لیگ برتر پزشکان نگران بیش نجومی راه اندازی مجدد طرح نظرسنجی جدید نشان می دهد

نزدیک به نیمی از لیگ برتر پزشکی پزشکان و تقریبا 70 درصد از کسانی که در EFL احساس نمی شده اند به اندازه کافی مشورت با مقامات فوتبال در مورد بازگشت از مسابقات در میان Covid-19 بحران – با توجه به بررسی انجام شده توسط پزشکی فوتبال و عملکرد انجمن [FMPA].

بدن شده اند به طور منظم در مشورت با اعضای خود – که شامل همه پزشکان در فوتبال از پزشکان به physios به دانشمندان ورزشی – و اشاره کرده بود یک سری از نگرانی هایی است که تا به حال قرار داده شده است آنها را در طول گفت و گو بیش از بازگشت از رقابت.

آن را از که آنها با انجام یک نظرسنجی از اعضای خود را که فرستاده شد روز چهار شنبه پرسیدن که آیا آنها احساس آنها شده بود به اندازه کافی مشورت و اینکه آیا آنها به طور کامل درک نقش خود مسئولیت و مسئولیت بالقوه در ارتباط با بازگشت به آموزش.

نتایج نشان داد تعداد قابل توجهی احساس نمی شده اند به طور کامل و به طور موثر مشورت در اطراف مسائل پزشکی مربوط به بازگشت به آموزش. تقریبا 50 ٪ از پاسخ دهندگان در PL و 68% در EFL در همین حال گزارش شده است که آنها را به طور کامل درک نقش خود مسئولیت و مسئولیت بالقوه در ارتباط با بازگشت به آموزش.

اولیه مسائل مطرح شده حول حرفه ای جبران خسارت و قصور پزشکی بیمه فقیر و ارتباطات قرار می گیرد تحت فشار مطابقت با بسیاری از سوالات باقی مانده پاسخ داده نشده.

در حالی که لیگ برتر مدیر فوتبال ریچارد Garlick گفت: بیمه شدند “محتوا” با مسئولیت مسائل مربوط به بازگشت یک منبع گفت: نگرانی اصلی با FMPA اعضای این است که آیا آنها پوشش داده شده با شیوه های است که ممکن است خارج از خود بزداید.

FMPA مدیر عامل شرکت Eamonn ماهی قزل آلا گفت: “روشن است که اعضا احساس نمی شده اند به طور موثر ارتباط برقرار کردن با. این نیز مایه تاسف است که FMPA بود و نمی خواست به مشورت اعضای آن در کنار لیگ مدیران انجمن و حرفه ای فوتبالیست انجمن در طول این فرایند است.

“من معتقدم که این با ارسال پیام اشتباه به اعضای ما و ضمنی ناخواسته یا نه که دیدگاه های خود بودند ، به عنوان کارکنان خط مقدم که در حال اجرای این استراتژی جمعی خود را views باید شنیده شده است. من هم باید اضافه کنم که به عنوان هنوز FMPA دریافت کرده است و نه یک کپی از پزشکی پروتکل از PL یا EFL”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>