنهاد به بینندگان نشان می دهد آنچه که دولت انجام داده است در میان همه گیر.

در آغاز نشست خبری رئیس جمهور کمک کند تا تعدادی از مقالات با تمرکز بر عدم وجود هواکش به کشورهای مورد نیاز در مقایسه با آنچه در اصل پیش بینی شده است. او ادعا تست شد و در حال حاضر تبدیل شدن به جدید یک وضعیت که در آن فرمانداران و رسانه ها ادعا بیشتر مورد نیاز بود از واقعیت است.

در همان نفس رئیس جمهور همچنین راه اندازی یک حمله در برابر فرماندار مریلند لری هوگان یک جمهوری خواه است. او ادعا کرد فرماندار تا به حال هیچ سرنخی چه می گذرد با خود دولت lab وضعیت که آن را به توده تست.

“برخی از فرمانداران … برای مثال فرماندار مریلند واقعا نمی دانند. او واقعا نمی دانند چه می گذرد. آن را بسیار ساده” رئیس جمهور گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس بعد روشن رئیس جمهور اظهارات در این جلسه در مورد فرماندار پس از برگزاری یک تماس تلفنی با تمام 50 ایالت فرمانداران پیشتر در روز دوشنبه. فرماندار هوگان ابراز نگرانی فدرال labs نمی خواهد کمک به تست در طول تماس تلفنی و آقای پنس گفت: آنها می شود.

“ما به اندازه کافی تست ظرفیت برای هر دولتی در امریکا برای رفتن به مرحله” آقای پنس گفت.

در حال حاضر متحده از جمله گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی اعلام کرده اند که چگونه آنها را به حرکت به مرحله یکی از بازگشایی کشورهای خود را در میان همه گیر.

در گرجستان صنایع از جمله آرایشگران ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای کوچک خواهد بازگشایی این جمعه. تنسی گفت: این امر بازگشایی شهرستان های خاص به عنوان آینده دوشنبه و کارولینای جنوبی گفت: سواحل عمومی می تواند بازگشایی در اوایل روز سه شنبه.

در کنگره هر دو مجلس سنا و مجلس مشغول به کار بودند در یک توافق دو حزبی برای یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی که به سمت کسب و کارهای کوچک. مجلس نانسی پلوسی گفت: آمریکا یک معامله رسیده باشد می تواند امشب. اگر یک رای می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: سنا ممکن است رسیدن به یک توافق تا سه شنبه بعد از ظهر.

یکی از نگرانی های منطقه با بسته محرک اقتصادی جدید بود که آن را به سمت چپ از دولت های ایالتی و محلی. فرماندار نیویورک اندرو کومو ادامه داد: تقاضای خود را در طول خود در نشست خبری روز دوشنبه برای دولت فدرال به ارائه کمک های مالی بیشتر.

نیویورک فرماندار گفت: دولت خود را مورد نیاز بدون محدودیت بودجه به منظور شروع بازگشایی فرآیندها و پرداخت خط مقدم کارگران است. خواسته های خود را ممکن است مورد بحث در روز سه شنبه در فرد به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد آقای کومو خواهد بود از دیدن او در دفتر بیضی.

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین anti-مستند معترضان و می گوید: برخی از فرمانداران که “خیلی دور رفته’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز همدردی مسلح ضد قفل معترضان که نشان داده در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از آخر هفته ما خواستار پایان آن coronavirus محدودیت های رئیس جمهور characterising آنها به عنوان “مردم” و چیزی شوم تر از میهن پرستان با “cabin fever”.

بله این بچه ها…


در یکی دیگر متمرد کاخ سفید در نشست خبری روز یکشنبه تهمت بود پرسید که آیا یا نه او نگران بود نگران کننده عینک از خود منصوب ارتش brandishing تفنگ در خیابان های آمریکا.
 

“من نه. من هرگز دیده می شود بسیاری از آمریکایی پرچم” او پاسخ داد. “این مردم عاشق کشور ما است. آنها می خواهند به بازگشت به کار.”

“آنها رو cabin fever,” او اضافه شده است. “آنها می خواهند زندگی خود را به عقب.”

او همچنین در زمان این فرصت را به پین کردن مقصر برای ناکامی های خود در دولت فرمانداران.

“بعضی از آنها خیلی دور رفته. برخی از فرمانداران رفته بیش از حد است. برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب,” او گفت:. “و من فکر می کنم در پایان آن را به ماده از آنجا که ما در حال شروع به باز کردن ما, متحده, و من فکر می کنم آنها در حال رفتن برای باز کردن خیلی خوب است.”

“تا آنجا که معترضان, شما می دانید, من دیدن معترضان برای همه نوع از همه چیز,” او اضافه شده است. “و من با همه. من با همه است.”

پاسخ – که دوباره رئیس جمهور امتناع از محکوم کردن این اقدامات خطرناک از اوباش که ممکن است متقاعد به رای دادن برای او – به ناچار یادآوری بسیاری از بدنام حکم است که مردم خوب در هر دو طرف در “متحد حق” نئو-نازی تجمع در Charlottesville, Virginia در ماه اوت سال 2017 به پایان رسید که در خشونت مرگبار.

او تنها کسی نیست که به چیزی می گویند گنگ در مورد تعطیلات آخر هفته ،

او مدتی مشاور اقتصادی استفان مور که نامزدی برای هیئت مدیره فدرال رزرو تا به حال به اوراق در سال گذشته پس از مشاهدات خود را در بسکتبال داوران مطرح بود جسارت به مقایسه این نرم افزار-coronavirus chowderheads به حقوق مدنی قهرمان رزا پارکس.

در اینجا ریچارد هال گزارش در مور.
 

رئیس جمهور مقصر ‘globalists برای زنجیره تامین تاخیر در متمرد نشست خبری

مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر این صورت دیروز را صرف مبارزه با خبرنگاران و آرامش خود را زخمی نفس شلاق در “مرد عاقل” فرمانداران سرزنش سلف خود باراک اوباما برای خروج او را با فدرال ذخایر “زباله” هواکش و “globalists” برای تاخیر برای یافتن منابع جایگزین.

با ما مرگ و میر در حال حاضر در شمال 41,000 و تعداد Covid-19 موارد در 771,980 رئیس جمهور به نظر می رسد به انتظار ستایش برای چشم انداز کشور دستیابی به این وابسته به ‘پیروس’ پیروزی 60,000 مرگ و میر است که “40,000 کمتر از کمترین تعداد فکر” او گفت:.

تهمت بود و پس از آن مشغول شکایت در مورد انسانی “تفاله” در حال اجرا FBI و مطبوعات بد او می شود و ابراز کینه در برابر یوتا سناتور جمهوریخواه میت رامنی برای رای گیری برای استیضاح در ماه فوریه است.

در یکی دیگر از بد خو جلسه گفت: Wejia جیانگ از فردا به “نگه دارید, صدای خود را پایین” و جرمی الماس از سی ان ان: “شما لازم نیست که مغز شما با متولد شدند.”

برخی از پوشش او خوشحال بود با آمد از وال استریت ژورنال, اما حتی است که او در بیان bizarrely وابسته به قضیب مد: “آن را سخت به آن را برانگیخته است. و آن را سخت به آن را برانگیخته است. اما ما آن را برانگیخته است.”

او همچنین حمایت از, حمایت از هیدروکسی کلروکین فقط به عنوان نوارتیس و FDA آمریکا توافق برای انجام یک محاکمه ضد مالاریا مواد مخدر در coronavirus افراد مبتلا به هفته بعد از رئیس جمهور و فاکس نیوز متحدان پورنو با یک گروه پشتیبانی برای درمان.

در اینجا گریفین Connolly گزارش.
 

تبلیغات

اندرو کومو: نیویورک است که در نهایت ‘گذشته به اوج خود’ از Covid-19 موارد

یکی دیگر از عجیب و غریب حاضر در جلسه روز گذشته رسید که رئیس جمهور همچنین یک کلیپ طولانی از نیویورک اندرو کومو او را ستایش و اذیت شد هنگامی که آن را کوتاه قطع شد و اصرار عصاره تواند در کامل است.

در اینجا برخی از کومو دیگر افکار رئیس جمهور شما ممکن است لذت ببرید.

در بیشتر اخبار مهم از فرماندار او دیروز اعلام کرد که دولت خود را که پیدا کرده است خود آمریکا کانون شیوع این است که در نهایت “گذشته اوج آن” از Covid-19 موارد است.

کومو گزارش روز یکشنبه که در نیویورک در حال تجربه آن برای دومین روز متوالی از کاهش در نرخ مرگ و با 507 در حال مرگ در شنبه پایین 43 روز جمعه.

“اگر داده ها نگه می دارد و اگر این روند نگه می دارد ما در گذشته پوینت,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی در منهست لانگ آیلند.

“تازه ترین اخبار خوب است که ما در طرف دیگر از فلات و اعداد در حال پایین آمدن.

“اما این خبر خوب تنها نسبت به اخبار وحشتناک است که ما در زندگی با آن است که ثابت افزایش می دهد.”

شهر نیویورک به عهده فشار از ما coronavirus یورش با بیش از 226,000 عفونت و حداقل 13,000 مرگ و میر به تاریخ.

در اینجا گریفین Connolly دوباره در یک نظرسنجی جدید نشان می دهد کومو و دکتر Anthony Fauci در حال محبوب تر و مورد اعتماد تر از رئیس جمهور تهمت که شما می خواهم که به می گویند است که در مجموع تعجب آور است.
 

جدید $450bn بسته امداد در چشم به کاخ سفید و کنگره ‘امیدوار’ از معامله

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره انتظار توافق روز دوشنبه در یک بسته کمک به $450bn (£361bn) برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و Covid-19 تست.

به مذاکرات ادامه داد: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود یک “فرصت خوبی” برای رسیدن به یک توافق دو حزبی با دموکراتها. “ما بسیار نزدیک به یک معامله او گفت:” دیروز در کاخ سفید است.

همراه با کسب و کار کوچک افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مذاکره کنندگان به دنبال “کمک به ما در بیمارستان” در خصوص سخت-آمار روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مجلس سنا قرار است برای یک طرفدار forma جلسه روز دوشنبه اما هیچ رای تعیین شده است.

خانه اعلام کرد این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای رای گیری در دستور بسته با توجه به برنامه به روز رسانی از رهبر اکثریت Steny Hoyer.

با کسب و کار کوچک صاحبان وضعیتی وخیم در طول شیوع کروناویروس که توقیف مقدار فعالیت های اقتصادی, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او امیدوار است از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه بازگشت تا اواسط هفته.

“من امیدوار هستم که ما می توانیم که می گویند Mnuchin گفت: در روز یکشنبه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز گفت به اعتقاد او یک معامله می تواند رسیده است. “ما هنوز چند جزئیات بیشتر به مقابله با” او گفت:.

این توافق در حال ظهور لینک های دولت را تلاش برای دوباره پر کردن یک کسب و کار کوچک با دموکراتها خواستار پول بیشتر برای بیمارستان ها و ویروس تست. آن را ارائه $300bn (£240bn) برای کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد برنامه و $50bn (£40bn) در دسترس خواهد بود برای کسب و کار کوچک فاجعه صندوق. علاوه بر این, آن را به $75bn (£60bn) برای بیمارستان ها و $25bn (£20bn) برای تست با توجه به کسانی که درگیر در این مذاکرات.

در یک کنفرانس تلفنی در روز یکشنبه بعد از ظهر که شامل مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin و سناتور جمهوریخواه سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت ndicated تنها راه باقی مانده مورد بحث درگیر پول برای تست با توجه به سنا, ایران, رهبری, مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی تماس بگیرید.

اما دموکرات ها شده اند و اصرار بر تقویت بودجه به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره. در آخر هفته مذاکرات آنها تا به حال پیشنهاد شده $150bn (£120bn) برای تلاش.

“ما در حال هل دادن سخت” شومر گفت.
 

دولت هم می آید به سپر رئیس جمهور از رشد انتقاد

آنها گردان واگن در کاخ سفید است.

وزیر Mnuchin بود در سی ان ان دولت از اتحادیه با جیک Tapper روز یکشنبه می گویند آن را “ایده” برای قرار دادن نام رئيس جمهور را در $1,200 (£958) محرک چک – یک ژست غرور که اضافه نیازی تاخیر نگه داشتن 70m ما خانواده های لاغر و گرسنه است.

“این فوق العاده نماد به مردم آمریکا گفت:” به طور معمول unimpressed Tapper.

در همین حال مایک پنس بود پنبه حلاجی شده دور سوال در مورد رئیس جمهور شدید التهابی “آزاد” توییت از جمعه شب در رادیو فردا سهشنبه با کریس والاس.

“چه شما ببینید, من فکر می کنم در میان میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در آغوش آن اجتماعی فاصله اقدامات و فداکاری است که آنها می خواهند خود را به فرمانداران برای پیدا کردن یک راه برای مسئولانه و با خیال راحت بازگشایی دولت خود را اقتصاد” معاون رئیس جمهور flubbed در پاسخ به والاس کباب بر ضد قفل شد.

اما toadiest تمام شد فلوریدا در کنگره مت Gaetz که کاملا بو داده برای این توییت در روز شنبه ستایش استاد خود را به عنوان بزرگترین آزمایش جمهور خدا تا کنون ایجاد شده”.

اوه. او قطعا در حال آزمایش است.

در اینجا گریفین کانلی در پنس.
 

تبلیغات

نانسی پلوسی: ‘تهمت است که همیشه در تلاش برای جلوگیری از مسئولیت’

همچنین guesting در کریس والاس نشان می دهد دیروز این مجلس.

او دوباره با برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن یک “رهبر ضعیف” برای قربانی دیگران و رئیس جمهور بود خوشحال نیست:

دانیل Zoellner این گزارش.
 

بیل د Blasio تهمت می پرسد: “آیا به شما گفتن در شهر نیویورک به رها کردن مرده؟’

شهردار شهر نیویورک دیروز تشبیه بزرگ اپل نیاز به بودجه فدرال به معروف ایستادگی کردن بین شهرستان سالن و جرالد فورد در سال 1975 و بدنام تیتر از نیویورک دیلی نیوز.

“وجود دارد که معروف اخبار روزانه پوشش است که گفت: “فورد به شهرستان: رها کردن مرده'” د Blasio گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در Covid-19. “بنابراین سوال من این است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آقای رئیس جمهور شما در حال رفتن به نجات شهر نیویورک و یا شما گفتن در شهر نیویورک به رها کردن مرده ؟ که یکی از آن؟”

“رئیس جمهور تهمت چه خبر است ؟ گربه زبان خود را?” او ادامه داد. “شما معمولا واقعا پر حرف. شما معمولا باید یک نظر بر روی همه چیز. چگونه بر روی زمین شما نیست که نظر در کمک به شهرهای آمریکا و کشورهای?”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال برای پاسخ اما ما قطعا می توانید انتظار یک توییت توهین آمیز بعد.

Ivanka Trump مسخره پس از اصرار خسته آمریکایی به عروسک های سایه ای

اولین دختر توییتی این بیش از آخر هفته…
…شد و بی درنگ گفت: “شما غیر قابل تحمل بی روح گودال از خویش و قوم پرستی و رفتارهای غیر انسانی.”

دیو مک لین دارای مقدار زیادی بیشتر در آن است که از آمد.
 

تبلیغات

مایکل کوهن گزارش برنامه ریزی بگو همه کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رسمی به انکار بودن ‘ناشناس’

انتشار اخبار!

رئیس جمهور سابق تلخ شخصی وکیل که شهادت بنابراین فراموش نشدنی قبل از خانه نظارت کمیته در ماه فوریه گذشته بود و حداقل هفته فنر از زندان برای نجات او از coronavirus گسترش است توطئه محکم خاطرات خود را در مورد زمان به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن fixer, با توجه به روزانه وحش.

یک وسوسه انگیزی چشم انداز – اما خبر بد برای جان بولتون ادبی حرفه ای.

در همین حال رئیس جمهور سابق و معاون مشاور امنیت ملی ویکتوریا Coates است محروم بودن “ناشناس” رمز و راز رسمی نوشت که داغدار سرمقاله برای نیویورک تایمز در سال 2018 و کتاب یک هشدار سال گذشته در مورد اتفاقات در درون مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“پس از تحقیقات جامع کاخ سفید معتقد است این cracked مورد شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن turncoat خود را به عنوان معاون سابق مشاور امنیت ملی, Victoria, Coates به گفته افراد آشنا با داخلی پروب” a Real Clear تحقیقات مقاله به عنوان خوانده شده بیش از آخر هفته. “به جای آتش Coates کاخ سفید بی سر و صدا انتقال او به بخش انرژی که در آن او در انتظار ماموریت ویژه در عربستان سعودی – به دور از رئیس جمهور.”

اما Coates’ وکیل پس از رد این ادعا در مکاتبات با Axios.

کره شمالی تکذیب ارسال ‘خوب توجه داشته باشید’ به مغلوب ساختن پیشی جستن

Hilariously کیم جونگ سازمان ملل متحد در حال حاضر انکار او تا کنون نوشت: درخشان حرف از دوستی به رئیس جمهور پس از او دوباره آن را آورده تا در روز گذشته مطبوعات در جلسه.

روری سالیوان است Pyonyang کامل پاسخ.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش تولید از تست سواب و امواج Q-tip در خبرنگاران

در اینجا خط دیگر از کنفرانس خبری روز گذشته از دست داده در میان squabbling و showboating.
 

بسیاری از فرمانداران باید برای هفته ها خواست کاخ سفید بیشتر به استناد فدرال قدرت به افزایش خصوصی در صنعت تولید تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه خود را در برابر گسترش coronavirus.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی تمایلی به انجام این کار, او نشان می دهد دیروز تمایل به حول و حوش تا در پوشش خود را به عنوان “زمان جنگ رئیس جمهور”.
 

که در زمان شکل و گفت او را با استفاده از DPA به خم کردن تولید سواب و گفت امیدوار است که او به زودی خواهد بود در یک موقعیت برای اعلام کند که 10 متر در هر ماه بودند که معلوم شد.
 

به تاکید نقطه تهمت دست تکان دادند یک سواب در مقابل خبرنگاران. او همچنین گفت که مایک پنس را نگه دارید تماس بگیرید با فرمانداران در روز دوشنبه برای بحث در مورد تست و ارسال لیست آزمایشگاه امکانات در کشورهای خود را.

تبلیغات

هزاران نفر از شهرستان لا کارگران باید 26 کردند روز

که معادل 10 درصد پرداخت برش و باید در طی سال مالی آینده به این کشور را که دومین شهر می پردازد اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بحران است.
 

شهردار اریک Garcetti از اعلام روز یکشنبه در یک حالت عاطفی شهرستان آدرس به او هشدار داد از نظر اقتصادی ضربه به مراتب بدتر از رکود اقتصادی سال 2008 زمانی که رهبران شهر گذاشته شدن صدها نفر از کارگران و حذف هزاران شغل.
 

“شهر ما مورد حمله قرار گرفت. زندگی روزانه ما است unrecognisable,” Garcetti گفت. “ما در حال متمایل شدن و ما فرسوده شده است. ما عزادار ما مرده” شهردار ادامه داد: به عنوان او مبارزه اشک است. “اما ما نه شکسته و نه ما تا کنون بود.”


 

اخبار ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در شهرستانها در سراسر کالیفرنیا می توانید انتظار به عنوان دولت copes با از دست دادن از 100.000 شغل در ماه گذشته به دلیل شیوع کروناویروس توقیف غیر ضروری کسب و کار. این رقم به سختی شروع به حساب آسیب انجام می شود به جهان پنجمین اقتصاد است.
 

درآمدهای مالیاتی در خواهد آمد به مراتب کمتر از پیش بینی ها به دلیل یک کاهش عمده در, رزرو هتل و فرودگاه ترافیک مسافری Garcetti گفت. این شهر در حال حاضر شنود گذاشته $70m (£56m) از آن ویژه بودجه و صندوق ذخیره برای پوشش هزینه ها از پاسخ به همه گیر, او گفت:.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های ساده لوحانه جو بایدن به عنوان الگوی رفتاری همه گیر مرگبار برگ دهها هزار نفر در مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان

بسیار سخت به مخالفت با ارزیابی از UCL علمی برایان بایرن مونیخ در اینجا از رئیس جمهور در آخرین توییت:

سه برادر پشت آنلاین شبکه از راست صاحبان اسلحه فراخوانی برای برگزاری تظاهرات مستند

در اینجا برخی از پس زمینه های بیشتر در این آخر هفته را خطرناک تظاهرات و خود سازمان است.
 

تبلیغات

وزارت خزانه داری چک تاخیر توسط علاوه بر این از مغلوب ساختن پیشی جستن را نام می رسند

این واقعا ارزش نگه دارید تا ؟

سلامت کارگران در مالش و facemasks بلوک ضد قفل معترضان در کلرادو

این ویدیو کاملا فوق العاده است.
الکس وودوارد به داستان پشت آن است.
 

تهمت می فرستد پیام حمایت از ثروتمند فلوریدا همسایه

در اینجا رئیس جمهور تشویق شهروندان ثروتمند جامعه بازنشستگی در دولت آفتاب و ضمن تشکر از آنها را برای تلاش های خود را در پیوستن به اقامت در خانه قوانین (احتمالا).

در این دولت که MAGA فرماندار ران DeSantis فاجعه کاهش یافته است به تعطیل سواحل آن و شکستن بهار تا زمانی که خیلی دیر شتاب گسترش coronavirus که بداند کشتی حرفه ای یک “ضروری خدمات”.

هر پیام برای ملکه آقاي رئيس جمهور ؟ شما می دانید قصبه شما بزرگ شده ؟
 

او شده است در غیر این صورت صرف وقت خود را retweeting خود را رسانه های اجتماعی شخص یا جانور سوگلی لینک به که وال استریت ژورنال op-ed او بسیار هیجان زده در مورد دیروز.

تبلیغات

پیرز مورگان: ‘تهمت عدم است مردم آمریکا’

به عنوان کثیف به عنوان آن را احساس می کند به این می گویند من با او موافق در اینجا.

Gino Spocchia خود نظرات کامل در زیر کلیک کنید.
 

ما روزنامه نگاران اخراج توسط پکن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حفاری در چین

وزارت امور خارجه اعلام شده در 2 مارس که این امر انجام یک برنامه ریزی اخراج حدود 60 نفر از کارکنان پنج چینی دولت رسانه مشغول به کار در ایالات متحده هموار راه را برای حزب کمونیست چین به مقابله به مثل در نوع خود است.

در انجام این کار چین اخراج روزنامه نگاران آمریکایی از واشنگتن پست و وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز محروم از ارزش موشکافی خارج از پکن اشتباهات در مقابله با یک بیماری است که پس از آن رفت و برگشت جهان است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات