لیگ برتر بحث جدا اردوگاه برای میزبانی بازی های باقی مانده میان coronavirus همه گیر

لیگ برتر را توسعه داده است برنامه ای برای باشگاه بازی تلویزیونی بازی جدا شده در “جام جهانی به سبک” اردوگاه در میدلندز و لندن در طول ماه های ژوئن و ژوئیه به منظور امتحان و پایان 2019/20 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فوتبال مقامات شده در بحث در مورد ایده های بیش از آخر هفته با بازی “پشت درهای بسته” هنوز هم دیده می شود به عنوان likeliest راه حل, اما این ایده از اردوگاه جدا شده است یک باشگاه در حفظ و بازگشت به. آن را به دست آورده افزایش کشش در چند روز گذشته.

بزرگ پخش قرارداد و دیگر نگرانی های مالی را به افزایش فشار بر باشگاه برای تکمیل فصل اما یک مزیت قابل توجهی به این ایده است که این امر می تواند یک “تلویزیون مگا رویداد”. مستقل گفته شده است که طرح های کشیده شده به televise تمام باقی مانده 92 منطبق با تعداد انگشت شماری در هر روز در طول ماه های تابستان است.

آن است که این جنبه ای است که کشیده شده افزایش یافته و دولت حمایت, بیش از حد, به عنوان آنها می خواهم این ایده از جمعیت را مجذوب در ورزش ملی به خصوص در صورتی که مستند اقدامات سخت تر و یا توسعه یافته است.

به منظور تکمیل طرح ها و کارکنان خود خواهد بود محدود به هتل جداگانه و دور از خانواده خود را فقط در یک تورنمنت بین المللی – البته با تست کامل و قرنطینه شرایط. هدف این است که برای کاهش خطر ابتلا Covid-19 به عنوان حتی یک مورد می تواند از خط خارج کل طرح.

است که چرا این ایده است که برای بازی ها را در ماه های ژوئن و ژوئیه هنگامی که یک مقدار دقیق تر تست سیستم است که به احتمال زیاد در محل و منحنی است امیدوارم پهن شده است.

که آن را بسیار آسان تر برای برنامه ریزی, اما این ایده هنوز هم مملو از مشکلات لجستیکی است.

آن است که نه تنها باشگاه است که باید محدود به قرنطینه بازها بلکه همه مقامات فیلمبرداران و خارج پخش خدمه است.

نیز وجود دارد باقی می ماند مسئله اخلاقی داشتن مقامات پزشکی در آنچه در نهایت “غیر ضروری را رویدادهای” را نه به ذکر است بالقوه بیمارستان بازدیدکننده داشته است.

“که در آن یک بازیکن می کند که خود را متقاطع یا معافیت پای او پس از رفتن او stretchered ؟” یک منبع ضروری برای برنامه خواسته است. “بیمارستان ها را بسیار بزرگتر و نگرانی است. لیگ برتر را تقریبا باید به یک بیمارستان خصوصی مسدود شده است.”

این به این دلیل است که در تابستان دیده می شود که بسیار بیشتر دوام ممکن است از هر دو لحاظ لجستیکی و سیاسی است. این دیدگاه خوش بینانه است که منحنی را پهن اما نیز وجود داشته باشد قابل توجهی پشتوانه سیاسی پشت این طرح است.

یک رویداد فرهنگی به عنوان بزرگ به عنوان لیگ برتر بازگشت دیده می شود به عنوان یک گام بزرگ در بازگشت به حالت عادی و همچنین به عنوان یک تقویت روانی به ملت. نیز وجود دارد که رقابت را در گرفتن اقتصاد در حال حرکت به خصوص با توجه به اندازه تلویزیون رویداد بازی خواهد بود رانندگی صنایع از تبلیغات به قمار.

خلق و خوی در میان بازیکنان بیشتر و بیشتر ثابت در اطراف پايان فصل اگر آن را می تواند انجام شود در پشت درهای بسته.

با توجه به اینکه سالن این طرح تقریبا به طور قطع دیدن وسایل در میدلندز و شاید لندن, اما ممکن است که آموزش-زمین رزین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای استادیوم. پارک سنت جورج آمده است تا در بحث اما در حال حاضر با تخفیف.

احساس این است که “همه چیز را در جدول به منظور دریافت بازی های انجام شده”. این “جام جهانی” پایه ایده مطرح شده بود که در لیگ برتر ابتدا به تعویق افتاد و در آغاز ماه مارس است اما یکی است که باشگاه ها باید نگه داشته به آینده را به, شده است و با توجه بیشتر شکل در چند روز گذشته.

آن است که به طور کلی پذیرفته شده است که هیچ چیز را دریافت کردن زمین تا زمانی که آزمایش گسترده تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>