پاپ پشت و دور از عمده تصمیم گیری در اجازه می دهد کشیش ازدواج در آمازون

Gregorio Borgia AP

پاپ فرانسیس ارائه یک برکت و رحمت خود را از پنجره مشرف به میدان سنت پیتر در Jan. 19.

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس روز چهارشنبه حمایت از ایجاد شهرهای جدید استثنا به مذهب کاتولیک را روحانیت تجرد, قوانین, قرار دادن یک تصمیم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا مردان متاهل به عنوان کشیش در منطقه آمازون.

فرانسیس امتناع را به این موضوع قرار می دهد سریع و غیر منتظره متوقف به یکی از کلیسا طولانی ترین-بحث اصلاحات که مترقی اسقف به طور فزاینده ای تا به حال تصور می شد در دسترس است.

هر چند تغییرات به مذهب کاتولیک را تجرد مورد نیاز را برش علیه هزاره روم کاتولیک کلیسای سنت, آمریکای لاتین اسقف توصیه کرده بود که این تغییرات در سال گذشته به عنوان یک راه برای رسیدگی جدی کمبود روحانی در آمازون و کمک به مناطق دور افتاده که گاهی اوقات سال بدون جرم است.

فرانسیس تاکید کرد که کلیسا باید کمتر از بالا به پایین در آن تصمیم گیری و بسیاری از کاتولیک ها پیش بینی کرده بود که او را greenlight حرکت می کند.

در این سند که فرانسیس منتشر شده در چهارشنبه, پیگیری به اسقف’ جلسه سال گذشته آن را نادیده گرفت این موضوع بود که ناشی ماه از بحث است. فرانسیس سند لمس کردن در طیف وسیعی از محیط زیست و مسائل معنوی در آمازون و آن را به نام حضور کشیش در منطقه “ناهموار.” فرانسیس خواسته است که آمریکای لاتین اسقف “ترویج نماز” برای اطلاعات بیشتر مشاغل و مبلغان خواست سر به آمازون.

پاپ متواضع توصیه های نشان می دهد که چگونه Francis است اقدام با احتیاط در یک زمان در حال رشد قطبش در داخل کلیسا. آن نیز صحبت می کند برای خود تمایل به ایجاد تغییرات اساسی به روحانیت علیرغم شهرت او به عنوان یک اصلاح طلب.

در سرمقاله منتشر شده در کنار فرانسیس سند واتیکان مدیر تحریریه آندریا Tornielli گفت که پاپ “پس از دعا و تأمل تصمیم گرفته است برای پاسخ نه با پیش بینی تغییرات و یا بیشتر امکانات استثنا” در روحانیت.

قبل از چهارشنبه کشاکش جناح در داخل کلیسا هشدار داده بود که فرانسیس اگر او greenlit حرکت در آمازون را به طور گسترده تر انقلابی روحانیت کاتولیک و شروع به باز کردن سنت تجرد روحانی. آنها اشاره کرد که در شمال امریکا و اروپا تیره و تار توسط کشیش کمبود و همچنین و است که آمازون مجموعه ای می تواند یک سابقه برای حرکت در جای دیگر.

“فرانسیس بود و از ترس به تقسیم کلیسا گفت:” مارکو سیاسی جانباز واتیکان watcher و نویسنده کتاب “تنهایی از فرانسیس.”

[یک پیشنهاد به اجازه می دهد کشیش ازدواج در آمازون مشتعل بحث در مورد تجرد]

تا به حال فرانسیس اقدام حرکت را مشخص اولین استثنا به مذهب کاتولیک را تجرد قانون است.

در حال حاضر اروپا مراسم که به رسمیت شناختن اقتدار پاپ اجازه می دهد برای مردان متاهل در روحانیت. و در سال 2009 فرانسیس جانشین بندیکت شانزدهم مجاز یک مسیر برای ازدواج کلیسای آنگلیکان وزیران برای تبدیل شدن به کشیش ها پس از تبدیل. واتیکان در آن زمان تاکید کرد که پاپ بندیکت شانزدهم را حرکت نمی کند سیگنال گسترده تر تغییر به تجرد مورد نیاز است.

یک استثنا در آمازون می شده اند و مهم تر از دیگران هر چند دلیل آن را برخورد به طور مستقیم با جریان اصلی, لاتینا مراسم کلیسا در حالی که می روم باز که پاپ آینده می تواند گسترش.

سند منتشر شده پنج شنبه, شناخته شده به عنوان یک نصیحت رسالتی همه اما تضمین می کند که کشیش ازدواج موضوع را به رنج کشیده برای بقیه از فرانسیس آسیسی ، فرانسیس نشان داده که هیچ علاقه ای به ساخت تجرد اختیاری در سراسر کلیسا و این موضوع باعث شده است که ماه ایدئولوژیک کشتی در واتیکان و فراتر از آن. اسقف عمدتا از آمریکای لاتین و البته راه برای بحث در سال گذشته با یک دیدار در واتیکان.

اندرو Medichini

AP

در ماه اکتبر, عکس اعضای آمازون بومی جمعیت شرکت در یک راه صلیب در صفوف منظم از سنت آنجلو Castle به واتیکان.

هر چند آنها بحث شد همه شیوه ای از مسائل منطقه از جمله نابودی محیط زیست و خطرات مواجهه با جوامع بومی آنها ساخته شده بزرگترین امواج با توصیه خود که کلیسا مقرر deacons که در حال حاضر خانواده ها به عنوان یک راه برای حفظ کلیسای.

[کاتولیک اسقف توصیه اجازه می دهد ازدواج deacons برای تبدیل شدن به کشیش در منطقه آمازون]

واکنش غیر منتظره بود و با صدای بلند حتی با استانداردهای دیگر کاتولیک فرهنگ و درگیری. یک گروه از محافظه کار prelates هشدار داد که روحانیت در معرض خطر از دست دادن یکی از چیزهایی که از آن ساخته شده ویژه. یکی از واتیکان تاثیر گذار ترین و به طور کلی جنجال-مخالف کاردینالز کانادا مارک Ouellet چاپ یک کتاب از تجرد روحانی, بنا به گزارش دادن دو نسخه به فرانسیس در حالی که به گفته او در شک و تردید از آمازون پیشنهاد.

و بود که قبل از پاپ سابق بندیکت شانزدهم درگیر کردم — بیشتر برافروختن اختلاف فقط به عنوان واتیکان نهایی سند جدید.

92 سال بازنشسته پاپ عهد کرده بود که abdicating در سال 2013 باقی می ماند “از جهان است.” به طور فزاینده ای هر چند او ساخته شده است نظرات خود را شناخته شده است. او به عنوان نویسنده در کنار یک محافظه کار کاردینال از یک کتاب منتشر شده در این ماه است که از بالا دفاع ضرورت روحانی تجرد.

بندیکت کلید دروازه بان یک اسقف اعظم در تلاش است تا فاصله بازنشسته پاپ از این کتاب است. اما پاپ بندیکت شانزدهم را co-نویسنده گینه کاردینال رابرت سارا پاسخ با رسانه های اجتماعی تورنت نامه نشان می دهد که بندیکت بود در حلقه نگه داشته.

این واقعیت است که بندیکت رشد کرده بیشتر به سلامت خود را تضعیف کرده و ملتهب حدس و گمان در واتیکان در مورد اینکه آیا او در حال دستکاری شده توسط یک اردوگاه و یا دیگر با این امید و با استفاده از نفوذ به نفوذ کلیسا تصمیم گیری.

[بندیکت شانزدهم می خواهد نام خود را حذف شده از کتاب در مورد تجرد روحانی]

برخی از متکلمان و کلیسا کارشناسان استدلال کرده اند که تجرد کمک به روحانیت سوء استفاده از بحران از طریق ترویج یک فرهنگ است که در آن تمایلات جنسی از همه نوع است سقوط در زیر سطح. اما این دیدگاه کمی کشش در میان رهبری کلیسا. هنگامی که فرانسیس صحبت کرده در مورد تجرد او روشن ساخته است که او نه به نفع تغییرات عمده ای خواستار عمل “یک هدیه به کلیسا.”

“من می خواهم بگویم که من موافق نیستم با اجازه اختیاری تجرد” پاپ گفت: یک سال پیش طی یک کنفرانس خبری.

موضع کلیسا در روحانیت تجرد سنت است اما نه دگم معنی آن را می توان تغییر داد.

سنت تاریخ به قرون وسطی آن را ابداع در بخشی به حفظ روحانی ثروت در داخل کلیسا به عنوان مخالف به گسترش در میان وارثان. کشیش معمولا تا به حال خانواده در هزاره اول پیش از مسیحیت به عنوان انجام برخی از پاپ. اما در دوران مدرن تجرد شده است تأیید دوباره و دوباره به عنوان شعار دین با پاپ پل ششم در سال 1967 آن را “قانون طلایی” است که به کمک حمایت کشیش خود را در عبادت و پرستش خدا.

استفانو Pitrelli کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

آنچه در اسکار امیدوار ‘دو پاپ’ نتواند در مورد فرانسیس و پاپ بندیکت شانزدهم را رابطه

پاپ بندیکت در بازنشسته انزوا بافندگی در مخالفت با پاپ فرانسیس

سابق پاپ بندیکت در تضاد با پاپ فرانسیس در غیر مداخله در سوء استفاده جنسی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>