پیش بینی پنج معاملات برای سال جاری پیش نویس NFL

اما تعجب نکنید اگر یک فیلم یا دو طول می کشد محل در اوایل دور. این احتمال وجود دارد که چندین GMs در حال حاضر شده است در لمس در مورد معاملات بالقوه اگر این پیش نویس می رود یک راه خاص است.

در اینجا پنج پیش نویس معاملات آن را حس برای هر دو تیم:

شارژر تجارت برای QB

لس آنجلس شارژر کنید: شماره 3 انتخاب کنید

Detroit Lions کنید: شماره 6, شماره 37 (دور دوم) و شماره 112 (دور چهارم)

این است که یک تجارت تا پیش نویس توا Tagovailoa. این تجارت تا پیش نویس جاستین هربرت.

یک احساس وجود دارد در میان بسیاری از در NFL که شارژر مدیر کل تام Telesco ترجیح می هربرت به Tagovailoa. که تا حد زیادی بر اساس Telesco پیش نویس تاریخچه ترجیح می دهند چشم انداز که صدمه تاریخ در کالج — و Tagovailoa که گفته شده است که به طور کامل بهبود از جدی هیپ موضوع رنج می برد و در ماه نوامبر تا به حال چندین آسیب در آلاباما.

Telesco نیز سابقه که بیشتر مایل به تجارت از پایین. این شارژر می تواند در حفظ و ششم انتخاب و هنوز هربرت بزرگ, ورزشی رهگذر از اورگان, اما آنها ممکن است بخواهید به قمار که میامی دلفین ها را نمی خواهد هربرت بیش از Tagovailoa.

من هنوز هم شک نیست که جو نقب زدن, Tagovailoa و هربرت خواهد شد در شش ماهه اول میدارد اما اصلا تخفیف شانس که شارژر به جای دلفین ها حرکت می کند. پس از اجازه دادن به فیلیپ رودخانه پیاده روی آن را حیاتی است که شارژر دریافت کارفرمایی انتخاب کنند.

از شیر از نظر مدیر کل باب کوین خواهد بود کاملا مایل به تجارت کردن. آنها هنوز هم ممکن است پیش نویس ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah ششم به طور کلی و یا آنها می تواند Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای یا Clemson linebacker اشعیا سیمونز.

میهن پرستان ارسال یک گارد به شیرها

Detroit Lions کنید: جو Thuney

میهن پرستان جدید انگلستان را دریافت کنید: شماره 67 انتخاب کنید (دور سوم)

شماره دیکته این تجارت است. این شیرها که از دست گارد گراهام گلاسکو به Denver Broncos در رایگان آژانس باید $29.6 میلیون در کلاه, اتاق با توجه به بازیکنان NFL انجمن. این پرستان تنها 1.1 میلیون دلار پس از قرار دادن حق رای دادن برچسب در Thuney در $14.8 میلیون.

دیگر از Thuney میهن پرستان تنها پنج بازیکن با درپوش حقوق اعداد بالاتر از $6.5 میلیون نفر است. ساخت یک تجارت می تواند آنها را وادار به قطع حق مقابله با مارکوس توپ. میهن پرستان را به جای دریافت یک در دور دوم انتخاب کنید اما شیرها’ انتخاب (شماره 35) ممکن است بیش از حد بالا برای آنها را به تسلیم.

همانطور که دیدیم در سال گذشته حق رای دادن برچسب و معاملات رایج است. لبه rushers متی Judon (Baltimore) و یانیک Ngakoue (جکسون) ایمنی آنتونی هریس (مینه سوتا) و دفاعی در مقابله با کریس جونز (کانزاس سیتی) می تواند در آنها درگیر این سال است.

Broncos حرکت می کند تا به صورت گسترده گیرنده

Denver Broncos کنید: شماره 10 را انتخاب کنید

Cleveland Browns کنید: No. 15, No. 83 (دور سوم) شماره 118 (دور چهارم)

Broncos اجرایی جان Elway شده است تهاجمی این offseason. وی افزود cornerback A. J. Bouye و دفاعی در مقابله با Jurrell کیسی در بورس برای سومین روز پیش نویس انتخاب کند. او امضا گلاسکو در علاوه بر این به در حال اجرا پشت Melvin Gordon و پایان نیک Vannett.

این خواهد بود یکی دیگر از حرکت جسورانه انجام شود تا اطمینان حاصل شود دنور می شود آن گیرنده گسترده ای از انتخاب میان پیش نویس نخبگان trio: آلاباما جری Jeudy اوکلاهما را CeeDee بره و آلاباما هنری Ruggs III. این Broncos امیدواریم که می تواند یک آبشار به شماره 15 اما نیویورک جتز (شماره 11), Las Vegas, اظهارات (شماره 12) و سان فرانسیسکو 49ers (شماره 13) نامزدها به پیش نویس یک wideout و اضافه کردن یک گیرنده به خط مخالف Courtland Sutton خواهد کمک به تکمیل یک offseason.

پلنگ تجارت برای cornerback

Jacksonville Jaguars کنید: شماره 14 را انتخاب کنید

Tampa Bay Buccaneers کنید: No. 20, No. 73 (دور سوم) شماره 157 (دور پنجم)

پس از انجام معاملات Bouye و Jalen رمزی و مقابله با Darqueze extreme networks سقوط از هم جدا پلنگ است از جان گذشته برای cornerback کمک کند. فلوریدا CJ هندرسون در نظر گرفته شده است پیش نویس دوم-بهترین cornerback اما او بعید است که آن را به گذشته Atlanta Falcons در شماره 16.

برای Bucs اضافه کرد میدارد مفید خواهد بود; آنها وارد پیش نویس تنها با هفت. و آنها هنوز هم می تواند تاثیر بازیکن در شماره 20.

غول بازگشت به دور اول

New York Giants کنید: شماره 31 انتخاب شماره 176 (دور پنجم)

San Francisco 49ers کنید: شماره 36 (دور دوم) شماره 110 (دور چهارم)

The 49ers ندارد میدارد در, دوم, سوم و یا چهارم دور به طوری که آنها خواهد شد به دنبال به حرکت به پایین چند بار برای اضافه کردن را انتخاب کند.

من فکر می کنم این غول را تصویب قهوه ای با شماره 4 انتخاب به نفع یک مانور بنابراین این حرکت به دور اول خواهد بود به هدف قرار دادن یک لبه حمله کننده مانند پن دولت Yetur ناخالص-Matos یا نوتردام را Julian Okwara یا دفاعی مقابله با (شاید TCU را راس Blacklock).

Seattle Seahawks خواهد همه چیز را پیچیده تر. مدیر جان اشنایدر احتمالا هم خواهد بود و در تجارت به پایین حالت به خصوص اگر او می تواند دوباره ثبت Jadeveon Clowney. سیاتل است که 27th, انتخاب کنید, ممکن است در نهایت در رقابت با آن NFC غرب رقیب در ایران.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de