خدمات پستی راه اندازی بررسی تحویل بسته هزینه را به عنوان تهمت تاثیر رشد می کند

خدمات پستی در هفته های اخیر تلاش کرده است در مناقصه از شرکت های مشاوره ای برای بازنگری آنچه در آن اتهامات عنوان شده علیه شرکت هایی مانند آمازون UPS و فدرال اکسپرس به ارائه محصولات خود نمایندگی — اغلب در “آخرین مایل” بین اداره پست و یک خانه مشتری است. بالاتر از نرخ بسته خواهد هزینه شرکت های باربری و خرده فروشان آنلاین میلیاردها دلار به طور بالقوه ترغیب آنها به سرمایه گذاری در خود شبکه های توزیع به جای تکیه بر خدمات پستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال ادعا کرده است بدون شواهد که خدمات پستی است undercharging شرکت ها به خصوص در آمازون (که موسس و مدیر اجرایی, جف بزوس, صاحب واشنگتن پست). آژانس صبورانه را رد کرد که ارزیابی کرد و گفت آن را به اتهام آنچه آن را می توانید با توجه به بازار رقابتی است.

خدمات پستی و کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تهدید به خودداری از 10 میلیارد دلار خط اعتباری مصوب کنگره در یک coronavirus بسته محرک مگر اینکه خدمات پستی چهار برابر آنچه در آن اتهامات به ارائه بسته های. مستقل تحلیلگران هشدار می دهند که چنین تغییر خواهد نابودی این سازمان است که به طور فزاینده ای متکی به تحویل سریع-رشد بخش از کسب و کار خود.

اما تحولات اخیر نشان می دهد که تهمت تلاش برای تغییر شکل USPS به دست آوردن کشش. تا پایان ماه آینده هر عضو آژانس دو حزبی حاکم بر هیئت مدیره خواهد بود یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب. دموکراتیک معاون دیوید ویلیامز استعفا داد, مارس 30 تغذیه با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد آژانس به گفته افراد آشنا با تفکر خود را.

و در هفته گذشته, پنل اعلام کرده است که شنود گذاشته لوئیس DeJoy دارایی رئیس 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به عنوان جدید postmaster به طور کلی.

همچنین معاون Postmaster کلی Ronald A. فرستاده شده بود استعفای خود را در تاریخ 8 مه. بود تا به حال سال تجربه کار با دموکرات کنگره و تبدیل شده بود آژانس در حکومت رای-با-ایمیل طرح را برای انتخابات ماه نوامبر.

بود نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئيس کل و معاون postmaster عمومی نیز نشستن در هیئت مدیره, اما آنها رأی نمی دهند در پستی نرخ و یا پرسنل مهم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به دنبال ضمیمه شرایط به 10 میلیارد دلار وام اضطراری به USPS که اجازه می دهد دولت به دیکته بسته قیمت, بررسی و تغییر عمده تخفیف قرارداد شناخته شده به عنوان مذاکره موافقتنامه خدمات (NSAs), انتصاب بعدی postmaster کلی و مذاکرات مستقیم با اتحادیه های کارگری.

مکالمات بین وزارت خزانه داری و پستی مقامات در مورد وام هفته گذشته آغاز شد که در آن کسانی که شرایط مورد بحث قرار گرفت با توجه به کنگره کارکنان در جریان جلسات. پیشرفت کاهش پیدا کرده است و پس از آن به عنوان خانه دموکرات نهایی زبان دیگر همه گیر طرح محرک اقتصادی.

این reevaluation از کسانی که به صورت فله-تخفیف قرارداد سیگنال های چگونه سریع این سازمان مستقل و حکام کاهش یافته است در دولت نفوذ می گویند افراد آشنا با کاخ سفید را در نظر دارد. به عنوان یک دستیار سنا درگیر در بودجه اضطراری مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت علنی قرار داده و آن: “این بازی تنظیم, مسابقه, در حال حاضر با خدمات پستی.”

دموکرات و اتحادیه های کارگری ببینید DeJoy های دریافتی postmaster طور کلی به عنوان مخالف قطبی از خروجی Postmaster کلی مگان برنان یک زمانی حرف حامل که گل رز از طریق آژانس رتبه و مبارزه برای نگه داشتن آن را مستقل از کاخ سفید است. آنها نگران هستند که DeJoy خواهد بود بیش از حد احترام نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin. اما محافظه کاران را مورد ستایش قرار داد کسب و کار خود را ضبط به عنوان یک مدیر اجرایی ملی تدارکات شرکت است.

DeJoy نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دموکرات کنگره در حال تلاش برای خنثی کردن کاخ سفید در حال رشد نفوذ با خدمات پستی از جمله بودجه و هیچ رشته متصل استقراض در 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) معرفی چهار شنبه. این شامل 25 میلیارد دلار کمک و زبان جدید منع خزانه داری از اتصال به شرایط قبل از 10 میلیارد دلار وام.

“در حال حاضر آمریکا در حال تلاش برای نجات خدمات پستی با ارائه پول نقد اضطراری و از بین بردن طاقت فرسا شرایط وام رئیس جمهور و همدستان او در ادامه به تلاش و اهرم این بیماری همه گیر به خصوصی سازی و از بین بردن USPS” گفت: Rep. Gerald E. کانلی (D-Va.), که صندلی خانه فرعی مسئول پستی نظارت. “این شرم آور و صدمه دیده خواهد شد هر آمریکایی و کسب و کار.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به سرعت رد بسیاری از این لایحه و قانونگذاران در هر دو مجلس می گویند آنها انتظار دارند که مجلس سنا به تراشیدن بسیار پایین از USPS بودجه. مک کانل دارای نشانه های تمایل به پیروی از کاخ سفید این دستور کار در پستی مهم است.

طرفداران در حال مبارزه برای متقاعد کردن جمهوری خواهان مجلس سنا به حفظ هیچ رشته متصل وام ارائه. ایران با سنسور. Susan M. کالینز (مین) لیزا Murkowski (آلاسکا), Steve Daines (Mont.), Dan Sullivan (آلاسکا) و پت رابرتز (کن.) پیوست با پنج دموکرات ها در هفته گذشته در نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا و رهبر اقلیت Charles E. شومر (D-n. y.) که به نام “مهم اضطراری تخصیص” و غیرشرطی قرض گرفتن. اما طرفداران نگران هستند که هنوز هم می تواند ترک پستی مفاد کوتاه از پشتیبانی لازم برای جلوگیری از سوخته.

“من نمی دانم اگر شما می توانید متقاعد کردن آنها را با منطق یا دلیل. شما ممکن است مجبور به متقاعد کردن آنها را به زور از آرا” Rep. پیتر تی کینگ (R-n. y.) گفت: ایران-کنترل سنا. “در واقع اصرار بر آن را در مذاکرات نشان می دهد که مردم آمریکا در حال پشت آن و استفاده از آن به عنوان اهرم در مذاکرات است. اگر آنها می خواهند چیزی آنها را مجبور به موافقت با این.”

پستی رهبران قانونگذاران گفت که آنها انتظار دارند این سازمان برای از دست دادن 13 میلیارد دلار در این سال به عنوان همه گیر باعث می شود که حجم شخصی و بازاریابی پست الکترونیکی است که در آن USPS دارای بالاترین حاشیه سود به سقوط نزدیک به 20 درصد و 45 درصد بود.

بسته بندی حجم اگر چه سر به فلک کشید به عنوان یک خانه نشین ملت شیرجه به تجارت الکترونیکی است. بسته به طور معمول حساب برای 5 درصد از پستی حجم اما 30 درصد از درآمد خود را پستی کارشناسان می گویند. در طول همه گیر حجم رسید 70 درصد propping تا این سازمان منابع مالی. خدمات پستی غالبا قرارداد با شرکت های باربری و خرده فروشان اینترنتی به انجام “آخرین مایل” تحویل و یا پا نهایی مورد سفر به خانه مشتری است.

اما تهمت اغلب به نقل بسته های خدمات پستی را در رابطه با آمازون و دیگر خرده فروشان آنلاین به عنوان راننده اصلی از USPS را مشکلات مالی است. او به دروغ اعلام کرد در ماه آوریل که آژانس از دست می دهد $2 به $5 در هر زمان آن را ارائه یک بسته “, اینترنت, شرکت های خرده فروشی.” خدمات پستی است که توسط قانون مورد نیاز برای شارژ به اندازه کافی در هر بسته برای پوشش هزینه تحویل و یک درصد از این سازمان هزینه های سربار.

خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم است که با هدف بزوس و مالکیت خود را ارسال. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مهم روزنامه را پوشش دولت و اولویت های سیاست در پست مسائل به نظر می رسد به طور مستقیم هدف آمازون کارشناسان مستقل می گویند.

یکی ارشد سابق دولت رسمی که در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث و گفتگو با برخی از خدمات پستی کارکنان گفت: او بارها و بارها برافراشته در برابر آمازون و بزوس و گفت: Brennan — خروجی postmaster کلی — و دیگران به افزایش نرخ. وقتی گفت که نرخ ثابت شد توسط قرارداد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم رشد خشمگین رسمی گفت.

آژانس بررسی این معاملات سالانه برای هر دو فرد قرارداد و برای هر پست محصول گفت: یک فرد با دانش پستی قیمت گذاری روند. چنین ممیزی که شامل در گزارش سالانه به USPS رهبری به ندرت مورد مداقه قرار دادن بسته چرا که آنها نشان دهنده نسبتا کوچک تکه آژانس حجم.

خصوصی طبیعت آژانس نقد و بررسی — و درخواست از خارج شرکت های مشاوره در اواخر ماه آوریل به انجام آن — ممکن است نقطه به آژانس رهبران علاقه در گر چه هنر یک مورد برای بسته بندی افزایش نرخ در حال حاضر به پستی در کمیسیون تنظیم مقررات فرد گفت: اگر چه USPS هنوز هم ممکن است را انتخاب کنید نه به دنبال تغییرات قیمت.

شرکت ها می توانند دریافت تخفیف با خدمات پستی اگر آنها ارائه مقدار زیادی از بسته های به طور مستقیم به پستی تسهیلات نزدیکترین بسته’ مقصد نهایی گفت: جان Haber بنیانگذار و مدیر اجرایی صرف کارشناسان مدیریت تدارکات شرکت مشاوره در آتلانتا.

کسانی که تخفیف اغلب حاشیه ای اغلب تنها 5 تا 10 درصد نرمال نرخ حمل و نقل گفت: سابق آمازون اجرایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به بحث در مورد شرکت داخلی شیوه های کسب و کار.

تحلیلگران می گویند بالاتر از قیمت بسته یا حتی کوچکتر فله تخفیف خواهد نامتناسب صدمه دیده آمازون به دلیل آن است که هر دو یک خرده فروش و اهرم. دیگر شرکت های حمل و نقل می تواند با تصویب هزینه های بالاتر به تجار و مشتریان; چرا که آمازون هر دو مبادرت به فروش و ارائه محصولات این اتاق کمتر به تامین هزینه.

اما کارشناسان می گویند این امر می تواند حتی بیشتر مضر برای کسب و کارهای کوچک است که لازم نیست خود را در شبکه های توزیع و تکیه بر خدمات پستی به عنوان امن ارزان, راه برای رسیدن به مشتریان در سراسر کشور.

تخفیف عمده انجام و اطمینان حاصل شود که شرکت های حمل و نقل ادامه کار با خدمات پستی ارائه به اداره پست با قابل اعتماد و سریع بسته بندی, کسب و کار, Haber گفت.

افزایش نرخ NSAs خواهد درایو بسیار مهم مشتریان به دور از USPS و آنها را منجر به پوشش بیشتر از گذشته مایل تحویل خود به خود. آمازون در حال حاضر ارائه می شود حدود نیمی از تمام بسته های خود را با توجه به برآورد توسط مورگان استنلی.

“من قول می دهم که اتفاق خواهد افتاد” Haber گفت. “آمازون است را به چیزهای که در خانه اگر قیمت با استفاده از خدمات پستی بیش از حد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان استدلال می کنند که هنگامی که خدمات پستی افزایش قیمت بسته آن باید تمرکز بر روی کاغذ تحویل نامه — هنوز هم آن بیشترین سود محصول — و مقیاس آن بسته کسب و کار.

“بسته های بزرگتر آنها بزرگ آنها سنگین است. آنها نه به عنوان کارآمد برای ارائه به عنوان پاکت” گفت: پل Steidler که مطالعات خدمات پستی در سمت راست متمایل Lexington موسسه. “بسته را در, درآمد, اما آنها لزوما در سودآوری است.”

جی گرین در سیاتل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>