دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که تعلیق همه مهاجرت به آمریکا به دلیل coronavirus بحران یک حرکت به “حمایت از مشاغل” با 22m مردم در حال حاضر از کار اجرایی خود را جهت محکوم کرد توسط منتقدان به عنوان هر دو یک عمل حزبی فرصت طلبی و تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود blundering پاسخ به همه گیر.

منظور اجرایی تایید شد در کاخ سفید در روز کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “ما اول باید به مراقبت از کارگر آمریکایی,” او گفت: “بازتاب “امریکا برای اولین بار” اطناب اول toted زمانی که رئیس جمهور بود برای انتخابات در سال 2016.

آقای ترامپ نشان داد برخی از کارت سبز خواهد بود به حالت تعلیق به مدت 60 روز آینده و به منظور اجرایی شد و انتظار می رود به امضا روز چهارشنبه.

“این اقدام نه تنها تلاشی برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند اما یک مستبد مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار” در پاسخ کنگره Joaquin کاسترو.

علاوه بر صحبت در مورد تغییرات در مهاجرت رئیس جمهور و دولت او در پاسخ به گزارش کسب و کارهای بزرگ از جمله دانشگاه هاروارد دریافت وام از چک حفاظت از برنامه. بودجه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک و نه دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد با چند میلیارد دلار موقوفه.

“دانشگاه هاروارد را برای رفتن به پرداخت پول” آقای ترامپ گفت. “آنها نباید آن را گرفته اند.”

سوالات به وجود آمد در مورد آنچه که کسب و کار را دریافت PPP وام پس از سنا گذشت یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی که ارائه $310bn بودجه اضافی به PPP. خانه بود و انتظار می رود برای رای دادن در بسته محرک روز پنج شنبه پس از تصویب در مجلس سنا.

با ما مرگ و میر از Covid-19 در 44,805 – بالاترین در جهان و کشور با بیش از 823,000 تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, گرجستان, تنسی و تگزاس در میان کشورهای در حال آماده شدن برای پایان دادن به مستند اقدامات و بازگشایی به بهت و حیرت بسیاری از.

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق مهاجرت به آمریکا به “محافظت از مشاغل’ با 22m از کار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که تعلیق همه مهاجرت به آمریکا به دلیل coronavirus بحران یک حرکت به “حمایت از مشاغل” با 22m مردم در حال حاضر از کار اجرایی خود را جهت محکوم کرد توسط منتقدان به عنوان هر دو یک عمل حزبی فرصت طلبی و تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود blundering پاسخ به همه گیر.

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت این خبر در روز دوشنبه…

…و آن را در حال حاضر attacting خشم شما می خواهم انتظار.

در اینجا اندرو Buncombe گزارش.
 

جنوب فرمانداران حرکت به سهولت مستندات با وجود هشدارهای اوج هنوز در راه اند

با ما مرگ و میر از Covid-19 در 42,300 — بالاترین در جهان و کشور در حدود 787,000 تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, گرجستان, تنسی و تگزاس در میان کشورهای در حال آماده شدن برای پایان دادن به مستند اقدامات و بازگشایی به بهت و حیرت بسیاری از.

گرجستان فرماندار برایان کمپ اعلام کرد که برخی از کسب و کار خواهد بود قادر به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان 24 آوریل. با استناد به “مطلوب داده و بیشتر تست” او اعلام کرد که کسانی که مجاز به باز کردن برای حداقل “عملیات پایه” شامل “ورزشگاه تناسب اندام مراکز بولینگ کوچه های بدن, art studios, آرایشگران, زیبایی مو, طراحان, مراقبت از ناخن هنرمندان aestheticians خود را در مدارس و درمانگران ماساژ”.

 

در همین حال فرماندار همسایه, تنسی, Bill Lee اعلام کرد روز دوشنبه که دولت stay-در-خانه سفارش خواهد بود نه تمدید گذشته 30 مارس و کسب و کار در سراسر بسیاری از دولت آغاز خواهد شد بازگشایی در اوایل هفته آینده. اما منظور پوشش نمی دهد شهرستانهای با بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و Chattanooga.
 

و در تگزاس که به تازگی دیده می شود معترضان خواستار بازگشت به کار دولت پارک در حال بازگشایی در حالی که مقامات گفت که بعدا در این هفته فروشگاه ها را مجاز به ارائه منظقه خدمات.
 

خواه فرماندار West Virginia جیم عدالت دیروز گفت که او اجازه می دهد بیمارستان شروع به انجام روش انتخابی اگر امکانات ملاقات نامشخص مجموعه ای از معیارهای در حالی که دموکرات کلرادو فرماندار Jared پلیس گفت که او اجازه دهید خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش منقضی هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و فرد دیگر اقدامات حفاظتی خود ادامه داد.

یکی دیگر از دموکرات به رهبری ایالت اورگون نشان داد این امر اتخاذ بسیاری از نقاط از سه مرحله فدرال نقشه راه برای بازگشایی دولت در حالی که مقررات برای کم جمعیت شهرستانهای استان است.

اما فرمانداران از بسیاری از کشورهای دیگر گفت: آنها فاقد تست منابع آنها نیاز دارید و هشدار داد که آنها می تواند ضربه های موج دوم از عفونت داده شده که چگونه مردم با هیچ علائم هنوز هم می تواند در گسترش این بیماری است.

“که در این دولت در واقع معتقد است که آنها به مراقبت بیشتر در مورد جت اسکی از صرفه جویی در زندگی افراد مسن و یا افراد آسیب پذیر?” دموکراتیک فرماندار میشیگان گرچن Whitmer اظهار داشت: با اشاره به محدودیت های اعمال شده در محل خود دولت است. “این عمل نیست و ما در مورد فرد مناسب برای جمع آوری. آن را در مورد پدر و مادر ما ” حق زندگی می کنند.”

فیل مورفی دموکراتیک فرماندار نیوجرسی یکی از بدترین ضربه متحده گفت تست را به دو برابر در حال حاضر نرخ قبل از او را سهولت محدودیت.

در اینجا اندرو Naughtie گزارش.
 

تبلیغات

رئیس جمهور طعنه مریلند خواه فرماندار بیش از تست کیت

به رئیس جمهور داد که او در حال حاضر مرسوم عصبانی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته و با صرف وقت خود را هل دادن تئوری های توطئه که فرماندار دولت خواست برای هواکش و آزمون بخشی از “بسیار خطرناک بازی سیاسی” به او را پایین آورد.

او در حال حاضر خطاب موضوع در توییتر قبل از مصرف به تریبون:

یک عاشق بزرگ از غرفه های سیاسی خود را در تئاتر مغلوب ساختن پیشی جستن brandished ضخامت لیست آزمایشگاه او گفت: برخی از رهبران “را درک نمی کنند” در دسترس بودند در کشورهای خود را.

او محفوظ خاص و خشم لری هوگان جمهوریخواه فرماندار آبی ایالت مریلند بود که متهم به رئیس جمهور و تیم خود را از ساخت ادعاهای دروغین در مورد متحده داشتن کافی تست کیت در یک مصاحبه تلویزیونی در روز یکشنبه.
 

“فرماندار مریلند واقعا نمی فهمم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او واقعا نمی دانند چه می گذرد.”

رئیس جمهور در غیر این صورت صرف شب خود را در دفاع از خود رکورد اختلافات دوباره با PBS خبرنگار Yamiche Alcindor و مایکروسافت خاموش signifigicance از افت بی سابقه ای در آمریکا قیمت نفت به قلمرو منفی به عنوان “تا حد زیادی فشار مالی”.

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

مریلند بدست می آوریم 500,000 coronavirus آزمون از کره جنوبی

در اینجا یکی دیگر از دلایل رئیس جمهور به بخار در لری هوگان.

با کمک همسر خود را که در سئول مریلند فرماندار زمام امور را به دست خود به منبع تست کیت از کره جنوبی, دولت فدرال گم می شود.
 

مستند ادامه اعتراضات به عنوان Fauci هشدار آنها را ‘نتیجه معکوس’

به عنوان معترضان همچنان به سرپیچی از coronavirus قرنطینه محدودیت های سراسر کشور Facebook منتقل شده به سانسور گروه سازماندهی ضد قفل تظاهرات بر روی پلت فرم آن است.

صدها نفر همگرا در Harrisburg, Pennsyylvania به عنوان بخشی از “عملیات ترافیکی” رویداد روز دوشنبه برای نشان دادن در برابر یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. فیلم نشان می دهد جمعیت تکان دادن پرچم و بوق ماشین شاخ در ساختمان دولت سرمایه اصرار مقامات به لغو محدودیت آنها به عنوان “بیش از حد”.

همه این حوادث دیده ایم در سراسر کشور در روزهای اخیر شده اند تا به خوبی با حضور چند…

…و برخی از حماقت بر روی صفحه نمایش شده است کاملا نفس گیری (تصور آن حتی رخ می دهد تا شما را به همیشه در واقع گوش دادن به شعر به “متولد شده در ایالات متحده آمریکا” قبل از اینکه شما آن را می خوانم در یک اعتراض های عمومی).

به عنوان است که اغلب در مورد مشکل ما زمان نه چندان اشتیاقی Dr Anthony Fauci که سزاوار باید حرف آخر را در تمام این.

اینجا جاستین Vallejo در هریسبورگ.

 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن با شدت گرفتن در صبح جو و رزومه یک جنگ صلیبی علیه ‘Lamestream رسانه ای’

با وجود اینکه تا اواخر شب گذشته رئیس جمهور و بیدار است و در حال حاضر ناله در مورد منتقدان:

 

او همچنین در حال حاضر سوزش پاسخ:

همانطور که برای خود ادعا می کند به اعتبار عظمت…

پس چه نگه داشته و رئیس جمهور نرو تا اواخر ؟ نگرانی در مورد اینکه آیا این کشور به اندازه کافی هواکش و آزمون برای صرفه جویی در زندگی از coronavirus? وزن نیاز به بازگشایی این کشور و احیای اقتصاد با تهدید واقعی از جرقه های خطرناک و موج دوم از عفونت?

البته که نه.

او نگرانی بیش از روسیه تحقیقات – retweeting قطعات توسط Fox تحلیلگر گرگ جارت در مورد چنین باستان مجادلات به عنوان استیل پرونده و هیلاری کلینتون ایمیل.

فوق العاده او همچنین در توییتی این به استیضاح وکیل آلن Derschowitz صرف ساعت پس از ارسال خود را doctored تصویری از باراک اوباما ،

در اینجا Gino Spocchia در تمام این جنون.
 

هشدار عجله به سهولت ویروس محدودیت می تواند باعث تجدید حیات

امریکا توجه داشته باشید.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: عجله برای سهولت coronavirus محدودیت به احتمال زیاد منجر به ظهور مجدد بیماری. هشدار می آید که دولت ها در سراسر جهان شروع به نورد قصد دارد به اقتصاد خود را تا و در حال اجرا دوباره.

Dr تاکشی کسایی که مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام گفت: “این زمان به سهل انگار باشد. در عوض ما باید خودمان را آماده برای یک راه جدید زندگی را برای آینده قابل پیش بینی.”

او گفت: دولت باید هوشیار باشند برای جلوگیری از گسترش ویروس و بلند کردن اجسام از مستندات و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات باید انجام شود و به تدریج به اعتصاب تعادل بین حق نگه داشتن افراد سالم و اجازه می دهد اقتصاد به تابع.

بدن مدیر کل تا به حال یک پیام مشابه:

با وجود نگرانی ها از سلامت, مقامات برخی از ایالات آمریکا اعلام کرده اند مهاجم بازگشایی قصد دارد در حالی که بوئینگ و حداقل یک آمریکایی دیگر سنگین-تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته.

در جای دیگر در سراسر جهان گام به گام reopenings در راه هستند در اروپا که در آن بحران را آغاز کرده است به جزر و در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان است.

استرالیا گفت: این اجازه خواهد داد که از سرگیری غیر فوری عمل جراحی از هفته آینده به عنوان مقامات بهداشتی رشد اعتماد به نفس بیشتری که در بیمارستان ها وجود دارد نمی خواهد غرق شود Covid-19 بيمار.

این reopenings آمده به عنوان سیاستمداران رشد خسته از افزایش نرخ بیکاری و چشم انداز رکود اقتصادی.

سهام آسیا به دنبال وال استریت پایین تر در روز سه شنبه بعد از ما قیمت های آتی نفت سقوط به زیر صفر به دلیل در سراسر جهان تقاضا به عنوان کارخانه با ماشین و هواپیما استفاده نمی شود.

مذاکرات جاری بیش از دلار جدید 450bn coronavirus محرک لایحه

در اواخر مرحله مذاکرات در دلار جدید 450bn (£366bn) coronavirus بسته کمک های کشیده گذشته امیدوار-برای مهلت دیروز اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کلیدی قانونگذاران اصرار دارد یک معامله در دسترس است.

به مذاکرات ادامه داد: خطوط معامله به نظر می رسد تا حد زیادی تنظیم شده است. بسیاری از کمک های مالی برخی $300bn (£244bn) به افزایش یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد وام برنامه که از پول است. کمک های اضافی داده می شود به بیمارستان و میلیاردها دلار بیشتر خواهد بود صرف برای افزایش تست برای ویروس, یک گام کلیدی در ایجاد اعتماد به نفس مورد نیاز برای بازگشایی دولت در اقتصاد.

در حال ظهور پیش نویس اندازه گیری – در اصل طراحی شده توسط جمهوری خواهان به عنوان یک $250bn (£203bn) موقت برای دوباره پر کردن حقوق و دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک – افزایش یافته به دومین از چهار coronavirus پاسخ اسکناس های تا کنون. خواستههای دموکراتیک را ناشی از اندازه گیری به بالون هر چند آنها به احتمال زیاد خواهد شد در حالی که پول آنها می خواهند برای کمک به تلاش دولت و دولت های محلی.

سنا ملاقات کرد به صورت مختصر pro forma جلسه روز دوشنبه بعد از ظهر است که می تواند به ارائه یک پنجره به عمل در آینده اندازه گیری تحت سریع روش نیاز به اتفاق آرا موافقت برای پیشبرد قانون اما آن را در زمان.

رهبر اکثریت میچ مک کانل راه اندازی یکی دیگر مجلس سنا در جلسه روز سه شنبه به این امید که به توافق خواهیم رسید ،

“این در حال حاضر شده است چهار روز پس از چک برنامه حفاظت از پول زد. جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای حفظ امنیت بیشتر بودجه برای این مهم برنامه برای یک هفته و نیم در حال حاضر” مک کانل گفت. “دموکراتیک ما همکاران هنوز هم طولانی تر شدن بحث های خود را با دولت پس از سنا متاسفانه قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها پرداخت چک امروز.”

خانه اعلام کرده است این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای رای گیری در دستور بسته است. این به احتمال زیاد به تماس قانونگذاران در واشنگتن برای یک رای که در حال حاضر چالش های لجستیکی.

با صاحبان کسب و کار کوچک وضعیتی وخیم در طول شیوع کروناویروس که توقیف مقدار فعالیت های اقتصادی, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin – دولت نقطه در گفتگو با دموکرات گفت که او امیدوار است از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه بازگشت تا اواسط هفته. اما خوش بینی در مورد فوری معامله شد خو.

“من امروز از ما قانونی امور تیم است که آنها امیدوار ما می توانید یک معامله این هفته” مشاور ارشد کاخ سفید کلیان کانوی گفت: در فاکس نیوز. “وزیر امور خارجه احساس بسیار با اعتماد به نفس. او گفت که روز گذشته است که یک معامله اتفاق می افتد. خیلی موقعیت بهتر از ما بودند می گویند, یک هفته پیش.”

تبلیغات

اسکندریه Ocasio-کورتز با برچسب ‘کودک از امتیاز” گفت: او نمی خواهد پشت بسته امداد در شکل کنونی

جوان مترقی دموکرات همچنان نفرت رقم به فاکس نیوز و alt سمت راست و رسانه ها انجام داده است هیچ چیز به گران خودش پس از سیگنالینگ حمایت کرد و عمده فدرال نجات بودن توافق برای کمک به کسانی که ضربه سخت coronavirus استدلال آن را به اندازه کافی دور.

Tucker Carlson (به اشتباه) برچسب سابق متصدی بار “یک کودک از امتیاز” در حمله به او در خود را نشان می دهد آخرین شب واقعا قطعه برجسته از نفاق.

در اینجا گریفین کانلی در اعتراض.
 

کلیان کانوی شکایت که میشیگان ‘شما اجازه می دهد, دود, چمن, اما آن را قطع نمی کند’

Gino Spocchia آخرین در ارشد کاخ سفید, مشاور در اینجا ارائه یک مثال خوبی از این بی شعور sloganeering که goads در عملیات ترافیکی جمعیت.
 

Trevor Noah تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘مجنون’ و ‘ننگین’ دستورالعمل برای پایان دادن به ما مستند

نمایش روزانه میزبان اضافه شده صدای خود را به محکومیت رئیس جمهور بر تلاش های خود را به موعد مقرر بازگشایی این کشور به طور بالقوه مکان جان هزاران نفر در خطر است.

Ellie هریسون است این یکی.
 

تبلیغات

‘تهمت است که به دنبال یک جنگ داخلی. پیروان خود را خوشحال هستند به ملزم’

برای Indy صدایهانا Selinger بررسی پوچی از عملیات ترافیکی جنبش است.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن بالند مورد تایید امتیاز اما عقب مانده به خوبی پشت در سطح بین المللی

این بود که رئیس جمهور قبلی مباهات مورد تایید امتیاز در درون حزب جمهوری خواه (و نه با استناد به این نظرسنجی در سوال به طور معمول اما اعطای خودش یک نقطه دست انداز خود مرسوم 95 درصد).

ایران دقیقا شناخته شده مراقب باشید درون گرایی این روز ها به هر حال اجازه دهید آن روبرو هستند.

در اینجا چگونه بحران شده است بهبود شهرت از رهبران جهان در بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شک خیالات خود را در جوزپه کونته پایان مقياس اما او در واقع دور و نزدیک به Jair Bolsonaro منطقه خطر.

جو بایدن معافیت خود را جمع آوری کمک ماهانه رکورد با مسافت نزدیک به $50m

حزب دموکرات نامزد-در-انتظار تا به حال یک جهنم از یک ماه جمع آوری سه بار به عنوان مقدار پول به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن.
در اینجا بیشتر از اندرو Naughtie.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به حمایت از بحرانزده ما در بخش نفت و گاز

رئیس جمهور می گوید استیو Mnuchin و دن Brouillette خواهد شد “تدوین و فرموله کردن یک طرح” برای نجات صنعت انرژی پس از بازار نفت سقوط خود ادامه داد و به دومین روز است.

زن خبرنگاران حمله تهمت بیش جنسیتی و ‘موز’ توییتر حمله نانسی پلوسی

سی ان ان دانا باش شده است با حمله به رئیس جمهور در گفتگو با همکار Wolf Blitzer بیش از درمان خود را از زنان در روزانه خود را در کاخ سفید جلسات مطبوعاتی در coronavirus پس از رفتار قلدری نسبت به امثال Yamiche Alcindor, Kaitlin کالینز و Weijia جیانگ.

“به عنوان یک زن که تحت پوشش کاخ سفید به عنوان یک زن که در پوشش سیاست و سیاست در واشنگتن ما فقط باید بگویم که راه او رفتار زن خبرنگاران متفاوت است” باش گفت.

جیانگ در خصوص حمایت شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه هنگامی که او خواست در مورد آمادگی برای وقوع در ماه فوریه زمانی که او هنوز هم برگزاری MAGA تظاهرات.

“او پرسیدن کاملا مشروع سوال” باش گفت. “من فکر می کنم این مهم است آن است که یک تفاوت وجود دارد در راهی که او واکنش نشان می دهد زمانی که او به سختی سوالات.”

Meanwhie MSNBC را نیکول والاس صادر شده این معوج ارزیابی از رییس جمهور توییتر حمله در مجلس نانسی پلوسی:

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید وزیر مطبوعات باعث خشم با تلاش پلیس چگونه روزنامه نگاران اشاره به او

در اینجا Isobel ون هاگن برای Indy100 در Kayleigh McEnany که در حال حاضر گرفتار شده است با چیدن یک معنی نبرد برای از دست دادن در توییتر.

 

تبلیغات

جو بایدن در, میشل اوباما به عنوان همسر در حال اجرا: ‘من می خواهم او را در یک ضربان قلب’

الکس وودوارد به این شایعات که بانوی اول سابق می تواند پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رقیب می شود veep.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن گلف رسانهها تصویری از گلف باز شوخی ودکا می تواند ‘کشتن coronavirus’

“من یک درمان برای این” smirks کالیفرنیا pro John Daly در این کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط رئيس جمهور در کسب و کار به طور کامل نه مفید.

لوئیس سالن بیشتر در این.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات