لیگ برتر اخبار – زنده: باشگاه دیدار به تایید بازگشت تاریخ با ادرار نجومی ‘جدول’, بازیکنان مجموعه به توافق کاهش پرداخت به عنوان Neymar اهدا دستمزد

یک لیگ برتر جلسه تنظیم شده است برای روز جمعه با تمام 20 باشگاه با توجه به تاریخ از طریق تماس تصویری.

انتظار این است که بازگشت از بالا پرواز فوتبال به زبان انگلیسی خواهد بود به عقب رانده و از 30 آوریل تا تاریخ بعد.

مستقل گفته شده است که آمار و ارقام در برخی از باشگاه ها در حال حاضر می خواهید وضوح بیشتر در زمانی که آنها بازگشت هر دو به دلیل فشارهای مالی و بنابراین فوتبال کارکنان می تواند شروع جسمی آماده سازی بازیکنان. برخی از فشار خواهد شد سخت تر و خرما در روز جمعه جلسه میان رشد خلق و خوی تحریک در بازی در حال حاضر. دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

برخی اخبار مثبت در حالی که ما پیش بینی یک اطلاعیه از PFA در لیگ برتر بازیکن دستمزد و باقی مانده از فصل وسایل:

بوروسیا دورتموند از افتتاح یک مرکز درمانی برای coronavirus در ورزشگاه.

این زیر بازیکنان خود را’ به طور داوطلبانه تصمیم به چشم پوشی از حقوق و دستمزد برای محافظت از غیر بازی کردن کارکنان در باشگاه.

در کنار دیگر لیگ قهرمانان طرف از آلمان, دورتموند نیز اهدای خود را در تلویزیون پول باقی مانده از مبارزات انتخاباتی به دیگر بوندسلیگا 1 و 2 تیم است.

تایمز گزارش کرده است که جردن هندرسون است سازماندهی یک coronavirus بحران صندوق بیمه خدمات درمانی است که دیدن میلیون ها پوند اهدا کرد.

بارسلونا نیز تماس کاپیتان دیگر از تیم های لیگ برتر در طول این هفته را به اطلاع آنها از این ایده.

این طرح گفت: برای تاسیس شده اند قبل از اینکه وزیر بهداشت مت هنکاک به نام بر بالا پرواز فوتبالیست به “خود” در طول دیروز بحران دولت جلسه.

در اینجا بیشتر بر روی نیمار را اهدا:
 

تبلیغات

نیمار مخفیانه اهدا £770,000 به یونیسف و صندوق راه اندازی توسط برزیلی مشهور آن پدید آمده است.

پاریس سنت ژرمن به جلو خصوصی سهم نازل شد برزیل در تلویزیون نشان می دهد Fofocalizando.

پول را به سمت درمان Covid-19 بیماران و حمایت برای کسانی که نیاز به آن به عنوان مستندات رفت و برگشت جهان است.

شما می توانید به خواندن ملیسا کامل قطعه در اینجا:

در اینجا خود ما ملیسا ردی بر روی بازیکن دستمزد:

جولیان شوالیه محافظه کار MP بر “خلاء اخلاقی” فوتبالیست در عمل.

این مرد است که همواره در مخالفت با پرداخت بالاتر مزایای به کسانی که قادر به کار به دلیل ناتوانی یا بیماری و نفع برای کاهش در هزینه های مزایای رفاهی. او همچنین در صورتی که رای دادند در برابر افزایش مالیات ها در برابر بانک ها است و نویسنده راهنمایی در مورد چگونه به اجتناب از مالیات.

دیوید Lammy MP برای تاتنهام رفت و در دو پا بیش از حد خواستار آن را “جنایتکار که لیگ برتر فوتبال نمی رفت با سرعت بیشتری به کاهش دستمزد و deferrals.”

یکی فقط می توانید تصور کنید قدرت از اصطلاحات آنها نیاز به استفاده از زمانی که بررسی سیاست است. در ضمن این جای تعجب نیست همه روی فوتبالیست-هجوم ارابه موسیقی.

تبلیغات

مستقل می داند که در لیگ برتر جلسه شده است جریان برای ساعت در حال حاضر.

معلوم نیست که آیا این تیم هیچ کمکی به رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد چگونگی ادامه در بازیکن کاهش دستمزد و یا با باقی مانده از این فصل لیگ برتر.

این هفته بارسلونا و اتلتیکو مادرید, بازیکنان پذیرفته شده 70 درصد کاهش دستمزد برای محافظت از غیر بازی کردن کارکنان در هر دو لالیگا باشگاه است.

یوونتوس بازیکنان و سر مربی Maurizio Sarri نیز پذیرفته کاهش پرداخت با مدافع Giorgio Chiellini پیشرو مذاکرات است.

بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند در میان بوندسلیگا تیم به طور داوطلبانه صورت گرفته کاهش پرداخت.

سوال این هفته تمام شده است که آیا باشگاه های لیگ برتر را دنبال کت و شلوار و ممکن است ما می دانیم که پاسخ زیر را امروز تصویری نشست بین تمام 20 طرف.

برخی متصل به بحث باید به بخش خصوصی ابراز نا امیدی در طول زمان PFA در حال بدست گرفتن بیش از بازیکن دستمزد و احساس وجود دارد که برخی از چهره های درگیر “آن را دریافت نمی کند”.

بیانیه ای از PFA انتظار می رود که این شب است.

تبلیغات

تیاو مستقل نیز می داند که تخمین اولیه در این طرح این است که سعی کنید و دریافت نوعی از فوتبال در ماه ژوئن و در آن اذعان کرد که احتمالا ممکن نخواهد بود بدون در مقیاس گسترده ای تست.

چهره های خاص می خواهید وضوح بیشتر به دلیل امکان پخش قرارداد شکسته شدن و چشم انداز از لیگ برتر در مجموع از دست دادن £1.2 میلیارد دلار است.

مستقل می داند که اکثر باشگاه های لیگ برتر – به 16 در آخرین شمارش – مصر هستند که 2019/20 فصل باید در پایان هر زمانی که که است.

احساس قبل از جلسه امروز این بود که وجود دارد خواهد بود یک حرکت به این موقعیت سخت و کشتن ایده دفع ادرار کمپین برای خوب است.

“ما در پیدا کردن زمان coronavirus وضعیت بسیار مربوط و فکر می کنم برای تکمیل بقیه فصل در پشت درهای بسته است بی ربط” AZ آلکمار مدیر فنی رابرت Eenhoorn گفت: رسانه های هلندی.

“به علاوه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چگونگی شیوع ویروس خود ادامه خواهد داد به منظور توسعه” â او اضافه شده است.

“ما می توانیم پیدا کردن هر دلیل موجه به راه اندازی مجدد فصل” PSV مدیر فنی تون Gerbrands گفت.

تبلیغات

در ضمن در هلند نیز وجود داشته اند تماس به قراضه فصل.

دو پیشرو هلندی باشگاه پیوست قهرمانان اروپا آژاکس در درخواست لغو بقیه از مبارزات انتخاباتی.

AZ آلکمار که پیشرو در این رده بندی با Ajax زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و PSV آیندهوون قهرمان لیگ در سال 2018 و نایب فصل گذشته اضافه شده صدای خود را به یک تماس ساخته شده توسط Ajax مدیر فنی مارک اورمارس.

یک یادآوری است که باشگاه بروژ بلژیک اعلام شد قهرمانان دیروز به عنوان باقی مانده از فصل خود شد اوراق با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

تصمیم گیری در اطراف سقوط اروپایی و مکان تا به حال ساخته شده است.

چنین تماس نمی رود از امروز لیگ برتر جلسه…

آینه را گزارش کرده اند که هری مگوایر به نام او در منچستر یونایتد تیمی برای اهدای 30 درصد از حقوق خود را برای کمک به منچستر بیمارستان ها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

در اینجا گزیده ای از ملیسا قطعه در دفاع از لیگ برتر بازیکنان:

مارکوس Rashford 22 است و زمانی که در مدارس این کشور تعطیل شد, او همکاری با موسسه خیریه FareShare به طوری که کودکان در منچستر یونایتد هنوز هم می تواند دست آوردن دسترسی به مواد غذایی رایگان. اندی رابرتسون منظم حامی foodbanks در لیورپول عمده donation – ناشناس – برای کمک به نگه داشتن شش نفر از آنها در گلاسکو و مناطق اطراف آن رفتن. Wilfried Zaha ارائه شده استفاده رایگان از 50 خواص به کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال مبارزه با شیوع کروناویروس در مرکز لندن بيمارستان.

این لیست می تواند برای یک عصر و هنوز درست عکس آنچه که بازیکنان انجام شده است برای جوامع آنها مطرح شد و در حال حاضر در کار با توجه به سکوت بسیاری از آنها درخواست خود را برای اعمال محبت.

فوتبالیست نیز بالاترین مشمول مالیات افراد در انگلستان است. ارنست و یانگ گزارش داد که برای فصل 2016-17 آنها کمک کرده £1.1 میلیارد دلار در مالیات بر درآمد. این است که در یک کشور که داشت بزرگترین توانمند از مالیات شرکت ها, dodging در تحقیقات بین المللی در سال گذشته است. مقدار است که funnelled دور سالانه بیش از سه برابر بودجه بیمه خدمات درمانی.

در اینجا این است که ما ارشد فوتبال, خبرنگار, ملیسا ردی در دفاع از بازیکنان هنوز مصرف کاهش پرداخت:
 

کریستال پالاس جناح آندروس تاونسند اتحاد پیوست گری نویل در ضربه زدن به در وزیر بهداشت مت Hancock برای نظرات خود را در لیگ برتر بازیکنان نیست و در عین حال در نظر گرفتن کاهش پرداخت.

صحبت کردن در Talksport, تاونسند گفت: “فوتبال در تلاش است برای انجام بسیاری از خوب است. از خواب بیدار دیروز و دیدن فوتبالیست بودن رنگ به عنوان خائنانی بود یک بیت از تعجب به صداقت.

“من هرگز افتخار بیشتر به یک فوتبالیست. از آنجا که این بحران آغاز شده است که بازیکنان و باشگاه ها انجام داده اند در جامعه. در کاخ ما کمک کردن بی خانمان اهدا به سازمان های خیریه محلی.”

تبلیغات

West Ham تنظیم شد میزبان چلسی در روز یکشنبه قبل از اینکه مرد در شهرستان برخورد در برابر لیورپول.

شنبه شب بازی را دیده اند لستر سفر به اورتون.
 

در اینجا نگاهی به این بازی ها بودند که با توجه به فردا برگزار می شود اما به جای لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس:

Aston Villa v گرگ
Arsenal v نوریچ
بورنموث v Newcastle
برایتون v Man United
کریستال پالاس v Burnley
واتفورد در مقابل ساوتهمپتون
شفیلد یونایتد مقابل تاتنهام

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.

در روز پنج شنبه بلژیک لیگ برتر لغو مانده از فصل خود را با باشگاه بروژ اعطا عنوان.

بروخه تا به حال 15-نقطه منجر شود پیش از پایان فصل بازی آف. تصمیم گیری تا به حال ساخته شده و درباره سقوط اماکن و نقاط اروپا.

در حال حاضر هلندی بالا پرواز نیز در مواجهه با فشار از تیم های که می خواهید در مبارزات انتخاباتی به گیریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im