لیگ برتر به پشتیبانی از درجه اعتبار ساقط فصل رشد می کند اما حقوقی مین در انتظار اگر EFL قطع شناور

به عنوان لیگ برتر مقامات pored بیش از اسناد و مدارک که coronavirus بحران برای اولین بار شروع به پخش, ساده, اما, واقعیت تلخ آشکار شد: کاملا وجود دارد هیچ ارائه یک وضعیت شبیه به این. آن را هرگز در نظر گرفته است که فوتبال فقط می تواند متوقف شود.

که خلاء را آغاز کرده است تا شدید بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود بعد با همه شیوه ای از راه حل ها تشویق می شوند اما یکی از شدید تر پیشنهادات برداشت تا حرکت در چند روز گذشته.

که به از درجه اعتبار ساقط فصل.

آن را یک ایده است که دو باشگاه رندانه حمایت در این شب لیگ برتر شد و در نهایت به تعویق افتاد و در 12 اسفند با وستهام را Karren بردی و سپس آشکار حمایت در یک ستون روزنامه که روز شنبه. واکنش به که دیدم این پیشنهاد را به طور موقت کنار گذاشته اما مداوم و عدم اطمینان است دیده می شود برخی از آمار و ارقام به آن آمده است. حداقل چهار باشگاه در حال حاضر به نفع آن با هری کین سپس با اضافه کردن خود را پشتیبان گیری در روز یکشنبه. آمار و ارقام مانند کین صحبت کردن او در پرورش احساس حرکت در پشت آن می تواند به رشد به خصوص دیگر به تعویق می رود و بدون هر گونه راه حل است.

اما می کند که در واقع به معنای ادرار کردن فصل است و حتی ممکن است ؟ چه فنی و شایستگی به این ایده است ؟ چه آن را در واقع به دنبال دارد و چه آن چیست ؟

به این معنی که دقیقا چه کلمه ای می کند: باطل. این 2019-20 فصل خواهد بود حذف. “آن را نمی خواهد اتفاق افتاده اند” یک شکل مرکزی درگیر در بحث گفت: مستقل. که به معنای “2020-21” فصل – که تقریبا قطعی می شود تا حد زیادی کوتاه بدون توجه به آنچه که واقعا فقط 2019-20 فصل دوباره ساخت کل سرمایه گذاری تا حدودی مسخره زمانی که هشت ماه از آن را در حال حاضر انجام شده است. همه از نتایج و سوابق آن دوره خواهد بود در ضمن از بین برود و این تعجب می کنم که آیا کین که همان احساس اگر او گفته شد تمام اهداف خود نمی شمارم.

اکثر pressingly گرچه پخش خواهد قانونی و قراردادی حق تقاضای برگشت پول. این است که منبع بسیار نگرانی واقعی است که باشگاه های لیگ برتر خواهد جمعی از دست بدهند تا به £1.2 میلیارد دلار اگر فصل است باطل.

این است که چرا اکثریت قریب به اتفاق از باشگاه مصمم هستند – برخی منابع می گویند “از جان گذشته” – برای تکمیل مبارزات انتخاباتی.

تمام زمان بالا-نصف تیم که در کمپ حتی اگر برخی از حامیان آنها هستند. که در خود لمس عمیق تر پیچیدگی این مشکل است.

برای همه ثابت در لیورپول “خود عنوان” مناظره واقعی پایین تر است پایین جدول. وجود بزرگترین دروغ استدلال در برابر دفع ادرار فصل به دلیل از بسیاری از عوارض آن می شود.

“این واقعا می تواند بدتر از همه راه حل های” یک منبع می گوید. “اگر آن را به آن هیچ کس در ذهن حق خود را رای در برابر لیورپول که در لیگ اما پایین خواهد بود ، آن واقع می شود بیشتر قابل توجیه از درجه اعتبار ساقط فصل در بالا نسبت به پایین.”

این نیز که در آن پتانسیل سیاسی. چهار پایین-نیمی باشگاه گفت: به نفع دفع ادرار نجومی زیرا آنها احساس می کنید که پول تضمین شده از ماندن در لیگ برتر برای انتخاباتی دیگر خواهد بود بیشتر از هر پول آنها را به بازگشت به پخش.

این چیزی است که کل بحث را واقعا پایین آمده است: آنچه در باشگاه خواهد بود قادر به دفعات مشاهده شده تا به. آن است که واقعا در مورد سخت مبالغ است. پول خواهد بود که عامل تعیین کننده در همه جا.

بیشتری وجود دارد استدلال به از درجه اعتبار ساقط لیگ برتر در بالای جدول (گتی)

از این رو هر چه در مورد هر گونه نگرانی های عاطفی مبتنی بر رقابت از کسانی که در خارج از بازی اکثر باشگاه ها می خواهم را امتحان کنید و کامل فصل – در هر زمان است.

در صورتی که برای تغییر وجود دارد این موضوع است که یک رای در میان 20 باشگاه برتر به تنهایی به اندازه کافی نخواهد بود.

مقررات و موافقت نامه تعیین می کند که در لیگ برتر نمی تواند به طور یک جانبه از درجه اعتبار ساقط فصل بدون توافق فدراسیون فوتبال و فوتبال انگلیسی لیگ. به همان دلایل بالا تقسیم نمی توانید درست تصمیم بگیرید تا دوباره تراز سقوط پس از آن یکی بالا یکی پایین به جای سه تا سه تا پایین.

و EFL موضع صریح است: آنها مصمم هستند تا پایان فصل بدون توجه به زمانی که ممکن است. که به انگیزه بسیار بیشتری نسبت به هر یک از لیگ برتر را دلیل. این مراکز در اطراف بقای تراشه ها جای دادند از باشگاه است. وجود دارد در حال انتظار میرود که تا 45 باشگاه می تواند بیرون رفتن از کسب و کار.

به این ترتیب EFL موقعیت نخواهد بود و است که به طور موثر قفل لیگ برتر در. آن وجود دارد که در آن پتانسیل واقعی برای چالش های قانونی بوجود می آیند. منابع مختلف می گویند که ارتقاء-تعقیب باشگاه را یک بحث قانونی و مشروع است که آنها را دچار فوق العاده از دست دادن اگر در لیگ برتر تلاش می کند به از درجه اعتبار ساقط فصل و فقط راه اندازی مجدد از تابستان 2019. انتظار آنها خواهد بود “بسیار تهاجمی”.

بسیاری از کسانی که در برابر دفع ادرار فصل باید ضمن افزایش قابل فهم موضوع ورزشی یکپارچگی اما می رود که حتی بزرگتر. وجود دارد مهم موضوع اعتماد عمومی در این رقابت است.

اگر یک لیگ است باطل و بازی به طور موثر می گوید بازی های خاصی مهم نیست به این معنی که هیچ نتیجه همیشه می توانید بر روی تکیه. قرارداد با حامیان باید شکسته شده است. که می تواند به مراتب عمیق تر پیامدهای بیش از هر چیز دیگری است. و آن است که همه بیشتر از فشار دادن با توجه به غیر قابل اجتناب است که 2020-21 باید کوتاه و به تعویق افتاد در برخی از نقطه و سهولت بیشتر کار در اطراف این دانش است که باعث می شود آن را حتی بیشتر بی معنی را امتحان کنید و با عجله تصمیم گیری در این فصل است.

عجله آن البته بیشتر مشکل در تمام این. بسیاری از چهره های کلیدی ناراحت کننده با ماهیت این بحث در زمانی که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند و منحنی باقی مانده است و شیب دار است.

“ما نباید پخش نارضایتی در مورد پایان فصل ما در حال حاضر” یک منبع می گوید. “زمان برای بحث در این است که در یک ماه یا بیشتر. وجود دارد هیچ نقطه گمانه زنی. آن را خیلی زود به بگویید. فوتبال فقط نیاز به صبر کنید.”

یوفا تصمیم به استراحت خود و موقعیت خود را در پایان فصل تنها تقویت این دیدگاه است. وجود ندارد همان فشار است.

آن را فقط صبر نمی تواند به طور نامحدود ، اگر ورزشی یکپارچگی بدیهی است که عادلانه و منطقی برای امتناع از درجه اعتبار ساقط فصل آن را به همین ترتیب به هر گونه گسترش شکاف در بازی. در صورتی که گسترش شش ماه گذشته می توانید آن را واقعا بود نسبتا در نظر گرفته شده همان فصل ؟ خواهد تیم حتی بود ؟

لیگ برتر بعید است اجازه دهید به یک سناریوی مشابه بوجود می آیند دوباره (گتی)

این است که برخی احساس می کنید این وضعیت می تواند تغییر و حرکت به عقب می رود پشت این ایده. این که چرا هنوز هم زندگی می کنند امکان حتی اگر یک کنترل از راه دور یک.

که اگر آن را کشته و قبل از آن. لیگ برتر هستند و با توجه به یکی دیگر از تماس این هفته و یک انتظار وجود دارد که آنها سعی خواهد کرد و سرکوب ایده یک بار و برای همه است.

“اما شما نمی توانید هر چیزی قاعده و یا در حال حاضر. همه شما می توانید می گویند که وضعیت کنونی واقعا بی سابقه است.”

این بدان معناست که تنها یک چیز در همه این قطعی است: لیگ برتر خواهد ساخت چنین مقررات در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im