لیگ برتر: علم یک فوتبالیست مناسب دوباره و “طوفان کامل” که آنها را در انتظار

برای مدیران که لیگ به دنبال بازگشت به بالا و در حال اجرا داشته و در بوندسلیگا. اما برای دانشمندان ورزشی در تراز وسط قرار دارد به برخی از بزرگترین باشگاه های فوتبال آنها شده اند به گرفتن یادداشت ها در ماه گذشته.

آلمانی طرف “بازگشت” به آموزش در 6 آوریل پس از لیگ بودند را در خود نگه دارد از 13 مارس. در زمینه آموزش از بالا به پرواز رهبران بایرن مونیخ و پایین-of-the-جدول پادربورن, بازیکنان reacquainted خود را با توپ در گروه های کوچک و رفتن را از طریق یو پی اس گرم و به طور منظم ویژگی های دریل البته بدون هیچ گونه تماس فیزیکی است. و در حالی که تمرکز اصلی در ایجاد و حفظ امن فاصله در خط با Covid-19 پروتکل فقط به عنوان مقدار انرژی قرار داده شده است به چگونه بازیکنان را به رقابتی تناسب اندام به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

Coronavirus ارائه شده در هر بخش از زندگی با چالش های منحصر به فرد به چهره است و هیچ تفاوتی برای علوم ورزشی. این در حالی است که محافل آنها ساکن هستند عمیقا رقابتی دانشمندان و قدرت-و-تهویه مربیان کار کرده اند با هم در سراسر هیئت مدیره به اشتراک گذاشتن اطلاعات و در برخی موارد نشان داده شده مایل به بخشی با اطلاعات است که همواره cedes آنچه ممکن است یک مزیت رقابتی است. محافل کوچک و یک همکار بررسی طرز فکر در درون جامعه رفته اند یک راه طولانی است. گفت و گو بین آلمان و همتایان انگلیسی به طور منظم قبل از concocting از لیگ برتر پروژه راه اندازی مجدد.

در طول یک وبینار در پایان مارس تونی Strudwick سر از عملکرد در شفیلد ونزدی و ویلز FA مشخص شده عوامل کلیدی حرفه ای باشگاه های فوتبال شد و با توجه به زمانی که آن را به برنامه ریزی “تثبیت پیش فصل” رژیم. در میان آنها ملاحظات به ظاهر دقیقه که در آن یک بازیکن زندگی می کند.

“ما برخی از بازیکنان که زندگی در یک تخت که اصلا دسترسی به پارک” گفت: Strudwick از کسانی که در شفیلد ونزدی. “برخی از دسترسی به زمینه برخی از دسترسی به تردمیل. این اختلاف که در آن ورزشکاران در بسیار بزرگ است.”

همه چشم به در بوندسلیگا آخر هفته گذشته (EPA)

است که منحصر به فرد به یک طرف 15 در مسابقات قهرمانی. بسیاری از لیگ بازیکنان را به اقامت در آپارتمان و بدون توجه به چگونه لوکس عدم بلافاصله در دسترس فضای impinges چقدر منظم در هوای آزاد کار می تواند انجام شود.

مانند باشگاه ها باید با استفاده از داده های مختلف مجموعه به معنی استفاده از پایه در حال اجرا برنامه های کاربردی مانند Strava یا جامع تر داده ها از طریق منجنیق استفاده می شود نصف به لیگ برتر به ساعت فاصله اجرا, چگونه بدن شده اند در واکنش به تمرینات شدید و حداکثر سرعت. در حالی که همه در تناسب اندام مربیان و متخصصان تغذیه به لمس پایه با بازیکنان خود را به صورت روزانه. حتی کسانی که دانش را در کنار خود مجبور شده اند برای تنظیم به طور منظم. Strudwick برآورد برنامه های خود را تغییر داده اند حدود 12 بار از فوتبال به زبان انگلیسی کشیده پایین شاتر دو ماه پیش.

یکی از بزرگترین درس های آموخته شده در آلمان بوده و نیاز به بیشتر از دو هفته قبل از بازگشت به زمین آموزش. در به طور منظم قبل از فصل “در حال بارگذاری” بازیکنان با هوازی و بی هوازی کار را از طریق اجرا می شود طولانی و فاصله آموزش ساخت فیزیولوژیکی ظرفیت غالب برنامه زمانی که بازیکنان در بازگشت از تابستان است.

اما نیاز به reacquaint خود را با تشکل های زنده و مرده-توپ مجموعه-نقش و انتقالی کار بازیکنان زمان بیشتری را صرف با یک توپ در پای خود را از حد معمول به زودی پس از یک استراحت. با تعهد در مسابقات بازی های برگزار شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و با زمان تماس با مربیان در آموزش زمین محدود با توجه به محدودیت های مختلف فوتبال را در اولویت.

هر چند هنوز وجود داشته باشد آزمایش برای اندازه گیری سطوح تناسب اندام آنها تبدیل خواهد شد جاسازی شده در میان ویژگی های تاکتیکی و آموزش. عدم دوستانه هم یکی دیگر از سد این رو به همین دلیل این تیم که بازیکنان باید با استفاده از این وقفه عاقلانه خواهد بود بهترین قرار داده شده است.

به این دلایل وجود دارد که پذیرش اولین دور بر لیگ resumptions خواهد بود نسبتا بدبینی محرومیت لجام گسیخته شور و شوق از طرفداران فوتبال در سراسر جهان است.

“بدون که توانایی به راحتی به همه چیز به شدت از مسابقات پایین تر خواهد بود” کیه Howle ارشد ورزش دانشمند در منجنیق می گوید مستقل. “همانطور که می بینید در شروع فصل همه چیز انتخاب و دریافت بیشتر اتشی هنگامی که آنها مشغول به کار راه خود را به فصل و ساخته شده است که مطابقت و تناسب اندام. آن است که رفتن به جالب دیدن چگونه بازیکنان بازیکنان خود را مطابقت مناسب که در اوایل.

“به طور کلی من می خواهم بگویم آن طول می کشد تا پنج یا شش هفته به یک فصل قبل از ما واقعا دیدن بازیکنان در مسابقه تناسب اندام زیرا شما نمی توانید تکرار مطابقت شدت در آموزش است. تنها به یک اندازه به خصوص با خطر از نقاط روی خط با کیفیت از مخالفان و معمولا جمعیت رانندگی بازیکن فعالیت است. تلاش برای ساخت است که مطابقت و تناسب اندام به بازیکنان در یک زمان کاهش می یابد قاب می شود حتی سخت تر است.”


اما آهسته تر از بازی های با کیفیت پایین تر هستند حداقل از Howle نگرانی. برای او و دیگران بی شماری وجود دارد که بیم و هراس بیش از چگونه بازیکنان را به مقابله با پرتاب به آشفته برنامه با کمتر-از-بهینه سازی ،

در طول تحقیقات ثابت تراکم و اثر آن در بهبود و آسیب در فوتبال حرفه ای Howle یافت که در آنچه که او از نظر “حاد متراکم دوره” – مسابقات متعدد با کمتر از چهار روز بهبود بین آنها – بازیکنان بودند بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به دریافت مجروح با احتمال افزایش پایدار متوسط و آسیب های شدید مانند عضله اشک.

به عنوان Howle امتیاز خود آن را حس می کند: بازی کردن بیشتر بازی ها را افزایش می دهد احتمال گرفتن صدمه دیده است. اما خستگی در بازیکنان است که به خصوص قابل توجه به آنچه که با توجه به خواسته آنها.

“به طور سنتی زمانی که شما بازی یک بازی در یک هفته وجود دارد کاهش می یابد بازیابی برای 48 ساعت پس از. 72 ساعت, بازیکنان باید به طور کلی بازگشت به قبل از مسابقه سطوح بازیابی.

“اما زمانی که ما می بینیم بازیکنان رقابت در دو بازی در هفته که زمان گسترش. در بسیاری از موارد ما در بر داشت که بازیکنان به در نظر گرفتن زمانی که چهار سال برای بازیابی موثر است.”

همراه با ناکافی تهیه Howle معتقد است که این می تواند یک ضرب تاثیری در وقوع و میزان آسیب دیدگی است. “این تقریبا طوفان کامل” او می گوید. “و تیم را از آن آگاه هستند”.

“اگر شما کوتاه کوتاه قبل از فصل منجر به انباشته دوره به طور موثر رک و بی پرده و شما در حال انجام همه چیز درست پس از آن صدمات در حال رفتن به آمده است.”

این است که چرا به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان خود را به بهترین استفاده را از وقت خود را در خانه تیم به دنبال در چگونه آنها می توانند خود را مدیریت جوخه و تمرکز در درجه اول در بازیابی بین مسابقات. که دوباره نیاز به اختلاط داده: به دنبال که در آن مته را بیشتر موثر خواهد بود در تیک تاک بیش از بدون کاهش ذخایر انرژی. Beasting بازیکنان بین دور به عنوان معمولا شده است ،

در واقع یک استراحت در بازی به معنای نیاز به شکستن و دور از عقل متعارف. از این بی سابقه بار خواهد آمد آموخته های جدید و روش ها.

فوتبال بازگشت در این شیوه ارائه آنها را با اطلاعات منحصر به فرد در چه بازیکنان مقابله با تراکم برنامه از حالت ایستاده شروع و یا تاثیر بر عملکرد در هنگام بازی در پشت درهای بسته. یک سری از hypotheticals آمدن به زندگی است که می تواند چالش ما چگونه فکر می کنم در مورد بازی.

برای هم بودن حداقل فوتبال به عنوان ما آن را می دانم در حال تغییر است – و دانشمندان مانند Howle می دانم که بهتر از بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>