مرموز سیگنال های رادیویی که از اعماق فضا به نظر می رسد تکرار در یک الگوی دانشمندان می گویند.

در نتیجه انفجار قدرتمند است که از جایی ناشناخته و برون است و شاید غیر معمول “سریع رادیو پشت سر هم” تا کنون شناسایی شده توسط دانشمندان است.

محققان در حال حاضر به کشف تعدادی از سریع رادیو انفجار نشات گرفته از اعماق فضا. آنها حتی دیده می شود که تعداد محدودی از آنها به نظر می رسد به تکرار.

اما جدید دستیابی به موفقیت های کشف شده توسط دانشمندان با استفاده از تلسکوپ در کانادا و شرح داده شده در اوایل مقاله آنلاین منتشر شده است و اولین بار است که محققان را دیده اند این انفجار در ظاهر منظم و الگوی قابل پیش بینی.

ستاره شناسان بدون تایید توضیحی برای FRBs و فقط برخی واقعیت در مورد منشاء خود را که آنها باید در آینده از جایی بسیار شدید و غیر معمول است. پیشنهاد توضیحات باید شامل همه چیز از بیگانه تمدن ما ارسال پیام به یک ستاره در حال سقوط به درون یک سیاهچاله اما واقعیت این است که پیام در حال تکرار منجر شده برخی از دانشمندان به رهبری از جمله زمین شناسی باعث می شود.

این FRBs در 16 روز چرخه است که آنها را می بیند به نظر می رسد و سپس تاریک قبل از انجام همان همه را دوباره و دوباره. در طول دوره از چرخه انفجار ظاهر خواهد شد به شدت برای چهار روز تب و تاب که می بیند یک سیگنال می آیند در هر ساعت و یا بیشتر و سپس آن را آرام به مدت 12 روز.

که الگوی “سرنخ مهم به ماهیت این شی” محققان نوشتن مقاله جدید.

به نظر می رسد که از لبه یک کهکشان مارپیچی در حدود 500 میلیون سال نوری دور, محققان می گویند. اما وجود دارد چند سرنخ در مورد که در آن می تواند از آمدن و یا فرایند است که ممکن است منجر به آن.

واقعیت آن است که تکرار بیش قابل پیش بینی دوره می تواند نشان می دهد که آن را در حال آمدن است از یک سیستم دوتایی از اشیاء دیگر در فضا است که نشان می دهد ویژگی های مشابه تمایل به دودویی سیستم های بیش از حد. جسم می تواند در حال چرخش در اطراف یک ستاره و یا سیاه چاله و دوره انفجار می تواند نشانه ای است که شیء با آن مواجه است ما در آن زمان محققان می گویند.

همچنین می تواند امکان پذیر است که باد یا جزر و مدی اختلالات از سیاه چاله بلوک سیگنال در طول دوره از آن است که سکوت آنها توجه داشته باشید.

تکرار سیگنال های خال خال شد توسط کانادا هیدروژن شدت برداری آزمایش که صرف زمان بیشتر به دنبال FRBs در تلاش خود را برای پیدا کردن منبع. آن را باید زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به منبع جریان انفجار – شناخته شده به عنوان FRB 180916.J0158+65 – در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد این محققان نتیجه گیری در مقاله خود که در حال حاضر منتشر شده در سایت ArXiv قبل از اینکه داوری و منتشر شده در یک مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de