رئیس جمهور Hearst Magazines استعفا داد پس از گزارش ‘سمی فرهنگ’

اما پنج شنبه شب شرکت محاسبه به نظر می رسید تغییر کرده است. جوان استعفای اعلام شد هرست رئیس جمهور و رئیس اجرایی Steven R. Swartz در یک ایمیل مختصر و مفید به کارکنان.

“تروی جوان و من توافق کرده اند که آن را در بهترین منافع همه ما که او استعفا دهد و موقعیت خود را به عنوان رئیس جمهور Hearst Magazines موثر بلافاصله” شوارتز نوشت: در این یادداشت که به دست آمده توسط واشنگتن پست.

جوان ترویج می شد به بالا سرمقاله شغل در ماه اوت سال 2018 پس از خدمت به عنوان شرکت دیجیتال-طرف رئیس جمهور برای مدت پنج سال و نظارت بر شرکت محوری از چاپ اول-انتشارات به سریع تر به نوبه خود وب سایت چاپ و نشر.

او به پرداخت ادای احترام به آن تکامل در بیانیه خود در پاسخ به این اتهامات در گزارش. “سرعت در حال تحول کسب و کار ما و قدرت تعهد من بلند پروازانه است و من صمیمانه پشیمانی تلفات آن را گرفته است در برخی از سازمان ما,” او گفت:.

در پاسخ به گزارش تایمز هرست حال اذعان کرد که جوان را “تعقیب بی امان از برتری بود و در زمان ترکیب با یک عجول و بی پروا رفتار که در اثر مالش برخی از راه اشتباه” اما گفت که “کار کرده است به منظور توسعه فراگیر مدیریت به سبک” پس از مصرف بیش از این مجله را بدست آورد که منتشر مارک های چنین به عنوان Elle, Esquire و سلامت زنان.

بر اساس این گزارش در زمان های جوان خواسته باردار جهان وطنی کارمند در هرست کافه تریا “است که نوزاد من؟”

پس از انتشار گزارش پیشین هرست کارکنان در زمان به رسانه های اجتماعی به اتهامات در مورد جوان رفتار.

توسط پنجشنبه, زمانی که استعفای خود را اعلام کرد این شرکت حذف شده بود, خود کارکنان زیستی صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de