کیف اوکراین — وزیر امور خارجه مایک Pompeo ایستاده و در کنار رئیس جمهوری اوکراین جمعه و وعده داده است که ایالات متحده خواهد بود “نه waver” در حمایت خود را از این کشور در جنگ روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق آن منطقه است.

“امروز من در اینجا با یک پیام روشن است: ایالات متحده می بیند که اوکراین مبارزه برای آزادی و دموکراسی و رفاه شجاع, یک,” او گفت:. “تعهد ما به حمایت از آن را نمی خواهد متزلزل.”

پیام از Pompeo آمد به مجلس سنا ادامه داد: آن استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر این اساس است که رئیس جمهور مشروط نظامی و دیپلماتیک برای حمایت از اوکراین در تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

Pompeo در مستقیم ترین اظهارات پس از اتهامات پدید آمده در پاییز گذشته را تکذیب کرد و گفت که برگ برنده دولت تا به حال مجموعه این بررسی ها به عنوان یک شرط برای کاخ سفید ملاقات با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. اما او نمی تواند پیشنهاد یک تاریخ زمانی که دو کشور خواهد به ترتیب یک دفتر بیضی نشسته بین تهمت و Zelensky.

“رئیس جمهور Zelensky خواهد بود برای آمدن به واشنگتن که ما باید این فرصت را به انجام کارهای خوب برای مردم آمریکا و مردم اوکراین” Pompeo گفت. “ما به شما در پیدا کردن زمان مناسب است.”

مقامات اوکراین باید به شدت به دنبال یک کاخ سفید دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن از Zelensky سابق کمدین با هیچ تجربه سیاسی برنده در انتخابات ریاست جمهوری در بهار سال 2019.

روز جمعه Zelensky تصریح کرد که علاقه. “من خواهد بود آماده برای رفتن فردا,” او گفت:.

در حالی که عدم وجود یک تاریخ خاص است به احتمال زیاد نا امید Zelensky این رهبر جوان برنده یک پی و مشخصات بالا نشان می دهد حمایت از بالا دیپلمات های ایالات متحده که به نام اوکراین “سدی بین آزادی و استبداد در شرق اروپا است.” او گفت که ایالات متحده ادامه خواهد داد به ارائه کمک های امنیتی به اوکراین است که دریافت $1 میلیارد دلار در این کمک ها پس از 2017.

کاخ سفید به دنبال استفاده از این دیدار برای برطرف کردن انتقاد از حزب دموکرات که در آن اوکراین برای بهره برداری سیاسی به دست آوردن و به تأیید است که ایالات متحده آمریکا-اوکراین ارتباط قوی باقی می ماند. Zelensky ارائه شده افزایش دهد که برای دفاع از جمعه ابراز قدردانی خود را برای پشتیبانی ایالات متحده و تاکید بر آن ثابت باقی مانده است و در طول روند استیضاح.

“من فکر نمی کنم این دوستانه و روابط گرم شده اند تحت تاثیر این استیضاح محاکمه رئیس جمهور” گفت: Zelensky زمانی که در مورد خواسته بسیار شارژ بحث سیاسی در واشنگتن است.

Pompeo نیز به دنبال اخراج نگرانی است که ناشی از یک افشاگر اطلاعاتی شکایت که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار Zelensky به بررسی بایدن در جولای 25 تلفن تماس در حالی که خودداری حدود 400 میلیون دلار در امنیت کمک به اوکراین است.

کاخ سفید در نهایت منتشر شد پول پس از برگزاری آمد کنگره تحت بررسی. با توجه به دولت, نسخه نهایی از کمک به رهبری دموکراتیک تلاش برای حذف رئیس جمهور از دفتر.

“آن را کمتر مورد چه گفته است و بیشتر در مورد آنچه که در واقع انجام می شود” Pompeo روز جمعه گفت.

Pompeo ادامه داد: برای طفره رفتن از سوالات در مورد اینکه آیا ایالات متحده هنوز هم به دنبال یک اوکراین بررسی بایدن که پسر هانتر بایدن پرداخت شد سخاوتمندانه توسط انرژی اوکراین شرکت Burisma در زمانی که رئیس جمهوری نظارت سیاست ایالات متحده در اوکراین است.

Pompeo به سادگی گفت که ایالات متحده کمک خواهد کرد که اوکراین را کاهش دهد “فساد.”

“هنگامی که ما صحبت در مورد فساد صحبت کردیم در مورد هر عنصر از فساد در داخل اوکراین” Pompeo به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته. “من نمی خواهم به بحث در مورد افراد خاص. آن را به ارزش آن است. این یک لیست طولانی در اوکراین از افراد فاسد و سابقه ای طولانی وجود دارد.”

با وجود تهمت عمومی شکایت که اوکراین یک “فاسد” کشور است که اروپا باید در مقابله با Zelensky تصریح کرد قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “متین موضع در مورد جنگ در Donbas” را به عنوان رقابت منطقه در شرق اوکراین شناخته شده است.

Zelensky دفاع از رئیس جمهور می آید و خود را به عنوان کشور به دنبال پروژه همبستگی با دولت ایالات متحده آمریکا است که آن را متکی به حمایت نظامی علیه جدایی طلبان طرفدار روسیه.

یک دستیار به Zelensky است که ماهیگیری برای تبدیل شدن به جدید خود را رئیس ستاد آندری Yermak است خواست خود را در آغوش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خط برای خاطر او بحرانزده کشور با توجه به دیپلمات های آشنا با مذاکرات.

Yermak نشسته در ردیف جلو از کنفرانس خبری روز جمعه به عنوان Zelensky بر استحکام روابط دو جانبه.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im