PPP در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. کارگران در برخی از شرکت های بزرگ هنوز به rehired.

اما نگاهی دقیقتر به سه شرکت بزرگ است که با دریافت میلیون ها نفر از $517 میلیارد چک حفاظت برنامه را نشان می دهد که برخی از شرکت ها کاهش یافته است که تا کنون برای حفظ بسیاری از کارکنان خود را در payman.

فیرمونت Grand Del Mar در سن دیگو یک هتل لوکس متعلق به یک گروه به رهبری ریچارد بلوم, سهام خصوصی رئیس و شوهر از وزیر بهداشت ، دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) دریافت $6.4 میلیون از این برنامه است. این هتل دارای بسته شده است و بسیاری از آن صدها نفر از کارگران بیکار و بدون حقوق, اتحادیه, مقامات گفت. برای حفظ سلامت خود بیمه کارگران ارسال پول به این شرکت است.

یک گروه بزرگ از رستوران شرکت های فعال زیر چتر اورلاندو مبتنی بر ارل شرکت — از جمله سیاره هالیوود بین المللی Bertucci و Buca دی Beppo – مشابه دریافت وام از $26 میلیون و 54 میلیون, با توجه به اطلاعات فدرال اما در مکان هایی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر رستوران استخدام فقط محدود خدمه است. بقیه کارکنان بیکار و بدون حقوق کارمندان گفت.

و Omni هتل ها و استراحتگاه های متعلق به میلیاردر تگزاس رابرت کی رولینگ بودند تایید شده برای وام های متعدد از برنامه — یکی برای هر یک از 15 هتل — در مجموع بین 30 دلار و 71 دلار میلیون نفر است. اما هفت بسته باقی می ماند و در آن بسیاری از کارگران پرداخت نشده در furloughs union, مقامات گفت. این شرکت نیز کاهش یافته است اتحادیه درخواست برای ادامه پرداخت بیمه درمانی برای furloughed کارگران, اتحادیه, مقامات گفت.

این شرکت ها می گویند که آنها نمی توانند rehire بسیاری از مردم به دلیل آنها نمی توانند به طور کامل بازگشایی خواص هنگامی که یک دولت همه گیر محدودیت منظور مهمانان. اما تصمیمات خود را به خودداری از حقوق و دستمزد را ترک کرده اند کارکنان به در تکیه دولت چک بیکاری که در برخی از ایالت ها شده اند دشوار است برای به دست آوردن و برای بسیاری از, به زودی خواهد آمد به توقف زمانی که سود منقضی می شود. دیگر furloughed کارکنان در حال گرفتن لگد شرکت بیمه به دلیل کارفرمایان نیست بودجه حق بیمه خود را.

“این یک فاسد حرکت” سعید ناصری, رضا 33 ساله که به مدت هشت سال بوده است یک ضیافت سرور در فیرمونت Grand Del Mar. “آنها پول است.”

“این باعث می شود من دیوانه که شرکت کردم پول اما ما هنوز از یک شغل گفت:” توماس گارسیا, 26, قبلا یک سرور در Buca دی Beppo در آلبوکرک.

“این بسیار بی رحمانه لگد زدن به مردم از بیمه درمانی خود را در وسط این همه گیر” گفت: Christopher Cook, 47 کار کرده است که 22 سال در Omni مشیت عمدتا در بخش خرید. خانواده خود را از دست شرکت های بیمه در تاریخ 1 ژوئن. “اگر آنها را دریافت کرده است که [دولت] پول — که ذهن باد به من.”

چه بخشی از چک های برنامه حفاظت از میلیاردها رفته تحت تاثیر کارکنان ناشناخته است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تأکید کرده است که 51 میلیون شغل شد “حمایت” با این برنامه اما در یک پست تجزیه و تحلیل داده ها در 4.9 میلیون وام نشان می دهد که مدیریت کسب و کار کوچک گزارش شده بسیاری از شرکت ها تا به حال “حفظ” بیشتر کارگران از شرکت ها گفت: آنها شاغل هستند. علمی تلاش ها برای بررسی اینکه آیا برنامه افزایش اشتغال نشان داده اند نتایج مخلوط.

هتل و رستوران شرکت هایی که موفق به دریافت وام اما هنوز به rehire می گویند آنها عامل در قوانین چک حفاظت از برنامه. در نهایت این شرکت ها می گویند آنها می توانند با استفاده از پرداخت پول به کارمندان. اگر آنها نمی, شرکت ها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت پول به دولت در چه مقدار به یک وام کم بهره. نرخ بهره در وام است که 1 درصد است.

“هر مقدار که ببخشند بازپرداخت خواهد شد با علاقه” Omni مقامات در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار برای شرکت در PPP برنامه وام و آن را ابزاری برای بقای ما در طول این همه گیر…در طول این بحران جهانی ما بیشترین نگرانی شده است و مشکلات آن قرار داده شده بر روی ما Omni خانواده و ما باید مجدانه مشغول به کار برای به حداقل رساندن تاثیر است. COVID-19 قرار داده است بار سنگین در بسیاری از, و همه احزاب نیاز به حرکت از شرایط ناگوار است.”

ارل شرکت های اورلاندو مبتنی بر چتر برای Buca دی Beppo و Bertucci این رستوران گفته است که تلاش برای استخدام افراد. تا کنون حدود 5000 کارکنان رستوران باید بازگشت به کار بیش از 9,000 شاغل قبل از همه گیر.

“ما در حال بازگرداندن کارکنان ما به سرعت به عنوان ما می توانیم و ما متعهد به نگه داشتن ما عملیات در حال اجرا در حالی که تطبیق با همیشه در حال تغییر چشم انداز” سخنگوی شرکت امی Sadowsky در بیانیه ای گفت. “ما تا قبل از Covid کارکنان سطوح و نه هر کس دیگری که ما می دانیم در صنعت رستوران….ما با تجربه رکود شدید در شام خوردن ما در کسب و کار و حتی در مناطق شمال شرقی که در آن ویروس به نظر می رسد در عقب نشینی مشتریان ما عادات را تغییر داده اند.”

حدود 12 میلیون نفر بیکار در ماه ژوئن در مقایسه با ماه فوریه با توجه به آمار دولت و حدود 5 میلیون نفر از کارگران خود را از دست داد پوشش بیمه درمانی بین فوریه و مارس با توجه به خانواده های ایالات متحده آمریکا و غیر حزبی حمایت از مصرف کننده ،

“طراحی شده توسط PPP تاریخی pro-کارگر امداد برنامه ای است که نگه داشته است, دهها میلیون نفر از کارگران متصل به اشتغال” روبیو در بیانیه ای گفت. “اگر کارفرمایان باید استفاده نمی شود بودجه را به نگه داشتن کارگران و دستمزد آنها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت این پول به خزانه است.”

مقامات وزارت خزانه داری نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

زمانی که چک حفاظت از برنامه تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به عنوان بخشی از این بیماری همه گیر امداد قوانین آن را به مردم ارائه شد به عنوان یک اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که حفظ شغل و خواهد بود که محدود به کسب و کارهای کوچک.

این برنامه صادر پول به کسب و کار به عنوان وام, اما به منظور تشویق کارفرمایان به نگه داشتن کارگران وام “ببخشند” — آن را به بازپرداخت — اگر یک شرکت حفظ بسیاری از کارکنان آن و صرف بیشتر پول در حقوق و دستمزد. اندازه وام با توجه به این قانون بود که بر اساس اندازه شرکت حقوق و دستمزد.

به طور مستقیم وام به کسب و کارهای کوچک این برنامه مجموعه ای از محدودیت در اندازه آن است که می تواند اعمال می شود — به طور کلی هیچ کدام می تواند بیش از 500 کارمند است.

“این قانون فراهم می کند کسب و کار کوچک کار احتباس وام … برای نگه داشتن کارگران شاغل” Mnuchin در بیانیه ای گفت: پس از تصویب این لایحه. “وام بخشوده خواهد شد به عنوان طولانی به عنوان پول استفاده می شود به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و برخی هزینه های دیگر.”

اما پس از فشار از کسب و کار — به خصوص هتل و رستوران لابی — برنامه تغییر داده شده در روش کلیدی که دریافت نسبتا کمی توجه است.

اولین کلید به حرکت در آمد و در اواخر در تهیه پیش نویس این لایحه هنگامی که یک بند اضافه شد که اجازه برخی از شرکت های بزرگ — عمدتا هتل و رستوران های زنجیره ای — به اعمال می شود. اضافه شده زبان گفت که بزرگ هتل و رستوران شرکت خواهد بود واجد شرایط به عنوان طولانی به عنوان فردی خود را مکان تا به حال کمتر از 500 کارمند است.

“ما قادر به دریافت آن [برنامه] قابل اجرا به خواص منحصر به فرد و … بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از خواص شما عمل” جان Bortz صندلی از آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گفت: در یک چت تصویری برای این گروه است. “من فکر می کنم که عالی بود”

تغییر باز, برنامه, برای, بزرگ عملیات با توجه به فدرال آمار و ارقام: Omni هتل ها رو 15 جداگانه وام; 11 وام تصویب شد برای نقره ابر کاروانهایی; این Benihana رستوران تصویب شد برای 19 وام به ارزش بین $6 میلیون و 16 میلیون دلار, هر چند این شرکت گفت: آن را در نهایت قبول نکرد پول است. وجود دارد بسیاری از دریافت کنندگان مشابه در مقیاس. بزرگترین درخواست ممکن است از Ashford گروه یک ساز و برگ که در شرکت ها استفاده می شود بیش از 100 براده به دنبال $126 میلیون و دریافت $76 میلیون, با توجه به, واشنگتن پست بررسی اوراق بهادار براده اگر چه آن را بعد از بازگشت پول.

بعدی انتقادی مجموعه ای از تغییرات در آمد ممکن است با دور دیگری از قانون است که همچنین در پاسخ به درخواست از گروه های کسب و کار. سه ترفند در برنامه کمی در آن زمان متوجه ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت ها برای دریافت وام بخشیده است که تبدیل به وام دولت به یک هدیه است.

در حالی که اصل قانون محدود بود وام بخشش اگر شرکت نمی rehire به قبل از همه گیر سطح نیروی انسانی جدید قانون ضعیف است که قاعده است. در حال حاضر شرکت هایی است که آنچه در این لایحه می گوید: در حال “حسن نیت” تلاش به کارکنان می تواند وام خود را ببخشند.

قانون جدید همچنین تمدید دوره از زمان که کسب و کار می تواند استفاده از پول — از 8 هفته به هفته 24 — یک تغییر است که در ترکیب با دیگر جنبه های برنامه بدان معنی است که کارفرمایان می تواند به عقب تعداد کمتری از کارگران و هنوز هم برنده وام بخشش.

سرانجام قانون جدید کاهش یافته و نیاز است که شرکت ها باید صرف حداقل 75 درصد از پول در حقوق و دستمزد به منظور واجد شرایط برای وام بخشش.

که مورد نیاز اضافه شده بود توسط دولت به منظور اطمینان حاصل شود که برنامه “اختصاص داده شده در درجه اول به حقوق و دستمزد.” اما برخی از اعضای کنگره از جمله فاینستاین تحت فشار قرار دادند برای ساخت آن نیاز بیشتر انعطاف پذیر. فاینستاین است به Blum که منجر به سرمایه گذاری گروه که صاحب فیرمونت Grand Del Mar. یک Blum اعتماد خانواده نیز صاحب کالیفرنیا در برکلی که همچنین دریافت حدود 6.4 میلیون دلار از چک حفاظت از برنامه. که هتل نیز بسته شد و اکثر کارکنان را بدست دارند حقوق کارگران گفت.

در یک نامه فاینستاین از او خواست سنا همکاران به رها کردن 75 درصد نیاز به دلیل آن است که “غیر ممکن” برای کسب و کار در مناطق که در آن اجاره بالا هستند.

“من می پرسند که شما اطمینان حاصل شود که آستانه مناسب و انعطاف پذیر به جای کسب و کارهای کوچک در موقعیت های مختلف در حالی که هنوز حفظ نیاز است که کسب و کار کوچک دریافت PPP بودجه در ادامه به پرداخت کارکنان خود را,” او نامه است.

هتل گروه صنعتی همچنین نوشت: به درخواست همان چیزی اشاره کرد که وام مسکن و دیگر سربار بیشتر شدیدی به مدیران هتل ها از حقوق و دستمزد: “یک هتل متوسط می پردازد بیشتر در بدهی و مالیات املاک و مستغلات از مجموع حقوق و دستمزد هزینه های” گروه 8 مارس نامه است. برای نگه داشتن افراد شاغل در این صنعت لابی استدلال مدیران هتل ها باید قادر به پرداخت هزینه سربار خود را.

یک نسخه از این لایحه کاهش 75 درصد مورد نیاز به طور کامل; در نهایت وجود دارد سازش و بخشی که تا به حال به اختصاص داده شده به حقوق و دستمزد کاهش یافته بود به 60 درصد است.

یک سخنگوی بلوم اوون Blicksilver گفت که این هتل در تلاش است برای شروع به furloughed کارکنان به محض بازگشایی مجاز است. برخی از کارکنان دریافت نامه نشان می دهد که وجود دارد خواهد بود “دائم اخراج” و از جمله قطع و اسناد و با توجه به یک کپی از نامه بررسی توسط پست.

“PPP بودجه را صرف کارمندان و بخشایش موارد قبل از پایان سال برای هر دو خواص” سخنگوی گفت.

فاینستاین را نیز پاسخ داد.

“سناتور هیچ دخالت در مالی و یا کسب و کار تصمیم گیری” یک سخنگوی تام Mentzer گفت: از طریق ایمیل. سناتور حمایت از قانون ارائه کنندگان انعطاف پذیری بیشتر “از آنجا که او و دفتر او دریافت تماس های متعدد و نامه ها از کسب و کارهای محلی برای درخواست تغییرات به کمک به آنها را نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. او بارها و بارها به دنبال تغییرات به PPP برنامه به آن را کارآمد تر و گسترش آن شامل سازمان های غیر انتفاعی و اولویت بندی کوچکترین کسب و کار.”

برای برخی از furloughed کارگران بیشتر سوزان از عدم وجود چک های این شرکت امتناع از ادامه پوشش بیمه درمانی. تحت قوانین برای برنامه کارفرمایان خواهد بود بازپرداخت برای برنامه پول که صرف شد مزایای کارکنان. شرکت ها نمی گویند که چرا آنها نمی شد و در ادامه به ارائه بیمه درمانی.

فیرمونت Grand Del Mar متوقف خواهد شد پرداخت برای پوشش بهداشتی برای furloughed کارگران به عنوان در 31 ژوئیه Blicksilver گفت. از ماه آوریل این شرکت با پرداخت بخشی از هزینه است اما مورد نیاز کارکنان برای ارسال یک بررسی برای سهم خود را.

هتلز مشیت متوقف پرداخت برای بیمه سلامت از furloughed کارگران به عنوان از 1 ژوئن. یک سخنگو گفت furloughed کارگران همچنان به “دسترسی” به شرکت بیمه بهداشت و درمان — اما تنها در صورتی که کارمند برای آن می پردازد.

مارتی Leary مدیر تحقیق و پژوهش برای متحد کردن اینجا یک اتحادیه است که نشان دهنده کارکنان در بسیاری از Omni مکان رد این ادعا که کارکنان دسترسی به بیمه درمانی.

“مثل این است که گفتن آنها دسترسی به یک مرسدس بنز در صورتی که $50K به صرف” او گفت:.

طبخ هتلز مشیت کارمند قرار داده و آن را به شدت بیشتر.

“چیزی که اینجا می بینید مطلق عدم شفقت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm