لیگ برتر سهامداران تایید حرکت پنج شنبه با منچستر سیتی در مقابل آرسنال و استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد برای اولین بار در برنامه. پس از آن بازی همه تیم ها را بازی کرده اند 29 مسابقات و برنامه های باقی مانده 90 بازی از سر گرفته خواهد آخر هفته از ماه ژوئن 20. این طرح خواستار وسایل تکمیل شود Aug. 1 با جام حذفی نهایی Aug. 8.

آن است که روشن نیست که در آن بازی برگزار خواهد شد. اگر چه پلیس مورد علاقه خنثی سایت ها برای جلوگیری از طرفداران از ازدحام در خارج از استادیوم 20 باشگاه لیگ برتر را به مخالفت با این ایده.

“من فکر می کنم که قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق مردم احترام چه باشگاه فوتبال می گوید آنها را به انجام,” استیو Rotheram شهردار لیورپول منطقه آسوشیتدپرس گفت. “اگر آن گفت:” نمی آیند به آنفیلد و جمع,’ سپس آنها نمی خواهد انجام دهد.”

لیورپول 25 امتیاز منچستر سیتی با نه بازی باقی مانده آماده است به ادعای خود برای اولین بار لیگ برتر عنوان در 30 سال.

تست باقی خواهد ماند یک جزء کلیدی به عنوان لیگ برتر فصل رزومه. بازیکنان و کارکنان ادامه خواهد داد به آزمایش دو بار در هفته و هر کسی که تست مثبت مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای هفت روز.

باشگاه به اتفاق آرا رای دادند روز شنبه برای از سرگیری تماس های آموزشی پس از شروع تماس با سی آموزش در هفته گذشته. در این فاز از پروژه “راه اندازی مجدد” بازیکنان “قطار به عنوان یک گروه و در تعامل با مقابله در حالی که به حداقل رساندن غیر ضروری تماس” لیگ گفت.

تا روز چهارشنبه, بازیکنان شده بود و آموزش در گروه های کوچک در حالی که اجتناب از تماس با طی هفته گذشته و بازیکنان و مربیان و تیم کارکنان در حال آزمایش برای coronavirus دو بار در هفته. از 1,744 آزمون اداره در دور دوم تست هشت نفر تست مثبت برای ویروس. روز چهارشنبه لیگ اعلام کرد که چهار نفر از سه باشگاه های آزمایش مثبت از 1,008 آزمون اداره در دور سوم.

“من نمی بینم بازیکنان تناسب اندام بودن یک نگرانی است. من آنها را نمی بینید نیاز به چهار یا پنج هفته. حتی زمانی که آنها تا به حال شش هفته برای پیش فصل در عرض 10 روز از رفتن آنها می خواهم به بازی دوباره در پیش فصل,” او گفت:.

“آنها نمی تواند 100 درصد مناسب اما این بازی uncharted بار. من انتظار نیست که بازیکنان به طور کاملا کامل است. من احساس می کنم دو تا سه هفته است در مورد حق دریافت آنها را به بازی دوباره. ما به طور مداوم گفت: در طول فصل که بازیکنان overworked, بازی بیش از حد بسیاری از مسابقات. آنچه ما نمی تواند یک وضعیت که در آن بازیکن باید تا به حال هشت هفته استراحت و سپس می گویند که آنها نیاز به شش هفته آموزش برای بازگشت به تناسب اندام است. که احساس نمی شود.”

سری A متوقف شده است از مارس 9 ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه coronavirus. لیگ در ابتدا امیدوار است این فصل می تواند رزومه یک هفته قبل است. ورزش وزیر وینچنتزو Spadafora اعلام کرد در لیگ برنامه ریزی برای بازگشت به بازی شنبه.

“در حال حاضر ایتالیا شروع دوباره و درست است که فوتبال دوباره شروع می شود بیش از حد” Spadafora گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. “اگر منحنی تغییرات و لیگ باید متوقف شود دوباره فوتبال ایتالیا فدراسیون به من اطمینان داد که وجود یک طرح B — آف — و همچنین یک برنامه C — ترک جدول رده بندی به عنوان آنها هستند.”

Spadafora گفت: یک احتمال وجود دارد که Coppa ایتالیا نیمه نهایی و نهایی می توان ژوئن 13 و 17 ژوئن. اول از مرحله نیمه نهایی شد و قبل از بازی این مستند در سراسر کشور آغاز شد.

یوونتوس نشسته در بالای جدول لیگ با 63 امتیاز به دقت جلوتر از مکان دوم لاتزیو (62). هر دو باشگاه باید 12 مسابقات چپ به بازی. اینتر میلان سوم با 54 امتیاز است اما در 13 بازی باقی مانده است.

اگر یک بازیکن یا عضو هیات تست مثبت برای coronavirus کل گروه باید قرنطینه برای 14 روز. برای سری آ به راه اندازی مجدد تعداد آزمایشات مورد نیاز در سراسر لیگ “نباید تحت تاثیر قرار به طور کلی نیازهای همه شهروندان ایتالیایی,” Spadafora گفت: با توجه به ESPN.

در آلمان, بازی, باید از سر در خالی استادیوم و اسپانیا موافقت دولت برای از سرگیری بازی در اوایل ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات