پاپ فرانسیس اجازه نخواهد داد کشیش ازدواج در آمازون. اما در این بخش از جهان کشیش ازدواج هنجار هستند.

حسن نیت ارائه میدهد توسط Kindiy

توسط Kindiy یک کشیش در اوکراین یونانی از کلیسای کاتولیک با همسرش, Ivanka و دو از او چهار فرزند. Kindiy به عنوان یک کشیش در غرب اوکراین شهرستان از Lviv در یک محله که در آن هشت نفر از نه کشیش ازدواج کرد.

رم — پس از یک و نیم سال از احساس خود پیوند تعمیق پس از قهوه meetups و جلسات مطالعه توسط Kindiy تکیه به دوست دختر خود را در یک عمدتا آرام نمازخانه و ارائه او یک حلقه. او گفت: بله. اما برای درخواست ازدواج بود فقط سوال اول او.

چرا که به زودی پس از Kindiy نشستم با او دوباره. او در این زمان بود که او علاقه مند در تبدیل شدن به یک کشیش در اوکراین یونانی از کلیسای کاتولیک. اگر او در آغاز این مسیر و ثبت نام حوزه علمیه, او می خواهم او را در ابتدا تنها در تعطیلات آخر هفته. و این در حالی است که اولین قربانی آنها را با هم. این بود که خوب است ؟

“من می خواستم به صداقت با او گفت:” Kindiy در حال حاضر 41.

او توافق کمک برای راه اندازی, برای Kindiy نوع زندگی غیر ممکن است و در اکثر نقاط جهان کاتولیک — که از یک کشیش که نه مجرد و چه کسانی تقسیم توجه بین خود و خانواده خود را مذهبی وظایف.

کاتولیک رهبران به مدت طولانی در برابر ایده ازدواج روحانیون در جریان اصلی لاتین کلیسا با توجه به تجرد یک عنصر ضروری برای اختصاص کشیش و این هفته فرانسیس کاهش یافته و به تصویب هماهنگی از مردان متاهل در منطقه آمازون.

[فرانسیس پشت و دور از تجرد استثنا قرار دادن تصمیم گیری در اجازه می دهد کشیش ازدواج در آمازون]

اما در بخش هایی از شرق اروپا و خاورمیانه در نسبتا کوچک و متمایز از شاخه های مذهب کاتولیک را که وفادار به پاپ عروسی روحانیون هنجار هستند و زندگی خود را نماینده یک نسخه جایگزین از کاتولیک کشیش.

که در نسخه معمولی کشیش یکی مثل Kindiy: کسی که مرتب وظایف خود را گاهی اوقات به تنظیم مجدد برنامه های خود را و به تماشای فیلم یا پخش شطرنج با بچه های خود در روز او به خانه می شود در اوایل به اندازه کافی. خانواده خود را جمع آوری با هم با دیگران در یک کلیسا کافه پس از جرم است. او خواست parishioners به عنوان godparents. گاهی Kindiy خود را طول می کشد 10-year-old son بر روی بازدیدکننده داشته است به بیمار است. اگر از آنها بخواهید برای یک برکت و پسر خود را به عنوان کانتور.

فراتر از آن روز به بعد تدارکات بودن یک کشیش و پدر نیز وجود دارد یک حس در میان کشیش ازدواج که گسترده تر کاتولیک ترس بی پایه هستند. ازدواج کشیش ها می گویند که آنها را تحسین سنت تجرد اما آنها نیز احساس داشتن یک خانواده می تواند کمک به آنها را بیشتر یکپارچه در جامعه و درک برخی از محله های کشیش نشین’ مشکلات.

“در واقع کشیشان و مردم عادی هستند و در همان سطح” گفت: Kindiy که زندگی در غرب اوکراین شهرستان از Lviv و خدمت در یک محله که در آن هشت نفر از نه کشیش ازدواج کرد. “کشیش ازدواج بالا نیست مردمی است. من از دوستان با محله های کشیش نشین. بچه ها من در حال رشد کردن محله های کشیش نشین’ بچه ها.”

قوانین اوکراین یونانی کلیسای کاتولیک ممکن است احساس متناقض به مذهب کاتولیک رومی اما آنها نشان می دهد که چگونه رهبران کاتولیک به طور کلی بوده است حاضر به تحمل خود شامل استثنا به تجرد قانون است.

مراسم شرقی کلیساها نمایندگی فقط 2 درصد از کاتولیک وفادار. واتیکان نیز تجرد استثنا در حال حاضر برای ازدواج کلیسای آنگلیکان وزرا که تبدیل به کلیسای کاتولیک. در سال 2014 فرانسیس با کمی هیاهو کشید تا یک استثنا خود را اجازه می دهد برای ازدواج کاتولیک شرقی به مقرر شود در خارج از قلمرو سنتی خود را — از جمله در ایالات متحده است.

اما آنچه از پاپ شده اند و تمایلی به انجام این است که اعطای استثنا که برای باز کردن هر یک جیب اصلی کلیسای کاتولیک به کشیش ازدواج کرد.

آمریکای لاتین اسقف پیشنهاد کرده بود هماهنگی از مردان متاهل در آمازون به عنوان یک راه برای آدرس شدید مذهبی کمبود و کمک به مناطق دور افتاده که گاهی اوقات سال بدون جرم است. سنت بودند به شدت مخالف این استدلال که استثنا می سابقه مجموعه است که می تواند انقلابی روحانیت. در یکی از نماینده انتقاد محافظه کار کاردینال رابرت سارا گفت: ملی کاتولیک ثبت نام که یک کشیش ازدواج است که “قادر” به “کاملا و کاملا با توجه به خدا و کلیسا.”

[یک پیشنهاد به اجازه می دهد کشیش ازدواج در آمازون مشتعل بحث در مورد تجرد]

“در حال حاضر ما در یک دوره از نو سنگر سازی گفت:” برگرد. پل Sullins یک ازدواج سابق کلیسای اسقفی درمسیحیت کشیش که تبدیل به کلیسای کاتولیک در سال 1998 است. “من فکر نمی کنم مراسم لاتین کلیسای کاتولیک و یا اکثریت قریب به اتفاق از دایره اسقفی هستند در هر نقطه در نزدیکی محل پذیرش کشیش ازدواج به طور منظم.”

چشم انداز ازدواج روحانیت ارائه عوارض اضافی به گفته کارشناسان که به مطالعه این موضوع است. کشیش ازدواج تمایل به هزینه کلیسا بیشتر از نظر مسکن و مراقبت های بهداشتی. در صورتی که خانواده های جوان می توان آن را سخت تر برای آنها را به حرکت در بین parishes midcareer.

و اجازه می دهد برای ازدواج ممکن است به اندازه کافی برای جذب جوانان به روحانیت. اسقف اعظم Sviatoslav Shevchuk سر از اوکراین یونانی از کلیسای کاتولیک به خبرنگاران گفت: در سال گذشته که مراسم بیش از حد در برخورد با کمبود.

“آن را مانند ازدواج است برخی اتوماتیک درمان گفت:” آدم DeVille استادیار در دانشگاه سنت فرانسیس در Fort Wayne, Ind., که ویرایش شده و کمک به آینده کتاب در ازدواج کاتولیک کشیش. او گفت که این گونه از روحانیت نیز می تواند تلفات در خانواده و ازدواج.

“من می دانم که از دیدن مردم واقعا مبارزه” DeVille گفت.

در اوکراین یک مرد را مجاز به ازدواج قبل از هماهنگی است. و باید رسما ثبت نام قبل از شوهرش می توانید وارد روحانیت.

Kindiy است که برای اولین بار کشیش کاتولیک در خانواده اش. بزرگ و پدر بزرگ خود یکی بیش از حد — و به سیبری تبعید شد و در طول دوران اتحاد جماهیر شوروی. پس از اوکراین مستقل شد در سال 1991 در کلیساها پدید آمده از زیرزمینی و Kindiy که تا به حال رشد در یک سکولار محیط خودش کنجکاو.

“این بود سوال من: چرا ما رنج می برند ؟ چه راهی برای خروج از آن ؟ در 1990s ما واقعا نمی باید پول زیادی برای مواد غذایی” Kindiy گفت. “این اقتصادی مشکل است. پاسخ من شنیده ام در کلیسا واقعا به نام به من.”

Kindiy هرگز مجبور به انتخاب بین ازدواج و روحانیت — “کشیش ازدواج هستند بنابراین طبیعی است که برای من,” او گفت: — اما در اوایل 2000s او مورد مطالعه در دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن احاطه شده توسط مشتاق, کشیش که می تواند محدود به تجرد.

“من احترام کاتولیک اصرار بر تجرد” Kindiy گفت. “با هم زندگی می کردند به شوخی با هم. من دوست داشتم به اویختن با آنها. اما من متوجه شدم پس از حوزه علميه آنها را مجبور به رفتن به خانه که در آن آنها خواهد بود به تنهایی. این چیزی است که چالش برانگیز است.”

ادامه مطلب:

کاتولیک اسقف توصیه اجازه می دهد ازدواج deacons برای تبدیل شدن به کشیش در منطقه آمازون

بندیکت شانزدهم می خواهد نام خود را حذف شده از کتاب در مورد تجرد روحانی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>