لیگ برتر طول می کشد یک گام به سوی آن بازگشت با تماس مجاز در شیوه های

لیگ برتر تا به حال 92 مسابقات به بازی زمانی که بازی متوقف شد مارس 13. بر خلاف آلمان که در آن بازی ها را از سر در خالی استادیوم و در اسپانیا است که دریافت کرده است موافقت دولت برای از سرگیری بازی در اوایل ماه ژوئن در انگلستان بالا پرواز لیگ فوتبال در دنیا — پر سود — هنوز اعلام زمانی که بازی را شروع دوباره.

روز چهارشنبه اعلام کرد که دیده می شود به عنوان یک نشانه آن است که این لیگ در نهایت پایان آن فصل بدون طرفداران در می ایستد با یک شیر تغلیظ شده برنامه شامل بازی های گسترش بیش از چندین روز از این هفته به امید پایان فصل در ماه اوت. با توجه به گزارش باشگاه های لیگ برتر خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد پخش برنامه در یک نشست پنج شنبه.

مقامات لیگ هنوز باید تصمیم بگیرد که آیا به جلو حرکت کند با سالانه روند سقوط که در پایین سه تیم در جدول رده بندی فرستاده شده به دوم-بخش قهرمانی. برخی از بازیکنان و مسئولان این تیم باید گفت که این ایده از سقوط پس از یک مخدوش فصل عادلانه نخواهد بود.

“من نه به نفع لیگ برتر بازگشت, به یک معنا نیست که هر کس راحت با آن” واتفورد پشتیبان گیری دروازه بان Heurelho گومز آسوشیتدپرس گفت. “من باور دارم که ویروس نیست برای رفتن از یک روز به دیگری. بدیهی است که ما امیدواریم آن را ندارد اما مشکل باقی خواهد ماند تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.”

واتفورد نشسته در محل 17 یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط و اورلئانز مدافع Adrian Mariappa یکی از دو لیگ برتر بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus در آخرین دور از تست. هارون Ramsdale یک دروازه بان برای 18-محل Bournemouth, است دیگر.

“برخی از بازیکنان نیاز به زمان بیشتری است و می تواند یک نقطه ضعف به برخی کوچکتر باشگاه به عنوان آنها نمی باید بیش از حد بسیاری از جایگزین” Gomes گفت. “ما باید تنها بازگشت وقتی که همه سرد است در مورد آن و ما زمان بیشتری برای آموزش و تطبیق.”

در لیگ برتر نیز باید تصمیم بگیرد که آیا به برگزاری آن باقی مانده بازی در خنثی سایت های دیگر از ایده های پایین جدول تیم تلقی ناعادلانه به چشم انداز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im