Preakness Stakes موکول برای شنبه اول اکتبر

“در شرایط عادی من خواهد بود ایستاده در Pimlico … ارائه وودلاون جایزه به برنده 145 Preakness Stakes,” هوگان گفت. “اما همانطور که همه ما می دانیم این شرایط عادی. اما من افتخار می کنم به این اعلام از طرف ایالت مریلند سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه و مریلند تاریخی مسابقه صنعت که Preakness 145 برگزار خواهد شد Pimlico دوره مسابقه در بالتیمور مریلند در 3 اکتبر.”

Churchill Downs اعلام مارس 17 که این امر به تعویق انداختن کنتاکی دربی به سپتامبر. 5 از آن تاریخ سنتی در اولین دوشنبه در ماه مه به دلیل همه گیر است که قرار داده شده ورزشی در سراسر کشور در انتظار به طور نامحدود.

ساق پا ابتدا از تاج سه گانه برگزار شده بود در خارج از دو بار در ماه مه پس از مراسم تحلیف در حال اجرا از دربی در سال 1875. در سال 1945 این مسابقه صورت گرفت 9 ژوئن پس از یک فدرال ممنوعیت اسب مسابقه در طول جنگ جهانی دوم به اجرا در ژانویه آن سال برداشته شد.

در حال اجرا از بلمونت سهام باقی مانده در شار با توجه به نیویورک مسابقه قدرت که در عمل پا نهایی تاج سه گانه است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 6. نیویورک مسابقه قدرت نشان داده شده در مارس آن مشغول به کار بود با “تمام احزاب مناسب” در مورد زمان این مسابقه است.

باید بلمونت استیکس بود نقل مکان کرد به یک تاریخ بین دربی و Preakness این امر به معنای تاج سه گانه می تواند مسجل در بالتیمور برای اولین بار.

این معلوم نیست که آیا تماشاگران مجاز خواهد بود در Pimlico را برای این رویداد.

“ما نمی دانیم که در آن ما در حال رفتن به در ماه اکتبر با توجه به تجمعات عمومی, اگر از آن خواهد شد تماشاگر یا نه. … اما بدیهی است که اگر یک تاج سه گانه در خط از آن خواهد شد یک روز” آلن مباشر و مشاور کل مریلند با تجربه سواران انجمن گفت: Baltimore Sun.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>